Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Eventová challenge


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
49 odpovědí na toto téma

#21 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2018 - 9:43

Tady: https://project-gc.c...allenges//12006

je ověřovátko na Everyday Event Challenge. Kdo tu výzvu udělá, může ho použít.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#22 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2018 - 10:34

Tady: https://project-gc.c...allenges//12006

je ověřovátko na Everyday Event Challenge. Kdo tu výzvu udělá, může ho použít.

 

Paráda. Předpokládal jsem že event je i CITO event... je tomu tak? Dalo by se udělat ověřovátko na Event + CITO? Díky. Pokud tomu tak nejni, tak už mám díry....


  • 0

#23 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2018 - 10:43

Udělat se dá samozřejmě libovolná kombinace. Protože pro CITO platí jiná pravidla, zde jsou zahrnuty pouze Eventy, MEGA-Eventy a GIGA-Eventy. Ještě zařadím Lost and Found Event Cache - to byly taky klasické eventy.

Pro kombinaci s CITO můžu udělat jinou verzi, ale považuji to za míchání hrušek s jabkama.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#24 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2018 - 11:06

https://project-gc.c...s/GC50ZXG/33892


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#25 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2018 - 20:37

Tak prosím ještě tu verzi s CITO. Mám tam podezřele moc děr, podle toho co mi vygeneroval Ivans jako eventy je tam nějak podezřele moc děr navíc... tolik cito zase nemám, je mi to nějaký divný... :)


  • 0

#26 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2019 - 22:32

Rok se s rokem sešel a bylo by potřeba zkouknout eventovou challege, ale checkery jsou disablované.

 

Error This checker script is disabled

 

Mohl bych požádat o jeho znovuvytvoření, oživení, nebo tak něco? Díky.


  • 0

#27 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2019 - 8:27

Rok se s rokem sešel a bylo by potřeba zkouknout eventovou challege, ale checkery jsou disablované.

 

Error This checker script is disabled

 

Mohl bych požádat o jeho znovuvytvoření, oživení, nebo tak něco? Díky.

 

Mi to funguje: Check na project-gc.com

 

(https://project-gc.c...e&submit=Filter)

 

 

Přiložené miniatury

  • seed.png

Tento příspěvek byl upraven od N.o.e.: 10 leden 2019 - 8:32

  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#28 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2019 - 17:22

 

Mně tio píše že musím být premium. Proto si žádám klasickéh ocheckeru, který je pro všechny... Díky.


  • 0

#29 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2019 - 17:24

Navíc je třeba také se dohodnout, jak vlastně tohle bude, jestli počítat jen eventy, nebo také mega a giga eventy, případně cita... což jsou ty díry v přiloženém obrázku.... doufám že jo, jinak mně čeká další rok plnění... :)


  • 0

#30 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2019 - 18:59

Tak v projectu to naklikat pujde. Jde pouzit Needed found dates a tam to pujde na libovolnej typ kese. Ale challenge na to publikovat nepujde. Musel bys pri publikaci prokazat ze jde splnit. Coz by znamenalo ze by v rozumnem okoli musely existovat publikovane eventy na kazdy den na cely tok dopredu. Coz neexistuji, i kdyby rozumne okoli byla cela galaxie. Stejne dopadnes s CITO. Takze muzes si takovou challenge splnit soukrome, ale nejde to publikovat jako kes.

Ale mohlo by to snad projít stylem jako je chall. na virtuálky, například GC79NMX


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#31 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2019 - 19:04

Mně tio píše že musím být premium. Proto si žádám klasickéh ocheckeru, který je pro všechny... Díky.

 

Myslim, ze pro BM funguje jen omezeny pocet kontrol za den.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#32 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2019 - 20:32

Myslim, ze pro BM funguje jen omezeny pocet kontrol za den.

 

To je sice možné, ale pořád potřebuju aby někdo napsal ten checker, Taxoft ho vytvořil před rokem, nyní nefunguje... Já si to zkotroluju takto přez tabulku (tu mám i z jiného premium zdroje) ale rád bych se dohodl na tom checkeru, pokud to půjde.


  • 0

#33 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2019 - 20:34

Ale mohlo by to snad projít stylem jako je chall. na virtuálky, například GC79NMX

 

Challenge právě projde, je taková předdohoda že pokud to bude mít splněno 10 lidí, tak se to prý dá publikovat.. tedy to jsem zaslechl po eventech. Možná. Nevím.


  • 0

#34 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2019 - 18:58

A ja zase slysel, ze challenge musi byt splnitelna kdykoliv a to bys musel mit neustale publikovane eventy na kazdy den z 365/6 dni v roce. Tim mi tak nejak vychazi, ze takova challenge nejde publikovat.
  • 0

#35 madbin

madbin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2019 - 0:39

Bohuzel takovou challenge jiz nekze publikovat. Tohle je odpoved HQ na podobny napad...
 

365 Grid: Non-Streak cache type other than Traditional or Mystery

 

Find 1 multi every day of any year (or multiple years) would not be acceptable.


  • 0

Martin > Madbin > Voyager Reviewer


#36 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2019 - 9:20

Bohuzel takovou challenge jiz nekze publikovat. Tohle je odpoved HQ na podobny napad...
 

365 Grid: Non-Streak cache type other than Traditional or Mystery

 

Find 1 multi every day of any year (or multiple years) would not be acceptable.

Co je zas tohle za pitomost? Ze nejde event bych chapal, preci jen v dobe publikace takove kese neexistuji eventy na kterych by to slo splnit, formalne tedy je nesplnitelna (i kdyz fakticky to splnit jde). Ale proc ty multiny? Mezi tradickou, mysterkou a multinou neni technicky zadny rozdil, jen ze tech multin je min. Ty pravidla si ohejbaj jak je napadne.


  • 5

#37 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2019 - 11:11

Seedcorpovi ale nejde o streak, pokud vím.
  • 0

#38 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2019 - 12:05

Seedcorpovi ale nejde o streak, pokud vím.

Vsak taky zakazujou i ty nestreakovy. Ani Everyday Yellow uz nejde zalozit.


  • 0

#39 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2019 - 15:44

Na jednu stranu ta omezení vedla k publikaci jen statistických výzev a výzev na počty keší. Takže se publikují challenge keše, které jsou bez nových nápadů. Na druhou stranu aspoň zamezují publikacím výzev, které jsou z hlediska obtížnosti pro našince příliš komplikované, téměř až nemožné udělat. Já sám bych mohl publkovat Jasmer challenge, která je na západ od nás docela běžnou challenge keší, ale mám soudnost a tak jsem ji nevytvořil, protože našinci by s tím měli obrovský problém. Ják koukám, né každý tu soudnost má. Když pominu ten fakt, který tu už zmiňoval Modrak, tak ta challenge by totálně diskvalifikovala mimopražské kačery (tedy za předpokladu současného množství eventů, kdy nebudou publikovány flash moby jen pro tuto výzvu).


Tento příspěvek byl upraven od k-lord: 13 leden 2019 - 15:49

  • 0

#40 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2019 - 16:06

Co je zas tohle za pitomost? Ze nejde event bych chapal, preci jen v dobe publikace takove kese neexistuji eventy na kterych by to slo splnit, formalne tedy je nesplnitelna (i kdyz fakticky to splnit jde). Ale proc ty multiny? Mezi tradickou, mysterkou a multinou neni technicky zadny rozdil, jen ze tech multin je min. Ty pravidla si ohejbaj jak je napadne.

 

Ale v tom je právě ten podstatný rozdíl. Je jich výrazně míň. Zejména pro ty časové výzvy (everyday, streak z multin atd.) je to podstatné. Pro tvůj matrix je to jedno. Tam to není časově omezené. V jeden den (nebo na týdenní dovolené) můžeš dat klidně většinu zbývajících, ne-li všechny, když jsou okolo). Ale v případě everyday je to hodně omezující. Třeba tady z Olomouce, ale i v jiných oblastech (opět výjma Prahy, možná Brna) se everyday yellow plnit moc dobře nedá. Když dlouhodobě kešuješ a máš jich okolo už plno nalezených (v době publikace výzvy), tak abys jezdil do Brna či Ostravy (někdy i denně) a to není moc reálné (teoreticky samozřejmě ano, každý den můžeš jezdit klidně i 200 km tam a zpět, ale prakticky?).


Tento příspěvek byl upraven od k-lord: 13 leden 2019 - 16:09

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama