Přejít na obsah


Fotka

Víkendové CITO - zámek v Kanicích u Domažlic


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 ClarissaMaryse

ClarissaMaryse

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)
  • LocationDomažlice a Plzeň

Publikováno 26 říjen 2017 - 15:33

DVOUDENNÍ CITO na zámku v Kanicích na Domažlicku (západní Čechy) se předběžně plánuje na DRUHÝ VÍKEND V KVĚTNU 11. - 13.5. - pá-ne. V noci možnost posezení u grilu, přespání v zámku, přes den práce na zámecké zahradě, za deštivého počasí uvnitř budovy. Příjezd možný již v pátek odpoledne s přespáním do neděle.

Areál se BUDE otevírat veřejnosti - stálá i dočasná expozice o historii zámku a města Kanice a česko-německé historii, v zámeckém parku se bude budovat naučná trasa a dětské hřiště.

Majitel velice ochotný a domluva s ním je zatím bezproblémová - je otevřený i návštěvníkům z Německa. Již se zde pár dobrovolných akcí konalo a tedy má již zkušenosti.

S velkou pravděpodobností to bude formou Cito v sobotu a v neděli event jakožto prohlídka zámku a jeho areálu.Obojí se ale bude konat v oba dny - dopoledne zřejmě prohlídka, poté práce. Kdo může jen jeden den, neměl by o nic důležitého a zajímavého přijít.

Budu ráda, pokud bych předběžně věděla kolik lidí má zájem, kvůli přespání, aby se dalo zařídit vše potřebné a zároveň zda nejsem v kolizi s nějakým zajímavým eventem, který ještě není zveřejněný.

Pokud se toto setkání s úspěchem, je možné provést další setkání 

Děkuji všem 1f642.png:).

 


  • 2

#2 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2017 - 20:24

Vidíš, jaká jsi holka šikovná. :) Bylo by škoda, abys s gc končila - snad jsi četla můj vzkaz. ;)

 

Jestli jsi termínově v kolizi s něčím dalším v okolí by ses asi měla zeptat místních - doporučila bych Arthura1864 ( nejsem si jistá číslem, ale lehce si ho dohledáš ) a CarlosChica plus možná Klatováky. 

 

Teď ti asi málokdo bude schopný říct, co bude dělat příští rok v květnu. Ono CITO jsou s počtem lidí poměrně nevyzpytatelná, dost se přihlašuje nebo naopak odhlašuje těsně před podle počasí. Důležité je, aby bylo dost místa na parkování - není vyloučené, že ti přijedou i němečtí kačeři, co jezdí na Čerchov.

Osobně bych přijela ráda a jsem podle okolností schopná přespat v autě nebo v hamace. Ovšem pokud bych jela na dva dny, ráda bych se po práci osprchovala..... Kanice jsem si zvenku prohlížela zrovna vloni v létě, když jsem byla na návštěvě u kamarádů o kousek vedle - v mém případě není vyloučeno, že bych přespávala jinde a možná přivezla další dva zájemce. Ale vracím se k tomu, že teď nevím, co bude v květnu 2018. ;)

 

A jedna připomínka, kterou ti potvrdí pořadatelé CITO v podobných areálech: obvykle se nejdřív pracuje a teprve po práci následuje prohlídka. Hádej proč? ;)


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 26 říjen 2017 - 20:35

  • 0

#3 ClarissaMaryse

ClarissaMaryse

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)
  • LocationDomažlice a Plzeň

Publikováno 26 říjen 2017 - 20:34

Jaký tvůj vzkaz???

 

Jinak tě tam samozřejmě moc ráda uvidím :). Se sprchou by byl problém, ale přinejhorším by se udělal koupací event na Babyloně :D. Ale uvidím, zatím počítám s bojovými podmínkami, které, ale mohou být i fajn :).


Tento příspěvek byl upraven od ClarissaMaryse: 26 říjen 2017 - 20:36

  • 0

#4 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2017 - 20:40

Psala jsem do logu k eventu.

 

Poslouchej, Babylon je v mém případě riziková oblast. :D  Možná jsi slyšela story, jak jsem chvátala před třemi roky zkratkou k Pavlovi na CITO? Jestli ne, až se potkáme, popovídáme.


  • 0

#5 ClarissaMaryse

ClarissaMaryse

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)
  • LocationDomažlice a Plzeň

Publikováno 26 říjen 2017 - 20:52

Jo aha - ted jsem četla - děkuji moc zapodporu, jo ozvalo se mi dost lidí - vesměs ani nic nevěděl, ale dost přemlouvali, takže mi došlo, kolik super lidí tu opravdu je a že mě z geocachingu jen tak někdo nevyhodí :). Toto cito vyšlo náhodou, když jsem se bavila s Adamem, kde je možnost a já si vzpomněla, že jsme tu byli s vejškou a nabízel nám možnost výpomoci, pokud byhcom měli zájem - z celého autobusu jsme se nabídla pouze já :D. Takže si mě dobře pamatuje. 


  • 0

#6 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2017 - 21:51

Proč Babylon, když vedle v Hradišti je přepychové koupaliště  :o  ?


  • 0

#7 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2017 - 16:05

Začátkem května koupaliště ?  :( Na vysprchování? :blink: Brrr


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama