Přejít na obsah


Fotka

Flopp's Mapy Export

geoget mapa

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2017 - 18:17

Vyrobil jsem takové malé udělátko na Flopp's Mapy - už je chvilku používám je to takové šikovné prostředí pro drbání se s body po mapách umí to plno fičurovinek :) a tak jsem si kdysi udělal rychlý exportní plugin který umí hodit do Flopp's Map buď seznam (max 50 keší - dáno délkou URL) a nebo a to je podle mě zajímavější jednu keš i s waypointy a popropojovat waypointy tak jak jdou za sebou z čehož vznikne trasa... v pravém panelu Flopp's map si s tím pak můžete hrát a dolaďovat dle potřeby... přidávat další body a propojení.
Prostě občas se mi tohle hodí např na luštění ptákovin typu úhel vzdálenost... nebo zapeklitějších keší typu někde bod a někde kolem do vzdálenosti a různé kroužky a průsečíky na mapě...

Plugin je ZDE

 


  • 1

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#2 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2017 - 19:11

Jen pro šťouraly neumí to o nic víc než velká GeoGetí mapa (kterou využívám hlavně na velké objemy keší) jen je prostě ovládání Flopp's map prostě rychlejší a na to co potřebuji i svižnější...
Hlavně na to sázení bodů i ručně včetně koleček, průniků zadání nových bodů vzdálenost, úhel  a propojování kteréhokoliv bodu s kterýmkoliv atd...
Proto ten export... už to používám dýl a teď jsem to sem jen dotesal a hodil sem...

 

fm_pokusy.png


  • 1

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget, mapa

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama