Přejít na obsah


Fotka

nová úprava Dashboardu - zobrazení logů apod.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2017 - 12:16

Jak se vám nová úprava líbí? Pokud něco k tomu máte, neváhejte to, byť kostrbatou angličtinou, aspoň stručně vyjádřit do vlákna, které k tomu Groundspeak založil a které vývojáři sledují. Já tam nějaké své postřehy už naškrábal.

A zeptám se, jestli vám  v Community feedu vyhovuje současné řazení logů podle data logu? Mně osobně to vyhovovalo tak, jak to bylo při uvedení nového dashboardu, tj. podle data vložení logu. Tak člověku nic neuteklo.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#2 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2017 - 13:20

Nevím, jestli se někde objevil náhled (asi jo, už nevím), ale nedal by sem někdo printscreen pro nás, kteří se zatím zuby nehty drží staré verze?


  • 1

#3 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2017 - 13:57

Teď ti nerozumím - mělo by to být přístupné pro všechny kliknutím na "Go to new dashboard" nahoře. Máš to tam? Netřeba se bát, vrátit se zpět je možné na tomtéž místě pomocí "you can go back to the old page".


  • 3

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#4 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2017 - 14:34

Ha! Měl jsem to zakryté pomocí filtru (uBlock). Zběžně jsem to prošel...no, časem si zvyknu (stejně mi nic jiného nezbude). Nicméně třeba u soupisu nepublikovaných keší mi trochu uniká důvod, proč je tam tolik prázdného místa. Mám pět nepublikovaných listingů a zabírá mi to teď na výšku celou stránku (a to se dívám na 17" monitor). Až budu mít chvilku, podívám se na to důkladněji a třeba se ozvu i na oficiálním fóru.


  • 0

#5 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2017 - 16:15

Mam pocit, ze se GS snazi z profilu udelat facebookovou zed :)


  • 2

#6 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2017 - 17:16

KulisekW: To bílé místo na anglickém fóru pranýřují uživatelé pravidelně.

petulinka1: v podstatě jo, ale mně se to líbí. Mám v přátelích opravdu přátele a pravidelně jsem jim chodil přes profil na odlovené kešky a díval se, kde byli a co logovali. Tohle mi ušetří hodně času. :) Ale je možné přepnout si na "Yours" a koho to nezajímá, toho to vůbec nebude obtěžovat. Ale na tom zbývá taky ještě hodně práce, nezobrazují např. typ keše, až po expandování. Zatím je podle mě o moc lepší stará verze.


  • 1

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#7 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2017 - 20:59

Zase od doby, kdy byl "nový dashboard" tak mi nepřišlo, že by nějaké změny moc udělali, ale moc si je jen asi nepamatuji (používám většinou starou verzi.

Poté, co mi předevčírem přišel email od GS o "New functionality for cache owners!" v Dashboardu, kde se píše o možnosti vidět FP a obrázky, které přidělili kačeři v lozích u keší, které vlastníme (alespoň jestli jsem dobře pochopil: 

 

 

You will now have the option to view logs and pictures on the caches you own. Even more exciting, you will see when your cache earns a Favorite point!

 

Nevíte, kde to tam najdu? U svých logů to vidím, ale u mých keší se mi zobrazí dokonce úplně původní vzhled, takže se nic podobného nekoná. Nebo jsem něco přehlédl?


  • 1

#8 Doggy_TeamLost

Doggy_TeamLost

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2017 - 13:13

Zase od doby, kdy byl "nový dashboard" tak mi nepřišlo, že by nějaké změny moc udělali, ale moc si je jen asi nepamatuji (používám většinou starou verzi.

Poté, co mi předevčírem přišel email od GS o "New functionality for cache owners!" v Dashboardu, kde se píše o možnosti vidět FP a obrázky, které přidělili kačeři v lozích u keší, které vlastníme (alespoň jestli jsem dobře pochopil: 

 

Nevíte, kde to tam najdu? U svých logů to vidím, ale u mých keší se mi zobrazí dokonce úplně původní vzhled, takže se nic podobného nekoná. Nebo jsem něco přehlédl?

Jojo přesně takto jsem si ten mail přeložil i já. Nové funkce pro vlastní keše, ale kde nic tu nic :/   " You will now have the option to view logs and pictures on the caches you own."

EDIT: Tak už jsem to našel. Viz foto. Jen si musíš vybrat mezi svými logy na cizích keších a logy kačerů na tvých keších, oboje nejde.

Přiložené miniatury

  • Screenshot 2017-09-28 14.16.37.png

Tento příspěvek byl upraven od Doggy_TeamLost: 28 září 2017 - 13:20

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama