Přejít na obsah


Fotka

Geoget vs. Cgeo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#21 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2017 - 15:10

Nevím jak kdo, ale já jednoho v jižních Čechách známého lovce s tabletem potkal. Jestli na tom měl Android nebo Widle, nevím.


  • 0

#22 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2017 - 6:09

Uz po nekolikate jsem si v ruznych diskuzich vsimnul jedne veci. Kdyz se nekdo rozhoduje jestli GG nebo C:geo a zepta se na to, tak se vyroji par zastancu GG a zacnou ho vynaset do nebe, zatimco uzivatelum C:geo je to tak nejak jedno, protozevedi ze dotycny po odzkouseni skonci stejne u C:geo :D
  • 1

#23 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2017 - 6:11

stepane, ono je to hlavne o tom, ze ten dotycnej srovnava hrusky s jabkama. S GG se na lov opradu nechodi.


  • 1

#24 vkvkvk

vkvkvk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 306 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2017 - 8:09

To máš podobné jako s autem a lodí. Obojí přpravuje lidi. Když chceš na ostrov použiješ loď. Po souši raději auto. Obráceně bych to nezkoušel.
GG i cgeo umí stáhnout a zalogovat keše. Tím jejich podobnost končí.
Vašek
  • 0

#25 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2017 - 18:09

Ja vim jakej je tam rozdil. Jen rikam, ze nekdy uzivatele GG vychvaluji tak, ze to az muze byt kontraproduktivni :).
  • 0

#26 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2017 - 19:59

Houbelec. Všichni tu od začátku říkají, že je to neporovnatelne, že každé je na něco jiného.
  • 0

#27 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2017 - 21:19

Houbelec. Všichni tu od začátku říkají, že je to neporovnatelne, že každé je na něco jiného.

Já myslím, že Geoboy_cz to už z odpovědí dávno pochopil. Ale zastánci Geogetu mají pořád potřebu se k tomu vracet a zdůrazňovat, jaký je to výborný program. Myslím, že je to vlákno zralé k zamknutí...


  • -1

#28 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2017 - 22:07

Jasne, zamknout a nejlepe i zakazat. Aby se nahodou o tom zlotrilem programu nekde nemluvilo! :rolleyes:

Nebo jsem nekde neco prehledl? Ono uz se nesmi o Geogetu mluvit ve vlakne, ktere se jmenovite na Geoget ptalo? 

 

Opravdu je nutne, abyste tu vyprovokovali uz 25% balastnich prispevku?

 

Vam teda musim lezet v zaludku... az se divim, ze jste mi v Plumlove neprisli dat pres drzku.


  • -1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka