Přejít na obsah


Fotka

Nabízím k adopci: Styx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#1 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2017 - 11:23

Ahoj kačeři,

Styx (GC13QK0) letos oslavila 10. narozeniny a to je dobrá příležitost ji nabídnout k adopci.
Proč?
Už ji nezvládám udržovat a obnovovat. Bydlím teď 180 km od Prahy, mám dvě děti a posledních pár let už kešky nesbírám. Když už někdy jedu do Prahy, mám tam dost jiného programu, abych ještě našel čas prolézat kanály. Proto hledám někoho spolehlivého, kdo se o ni postará. Co si pamatuji, tak bohatě stačí ji navštívit 2-3× za rok, hlavně jde o to překonat lenost a protahovat se opakovaně tou úzkou štolou. Ale za ty nadšené logy a hromadu favorite bodů to jistě stojí.
Tak co, kdo z vás se chce stát majitelem jedné z pražských kanálových legend? 


  • 2

#2 kstavk

kstavk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 299 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2017 - 13:29

Ahoj kačeři,

Styx (GC13QK0) letos oslavila 10. narozeniny a to je dobrá příležitost ji nabídnout k adopci.
Proč?
Už ji nezvládám udržovat a obnovovat. Bydlím teď 180 km od Prahy, mám dvě děti a posledních pár let už kešky nesbírám. Když už někdy jedu do Prahy, mám tam dost jiného programu, abych ještě našel čas prolézat kanály. Proto hledám někoho spolehlivého, kdo se o ni postará. Co si pamatuji, tak bohatě stačí ji navštívit 2-3× za rok, hlavně jde o to překonat lenost a protahovat se opakovaně tou úzkou štolou. Ale za ty nadšené logy a hromadu favorite bodů to jistě stojí.
Tak co, kdo z vás se chce stát majitelem jedné z pražských kanálových legend? 

kdyby se nenašel někdo z Prahy, tak bych jí adoptoval. Přece jenom kanálovek moc není......


  • 1

#3 Kapička.Guttulla

Kapička.Guttulla

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2017 - 14:22

Tak o tuhle bych měl eminentní zájem - byla to skvělá keška a rád bych se o ní staral :-) Radek, kapicka.guttulla, když tak telefon pro snazší komunikaci: 723 790 122

Tento příspěvek byl upraven od Kapička.Guttulla: 28 listopad 2017 - 14:49

  • 6

#4 skaut-strakonice1

skaut-strakonice1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2017 - 11:30

Ahoj odeslal jsem ti soukromou zprávu měl bych o ni velký zájem.Slysel jsem od ni od kamaráda. S opravou by problém nebyl jelikož už mám v Praze adoptovane dvě kesky z toho jednu kanalovku.Hezky den skaut-strakonice-734740739
  • 0

#5 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2017 - 11:50

to zase bude, že rejpu...ale hlásit to musím...ani jeden ze zájemců nemá správně nastavený link na profil na GC  :ph34r:


  • 1

#6 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2017 - 12:01

Ahoj odeslal jsem ti soukromou zprávu měl bych o ni velký zájem.Slysel jsem od ni od kamaráda. S opravou by problém nebyl jelikož už mám v Praze adoptovane dvě kesky z toho jednu kanalovku.Hezky den skaut-strakonice-734740739

Nezlob se na mě, ale s tím, v jakém stavu je (už docela dlouho) Recakova toaleta, bych se tím moc nechlubil...


  • 2

#7 Kapička.Guttulla

Kapička.Guttulla

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2017 - 16:04

to zase bude, že rejpu...ale hlásit to musím...ani jeden ze zájemců nemá správně nastavený link na profil na GC :ph34r:


Přes telefon mi to nešlo, ale dát vyhledat daný Nick by neměl bejt problém, ne? ;-) (za mne kapicka.guttulla)
  • 0

#8 geotrain

geotrain

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2017 - 16:58

Hele dr.voto, prolinkování profilu sice není špatná věc, ale nemusíš to psát všude, pokud tady máš stejnej nick, jako na GC, potom není problém ho najít


  • 5

#9 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2017 - 17:23

Hele dr.voto, prolinkování profilu sice není špatná věc, ale nemusíš to psát všude, pokud tady máš stejnej nick, jako na GC, potom není problém ho najít

To je hezký předpoklad, ale zrovna v případě, kdy neplatí, je úplně na ...víšnaco. A neplatí dost často. Třeba i u tebe.

A když se někdo hlásí o adopci keše, měl by to mít správně povinně.


  • -4

#10 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2017 - 18:23

Jako fakt nechápu, jakou souvislost má správně prolinkovaný profil s kvalitní budoucí údržbou a správou Styxu..... ;-)
  • 8

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#11 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2017 - 22:49

Souvislost je minimální. Ale pokud někdo něco někomu nabízí k adopci, pak není nic divného, že se chce podívat komu.
Třeba nechápu, proč není výchozí link na profil na GC.com nastaven na stejný nick jako je zde. Většina by prolink měla nastavený a kdo se nechce otvírat, tomu by to též nefungovalo jako teď.
  • 1

#12 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2017 - 23:41

Server geocaching. cz nevyžaduje prolinkování profilu. adopce keše je soukromá záležitost dvou kačerů a ti si svůj nick určitě řeknou, protože je to k adopci nutné.
  • 7

#13 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2017 - 8:52

Hele dr.voto, prolinkování profilu sice není špatná věc, ale nemusíš to psát všude, pokud tady máš stejnej nick, jako na GC, potom není problém ho najít

Mě se to líbí, určitý folklór by měl být zachován.


  • 2

#14 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 969 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2017 - 9:25

Mě se to líbí, určitý folklór by měl být zachován.

souhlasím, bude u adopce vyžadována i fotka postavy v plavkách??

 

konec plkání a plevelení....Styxu by byla škoda. Sice to nebyla moje první kanálovka (Tubes v Turnově), ale bylo při ní tenkrát taky dost srandy....je ještě v botičském tunelu ten zaseknutý strom pod stropem??


  • 1

#15 geotrain

geotrain

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2017 - 15:25

Já v Praze nebydlím, tím pádem kanálovky nehledám, zatím jsem nenašel žádnou a upřímně, dost mě to mrzí, když teď čtu příspěvky. Tak držím palce, ať se povede najít někoho spolehlivého. Když budu mít v létě příležitost, tak si jí moc rád projdu.


  • 0

#16 Kapička.Guttulla

Kapička.Guttulla

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2017 - 21:37

Já sem z Prahy, můžu se tam stavit během pár dní s novou krabicí, ale reakce není bohužel jaksi žádná :-/
  • 0

#17 geotrain

geotrain

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2017 - 18:41

 Reakce asi nebude hned, viz jeho text v informacích o profilu.


  • 0

#18 Kapička.Guttulla

Kapička.Guttulla

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2018 - 22:52

Začínám propadat mírným depresím... :-(
  • 0

#19 skaut-strakonice1

skaut-strakonice1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2018 - 7:30

Vypadá to tak ze bohužel půjde do archivu :(
  • 0

#20 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 254 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2018 - 8:45

Tak o tuhle bych měl eminentní zájem - byla to skvělá keška a rád bych se o ní staral :-) Radek, kapicka.guttulla, když tak telefon pro snazší komunikaci: 723 790 122

Tak tohle je, bro, zpráva do Georadostnýho!! Ať to vyjde!


  • 0

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama