Přejít na obsah


Fotka

CITO - vícedenní?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 ClarissaMaryse

ClarissaMaryse

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)
  • LocationDomažlice a Plzeň

Publikováno 23 říjen 2017 - 21:24

Ahoj vážení, je zde možnost Cita. S majitelem jsem v kontaktu a byl by rád. Jednalo by se o zámek Děpold v Kanicích (kousek od Domažlice).

Možnost grilování, prohlídka zámku i prezentace.

 

Zároveň mi bylo řečeno, že není problém tam přespat a udělat takto víkendovou akci - máte čistě náhodou někdo zkušenosti s takovým CITEM?

 

Samozřejmě se klidně můžete hlásit, kdo by měl zájem :).

 


  • 0

#2 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2017 - 21:30

Otázka zní, v čem je problém?

Web nedovolí zadat vícedenní akci, takže to stejně budeš muset napsat na jeden den. Ostatně, stejně tak se v září řešil GIGA event.

Vícedenní akce CITO? To už tu bylo, tuším Roman_Jaromer to pořádal?

 

Protože poslední slovo při publikace má revírník, tak nejlépe napiš přímo Sopdetovi. Vysvětli, co a jak se bude dít, a on poradí.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#3 ClarissaMaryse

ClarissaMaryse

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)
  • LocationDomažlice a Plzeň

Publikováno 23 říjen 2017 - 21:35

Giga a Mega mi je jasné, ale zda už něco takového proběhlo a jak se to řešilo. Sopdetovi jsme taky psala. A nevíš odkaz na to cito, abych měla představu?


  • 0

#4 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2017 - 21:57

https://coord.info/GC751RG
  • 0

#5 ClarissaMaryse

ClarissaMaryse

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)
  • LocationDomažlice a Plzeň

Publikováno 23 říjen 2017 - 22:01

Super díky moc :)


  • 0

#6 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 478 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2017 - 22:03

Myslím, že takové CITO by mělo úspěch, vytrvej ve snažení.


  • 2
Zastavte zeměkouli, chci vystoupit

#7 ClarissaMaryse

ClarissaMaryse

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)
  • LocationDomažlice a Plzeň

Publikováno 23 říjen 2017 - 22:05

To myslíš vážně nebo ironicky? Raději se ptám :)


  • 0

#8 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 478 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2017 - 6:28

To myslim naprosto vazne.
  • 0
Zastavte zeměkouli, chci vystoupit

#9 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2017 - 6:30

Vícedenní akce CITO? To už tu bylo, tuším Roman_Jaromer to pořádal?

 

Nejen pořádal, ale i mám v plánu ještě pořádat :-) Letos byl osmý ročník tohoto eventu. Tedy, sedmý CITO eventu, protože první ročník neprošel jako CITO, ale jen jako event - neuklízíme totiž odpadky, ale zušlechťujeme pevnost Josefov a v r. 2010 byl na škatulku CITO trochu přísnější pohled :-).

 

 

Myslím, že takové CITO by mělo úspěch, vytrvej ve snažení.

 

To myslíš vážně nebo ironicky? Raději se ptám :)

 

Řekl bych, že to myslí doopravdy. Mě osobně se podobná možnost líbí. Lidé mají možnost se pořádně seznámit i si pokecat, případně odlovit si i keše v okolí a je to hlavně příležitost pro ty, kteří to mají dál od domova. Jediné co mi teď je líto, že takhle daleko asi nedorazím, protože s dvěma malými kluky (2 měsíce a 2,5 roku) by to pro naši rodinu asi bylo zatím neuskutečnitelné. A tak budu doufat, že se ti ten model osvědčí a vytrváš pár let v tradici a budeme moct přijet, až kluci trochu odrostou :-)

 

Přespání nabízel i Taxoft zde: http://www.geocachin...ročově/?hl=cito.

Dříve se konaly víkendové CITO (mimochodem moc fajn, bohužel jsem byl jen na předposledním, poslední mi s něčím kolidoval a další už se nekonaly) v Jizerkách: GC2NJ5T


Tento příspěvek byl upraven od Roman_Jaromer: 24 říjen 2017 - 6:32

  • 1

#10 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 784 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2017 - 6:40

A on je problém někde s povolením přespat? Nebo někde dělat i bez bodu? Bude to stejně za jeden bod, tak o co jde? Pokud vím, event musí trvat minimálně půl hodiny. Nevím o tom, že by byl omezen nějakým maximálním časem. Teoreticky by mohl mít teoretickou smůlu ten, kdo by přišel až na druhý den, protože logovat by musel předchozí den.


  • 0

#11 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2017 - 6:44

Ještě pár zkušeností s pořádáním podobného eventu:

  • CITO event se oficiálně pořádá na dobu, kdy je brigáda. Vše ostatní je doprovodný program.
  • Nesmí ti moc vadit, že se někteří zalogují třeba na část (stávalo se mi, že se mi zalogovali někteří, co přišli v pátek večer a v sobotu se už neukázali, nebo naopak přišli až v sobotu večer na doprovodnou hru, osobně jsem to neřešil, každý si mohl o nich pomyslet své, pokud se logovali, pokud se jen pobavili, tak to tolik nevadilo). Někteří taky přišli v půlce brigády a začali stavět stan, místo brigády :-).
  • Účast je hodně závislá na počasí, je proto nutné počítat s tím, že musíš zajistit spaní jak pro 5, tak třeba pro 50 lidí. Krom toho často se lidi nahlašují poslední den, nebo se nenahlašují vůbec. Můžeš dát podmínku do listingu, pokud by to nějak dělalo problémy. Ale to je problém u všech druhů CITO eventů - najít práci pro přiměřený počet lidí a skutečná účast...
  • Já osobně zajišťuji sud s pitím (pivo + limo), ale každoročně je to sázka do loterie (někdy vyjdu, párkrát jsem ale trochu prodělal, když se narazil sud a nevypil se). Ovšem to už je spíš třeba moje věc zajištění pití na brigádu a doprovodný program.

Kdybys měl nějaké otázky, tak se klidně zeptej, rád ti je zodpovím.


  • 2

#12 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2017 - 6:55

A on je problém někde s povolením přespat? Nebo někde dělat i bez bodu? Bude to stejně za jeden bod, tak o co jde? Pokud vím, event musí trvat minimálně půl hodiny. Nevím o tom, že by byl omezen nějakým maximálním časem. Teoreticky by mohl mít teoretickou smůlu ten, kdo by přišel až na druhý den, protože logovat by musel předchozí den.

 

Řekl bych, že tu Clarissa hledala inspiraci, jestli se to dělá...Plně tomu rozumím, v dnešní době svazování GC pravidly

A k tomu problému přespat někde - každý může si někde sehnat přenocování, ale když to organizátor CITO zorganizuje i s přespáním, spí se v tlupě někde, tak je to přece větší zábava, než když si každý sežene ubytování někde jinde :-). Pokecá se, líp se seznámí. Alespoň si to myslím já. A proto své CITO dělám tak, jak ho dělám. I když jsem tlačen k tomu, abych ho zkracoval, že na něj vynakládám moc času. Ti co chtějí přijedou jen na sobotní část, ti co chtějí přijedou na celý víkend a pokecáme si... Povinná by měla být pouze sobotní část.

 

 

Mohl jsem sice organizovat za ten víkend třeba 5 eventů (bývaly některé eventy, kde jich bylo za víkend třeba 10. To ještě v době, kdy nebylo zakázané "řetězení eventů", ještě dnes by mi asi prošly možná 2 nebo 3 (event + CITO + event na jiném místě). Protože mé CITO je složené z pátečního posezení, sobotní brigády, odpolední prohlídky pevnosti, večerní hry v podzemních chodbách, večerního opékání buřtů a nedělního úklidu po přenocování (který tedy většinou dělám já + občas pomůže pár lidí co zbyde). Ovšem takhle se alespoň odfiltrují ti, co si jedou jen pro laciné body :-). Nepodporuji honibodství zakládáním sérií bodů.


  • 2

#13 ClarissaMaryse

ClarissaMaryse

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)
  • LocationDomažlice a Plzeň

Publikováno 24 říjen 2017 - 19:03

Tak děkuji moc všem za příjemné body. S plzenšt kačeři taktéž souhlasí, tak asi jen zajistit podrobnosti a vybrat vhodný datum - moc vám děkuji :). Zřejmě to nakonec udělám v sobotu jako cito, v neděli jako event (prohlídka zámku, prezentace atd. - revírník by schválil). 


  • 3

#14 Misha.in

Misha.in

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2017 - 14:06

A on je problém někde s povolením přespat? Nebo někde dělat i bez bodu? Bude to stejně za jeden bod, tak o co jde? Pokud vím, event musí trvat minimálně půl hodiny. Nevím o tom, že by byl omezen nějakým maximálním časem. Teoreticky by mohl mít teoretickou smůlu ten, kdo by přišel až na druhý den, protože logovat by musel předchozí den.

 

Log eventu nebo CITA nemusí být ve stejný den jako se oficiálně konal. Tudíž pokud je event dvoudenní a u keše je nastaven první den, nic návštěvníkovi nebrání logovat s datem druhého dne.


  • 0

misha_in.png





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama