Přejít na obsah


Fotka

Podzemní továrna Rabštejn Janská 28.10.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 lentom

lentom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2017 - 19:10

Ahoj,

 

29.10. se zúčastníme eventu VRIL's Time Tunnel Experiment 2017, a proto bychom se v sobotu 28.10. rádi podívali nejen do skladu pohoných hmot (letterbox Underground), ale s průvodcem do celé podzemní továrny Rabštejn v Janské.

 

Prohlídka továrny trvá 2,5 - 3 hodiny. Jsme zatím jen 4 zájemci a prohlídka se bude konat jen v případě, že se dá dohromady skupina alespoň 10 osob - přidá se někdo?

 

Kdo máte zájem, kontaktujte přímo průvodce podzemní továrnou, a zároveň nám dejte vědět sem do vlákna, abychom věděli, že nás je víc.

 

Budeme se těšit případně naviděnou, Lentom

 


  • 1

#2 lentom

lentom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2017 - 11:25

Víkend se blíží, zkusíme posunout nahoru...


  • 0

#3 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2017 - 11:11

Ahoj, od kolika hodin by cca byla prohlídka?
  • 0

#4 lentom

lentom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2017 - 14:47

Prohlídka bude - potvrzeno včera :-) A bude v sobotu ráno od 10 h. Pokud ti čas vyhovuje, zavolej si ještě panu Peškovi - průvodci. Kontakt na něj je v našem prvním příspěvku nahoře - aby o tobě věděl a taky ti řekne instrukce ;-)


  • 0

#5 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2017 - 15:14

Mě by to vyhovovalo a továrnu už mám v merku pěkně dlouho jen po konzultaci s manažerkou mého volného času (čti manželka) nikam nepojedu :-)
  • 0

#6 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2017 - 18:59

Hojte děcka,

tak tady jsem měl kdysi intenzivní zážitek... :-)  Rozhodně doporučuji prohlídku podzemí absolvovat. Jsem tehdy něco natočil i na kameru. A takto jsem to zaznamenal:   http://www.vitablond...yt-werk-b-1945/     Možná někoho "pošťouchnu" k účasti:-) Fakt to stojí zato... 

 

A tady je log z toho podzemního skladu pohonných hmot. To bylo taky super a mazec... Také rozhodně doporučuji!  Škoda, že jsem nenatáčel...:-((   http://www.vitablond...7e-underground/

 

Běžte si zvednout tep, tlak a rozpumpovat pumpičku:-)) Stojí to za to.


  • 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama