Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Archiválie


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 OZK

OZK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2017 - 17:13

Ahoj, minule se mi tady dostalo výborné rady tak zkusím štěstí ještě jednou.. Dají se někde stáhnout archivovane kousky?? Poslední dobou jedu vždy do nějakého města, městečka a listingy jsou pro mě výbornou pomůckou pro poznání daného místa.. Tak mě napadlo zda je někde možnost nahlédnout zpětně do archivu,přeci jen za tu dobu na daném místě vzniklo X cache a zcela jistě bych si v nich přečetl spousty zajímavosti. Diky za radu
  • 0

#2 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 754 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2017 - 17:18

Pokud znáš jejich gc kód, tak se normálně zobrazí např GC4XYJN nebo GC18P6E a stejně tak jí lze stáhnout přes GC.Live. Jediný problém nastane, pokud dojde k retractu pak se už zobrazit nedá např https://www.geocachi...5FFQ3_hala-bios

Tento příspěvek byl upraven od Kreten8: 07 prosinec 2017 - 17:18

  • 0

#3 OZK

OZK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2017 - 17:38

Kódy samozřejmě neznám, teď jsem třeba v rychlosti zkoušel Aš.. Je tam jen pár cache, z toho řekněme tři co odkazují na místa něčím zvláštní, zajímavá.. Není tam třeba momentálně ani multina, která by s komentářem člověka provedla po městě.. A věřím tomu, že tam dozajista někdy nějaká byla.. Teď jde jen o to zda je nějaká šance se k jejímu listingu dostat.. O nic víc mi nejde.. Jen a pouze o ten listing.. :-)
  • 0

#4 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 754 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2017 - 17:59

Tak tady máš archivované kešky v okruhu 5km od středu Aš

Přiložený soubor (y)

  • Přiložený soubor  as.ggt   323bytů   183 Počet stažení

  • 1

#5 OZK

OZK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2017 - 18:07

Super, ale tohle byl příklad.. Do Aše se v dohledné době nechystám.. Spise by mi pomohlo kdybys prozradil jak se ti to povedlo stáhnout..
  • 0

#6 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 754 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2017 - 18:15

Střádám si obsah databáze z dob, kdy to ještě v archivu nebylo a občas doplním data od stejně postižených jedinců
  • 0

#7 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2017 - 18:26

Přes project-gc.com to není problém. Dáš porovnání mapy (sám se sebou nebo s nikým) a zaškrtneš volbu i archivované.


  • 3

#8 OZK

OZK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2017 - 19:02

Geniální.. Přesně tohle jsem hledal.. Sice to neukáže všechny, ale zaplať pán bůh alespoň za ty zbývají.. Moc děkuji, vážně jsi mi pomohl
  • 0

#9 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2017 - 15:04

Geniální.. Přesně tohle jsem hledal.. Sice to neukáže všechny, ale zaplať pán bůh alespoň za ty zbývají.. Moc děkuji, vážně jsi mi pomohl

 

Při zadání správných parametrů ti to najde všechny. Není důvod, aby nenašlo.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama