Přejít na obsah


Fotka

Stažení nálezů premiových kešek


Nejlepší odpověď HaLuMa , 13 říjen 2017 - 15:26

Nález se ti stáhne. Technicky je to tvůj nálezový log. Pokud ale přísluší ke kešce, kterou nemáš v databázi, založí se ti tam pod tím GC kódem prázdná nepojmenovaná keška bez souřadnic.

 

A pokud se pak na data koukáš filtrem, který schovává kešky bez souřadnic (je na to ve filtru zaskrtavatko), tak se ti tyhle kesky nevyfiltruji a neukazi. Zkus si nejaku tu kesku najit podle GC kodu, melo by ti ji to najit a mela by byt zelena.

 

Bohuzel, je to politika Groundspeaku, ze BasicMember nemuze stahnout detaily k PMO kesce, lhostejno na tom, jeslti ji ma ci nema nalezenou.

 

Moznosti, jak to resit, mas spousty:

  • Premluv Groundspeak, at to dela jinak
  • dopln si ty informace a hlavne souradnice k tem nalezenym PMO keskam rucne (souradnice preci staci nejak priblizne, ne?)
  • vyhrabej si jejich GPX z doby, kdy jsi byl PM
  • premluv nejakeho kamarada, at ti pro tech par GC kodu posle GPX, a za odmenu ho pozvi na pivo
  • Nebo si misto te vecerni utraty v hospode to vlastni PM zase kup

P.S. kdybys v dobe sveho PM pouzival Geoget, mel bys ty kesky v databazi jeste z te doby, a problem by neexistoval. I proto doporucuji uzivatelum v databazi nemazat...

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 MK1MK1

MK1MK1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2017 - 14:57

Ahoj, stahuji vlastní nálezy kešek z GC.Live a neukážou se mi kešky pro prémiové členy, přestože je mám odlovené z doby, kdy byly přístupné všem. Jde s tím něco dělat nebo se s tím musím smířit ?


  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2017 - 15:26   Nejlepší odpověď

Nález se ti stáhne. Technicky je to tvůj nálezový log. Pokud ale přísluší ke kešce, kterou nemáš v databázi, založí se ti tam pod tím GC kódem prázdná nepojmenovaná keška bez souřadnic.

 

A pokud se pak na data koukáš filtrem, který schovává kešky bez souřadnic (je na to ve filtru zaskrtavatko), tak se ti tyhle kesky nevyfiltruji a neukazi. Zkus si nejaku tu kesku najit podle GC kodu, melo by ti ji to najit a mela by byt zelena.

 

Bohuzel, je to politika Groundspeaku, ze BasicMember nemuze stahnout detaily k PMO kesce, lhostejno na tom, jeslti ji ma ci nema nalezenou.

 

Moznosti, jak to resit, mas spousty:

  • Premluv Groundspeak, at to dela jinak
  • dopln si ty informace a hlavne souradnice k tem nalezenym PMO keskam rucne (souradnice preci staci nejak priblizne, ne?)
  • vyhrabej si jejich GPX z doby, kdy jsi byl PM
  • premluv nejakeho kamarada, at ti pro tech par GC kodu posle GPX, a za odmenu ho pozvi na pivo
  • Nebo si misto te vecerni utraty v hospode to vlastni PM zase kup

P.S. kdybys v dobe sveho PM pouzival Geoget, mel bys ty kesky v databazi jeste z te doby, a problem by neexistoval. I proto doporucuji uzivatelum v databazi nemazat...


Tento příspěvek byl upraven od HaLuMa: 13 říjen 2017 - 15:27

  • 2

#3 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2017 - 15:29

Stahujes nalezy nebo kesky? Pokud nalezy, tak nalez se stahne. Pokud prislusnou kesku nemas v databazi, zalozi se nova s implicitnimi vlastnostmi. A protoze nejde k te kesi stahnout informace (kes je PMO, ty MB), ty vlastnosti ji zustanou.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#4 MK1MK1

MK1MK1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2017 - 16:27

Díky, je tomu skutečně tak. Postupoval jsem podle tvé rady a zobrazilo se mi dalších 26 kešek  s ID kódem bez dalších podrobností.


  • 0

#5 MK1MK1

MK1MK1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2017 - 16:30

Tedy alespoň datum nálezu se ukazuje.


  • 0

#6 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2017 - 8:27

Já to v dobách BM dělal tak, že když jsem nějakou pro nějakou PMO našel souřadnice (postupem, který GS umožňoval), založil jsem si ji ručně s jejím GC kódem a všechno dostupné, tj. souřadnice, velikost, ownera, D/T jsem si doplnil ručně. A následně si k ní stáhnul logy, to taky normálně šlo. Takže mi chyběl jen listing a hint. Pokud ji máš nalezenou, nemusíš ji ručně vytvářet, založí se ti prázdná sama při stažení nálezů.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama