Přejít na obsah


Fotka

Statistické údaje o GC k mat. práci

gc.cz groundspeak mapa statistika

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 willy 98

willy 98

    PM

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)
  • LocationSedlčansko, Středočeský kraj / Veselí nad Lužnicí; Sezimovo Ústí, Jihočeský kraj, Czech republic (CZ)
  • Profil na geocaching.com

Publikováno 24 říjen 2017 - 13:11

Statistické údaje o GC k mat. práci

 

Ahoj,

chtěl bych se zeptat, kde mohu najít nějaké statistické údaje ke Geocachingu do maturitní práce. Hledám převážně počet aktuálně založených keší v ČR, počet hráčů v ČR, bez ohledu na počet odlovených kešek (může být i s ohledem na nějaké kritérium například minimální počet 200 od založení profilu, nebo třeba 20 odlovených za aspon půl roku).

Klidně rád využiji i statistiky o jednotlivých krajích nebo okresech, kolik je zde aktivních keší atd.

 

Samozřejmě jsem projekt.gc již využil, ale asi mi není dopřána možnost to dohledat, nebo prostě nevidím...

 

 

Budu vděčný za každou radu a pomoc, klidně můžete přihodit i nějaké zajímavosti, které taky rád uvedu ve své práci!

 

 

 

Lukáš - willy 98.


  • -1

#2 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 969 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2017 - 13:26

 

Samozřejmě jsem projekt.gc již využil, ale asi mi není dopřána možnost to dohledat, nebo prostě nevidím...

 

Zde bych viděl problém na interface mezi židlí a klávesnicí (asi rychlý timeout v případě složitějšího dotazovaní). Počty keší v CR a krajích tam jisto jistě jsou, možná se dá jít i na nižší územně správní celky. Počty kačerů tam tuším taky jsou. Vytrvej ve svém snažení a hledej....


  • 0

#3 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 969 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2017 - 13:32

Fgngvfgvpf/PnpurfCreNern
Fgngvfgvpf/Bireivrj

  • 0

#4 Klaye

Klaye

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2017 - 13:42

Project-gc je dobrej zdroj. Začni s Statistics-General-Overview a vyber ČR. Důležitá je poznámka na úvod - bacha při interpretaci dat. 

Počet keší po okresech: buď použij map compare (tools - map based) a druhý nick nevyplňuj. Vzhledem k počtu keší je rozumný to dělat po krajích, a pak to sečíst. Druhá možnost je PQ splitter (tools-others), který sice funguje k něčemu jinému, ale počet keší se v tom dozvíš taky (i po krajích). Samozřejmě přesnost je plus mínus keš, pokud by se něco odarchivovalo například. Good luck


  • 0

#5 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2017 - 14:28

No, hotové v tabulkách a grafech to tam nebude - bude to chtít vlastní práci...dost práce...  :D

Kdo má celou ČR třeba v geogetu a umí SQL, dokázal by hodně vydolovat i z toho, offline.


  • 0

#6 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2017 - 14:57

V GG na spoustu veci nepotrebuje ani SQL, staci ty veci naklikat do filtru.


  • 3

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#7 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 969 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2017 - 16:01

Kdyby se maturant dokázal vyžvejknout a sesmolit nějaké konkrétní a smysluplné zadání (velmi oceňovaná věc i v normálním pracovním životě), tak bych i pomohl. Prostě potřebuju ty a ty metriky v tom a tom detailu; takové a takové extrémy. A já se pak jen zeptám GG a pošlu mu to třeba v excelu...


  • 3

#8 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2017 - 16:42

Kdyby se maturant dokázal vyžvejknout a sesmolit nějaké konkrétní a smysluplné zadání (velmi oceňovaná věc i v normálním pracovním životě), tak bych i pomohl. Prostě potřebuju ty a ty metriky v tom a tom detailu; takové a takové extrémy. A já se pak jen zeptám GG a pošlu mu to třeba v excelu...Prostě jen potřebuje cestu k nejlepším a aktuálním statistikám a dál si to zpracuje sám. Protože na internetu je spousta informací a především těch nesprávných a zavádějících. Já jsem jej tedy myslím pochopila.

Horší jsou experti se špatně zpracovaným dotazníkem, jako podkladu pro diplomovou práci na téma GC.


Tento příspěvek byl upraven od Bubo_CZ: 24 říjen 2017 - 21:47

  • 1

#9 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2017 - 21:19

Na PGC je statistických dat málo?

PGC.PNG


  • 1





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:gc.cz, groundspeak, mapa, statistika

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama