Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

a:Drake 5.15 - od Ježíška


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
203 odpovědí na toto téma

#201 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2018 - 10:38

V GeoGetu je trochu jiná situace, protože neřeší polohu uživatele, tedy nepracuje s GPS a nenaviguje. Proto tam je docela rozumné, že se mapa po spuštění centruje na referenční bod.

 

V aD k tomu přistupuji trochu jinak. Je-li zapnuté sledování polohy, mapa se centruje podle mé polohy tak, jak ji poskytuje OS. Tedy nejen podle GPS, ale klidně i méně přesně podle sítě.

Volba "Navigovat na..." slouží k nastavení bodu, který tě zajímá. Ve chvíli, kdy ji zvolíš, má se na ten bod mapa vycentrovat.

Pokud si potom mapu někam posuneš, pozice se zapamatuje a příště se mapa zobrazí tam, kde byla naposledy.

Chceš-li mapu dostat na svoji pozici, zapneš si to tou čtyřšipkou vpravo dole, chceš-li mapu vycentrovat na aktuálně vybraný bod (na který naviguješ), je na to volba v menu v mapě přes prostřední tlačítko.

 

Asi není problém do toho menu přidat ještě přesun na referenční bod, ale jinak tu logiku měnit nechci.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#202 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2018 - 11:06

OK. Problem je v mem chapani referencniho bodu. Kdybys byl ohoten do menu doplnit (pro me :-)) vycentrovani na referencni bod, budu ti jeste vdecnejsi nez ted. Pokud ne, vysvetleni a tedy i chovani uz rozumim, tak se s tim smirim a snad i naucim zit.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 19 březen 2018 - 11:06

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#203 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2018 - 10:13

Chtěl jsem poděkovat za ty kolečka kolem keší ve zmenšeným tvaru... konečně mi zelené nemizí v lese a ostatní ve městě :)


  • 2

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#204 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2018 - 11:11

O vikendu jsem narazil na problem pri vyplnovani hodnot pro reseni vzorce u souradnice WP. Zadam nejakou hodnotu, zhasne mi displej (timeoutem nebo si jej zhasnu rucne) a pak ho rozsvitim, hodnota zmizi. Horsi je jeste stav, kdy hodnotu opravuji. Po rozsviceni displeje je tam hodnota pred opravou! Coz byl muj pripad a ja se divil jak je mozne, ze mi vychazeji nesmysly.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka