Přejít na obsah


Fotka

jak identifikovat nové keše v cílové oblasti?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#21 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2018 - 15:46

Chystám si výpravu na jaro (konkrétně to řeším tak, že vybraným keším přiřazuju tag "Vyprava=<město_kam_se_pojede>", to jen pro info). Tak postupně luštím mysterky, atd.

 

No a dá se čekat, že za pár měsíců v zájmové oblasti může nějaká keška přibýt. Rád bych takovou poté případně identifikoval a včas ji přidal do seznamu. Jak byste to udělali?...

No a proč si tam jednoduše nezapneš notifikace? Na to přece jsou.


  • 0

#22 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2018 - 18:11

No to je docela opruz to nastavovat, co si budeme povídat :D, je nutné pro každý typ keše zvlášť (s tím by mohli už něco udělat, ale to je v jejich "backlogu" bůhvíjak hluboko).

 

Hlavně, o "průběžné skóre" :) zájem nemám, mně stačí před jízdou jednorázová kontrola.

 

A těch výprav mám teď připravených asi sedm, to by mi pořád něco pípalo. :)


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#23 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2018 - 21:17

Ještě mě napadlo jedno řešení - GeoKuk. Lze tam keše stisknutím + nebo - označit jako "lovím" či "nelovím". Při importu nových to pak zobrazí ty neoznačené normálně... A hlavně jde tam pak vyexportovat ty, které si člověk takto označí.


  • 0

#24 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2018 - 21:53

Ale nastavit si PQ aby se vygenerovalo těsně před cestou by asi bylo vhodné. Pokud ho nebudeš stahovat do navigace, ale do Geogetu a vyluštěné si děláš tak jak je to určeno (přidáním Final Waypointu a ne přepisováním souřadnic), tak bys ani o své přípravy přijít neměl, ručně přidané FW se nepřepisují při importu.

Notifikace - nastavil jsem si je i na okolí chaty, kde bývám občas a potvrzuji, že pípání (v mém případě kvákání) mobilu s oznámením, že je nová tradička tam, kde teď přes zimu nebudu, docela k ničemu. A to nastavování na jednotlivé typy je otravné, to potvrzuji taky. Stačilo by to rozlišovat jen na keše a eventy. Př. uvnitř nastavování si volit typy, ale tak, aby to šlo najednou.


  • 0

#25 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2018 - 7:58

Už jsem si vzpomněl, proč jsem PQ zavrhnul - neobsahuje waypointy s nulovými souřadnicemi. Takové přitom někdy obsahují důležité informace nebo vzorečky v názvu nebo popisu. Takže pokud chci mít v Geogetu vše, tak jen přes API.


  • 1

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#26 ALLiK team

ALLiK team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2018 - 13:38

Tomu nerozumím... Načtu si PQ do Geogetu, a pokud je v něm nějaká keš, která ještě v Geogetu nebyla, nabídne se mi tuším "zobrazit přidané". Vše, co se mi zobrazí, můžu hned zaktualizovat přes API. Je to během chvilky.


  • 0

#27 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2018 - 15:43

Geoget ma jeste soubory LastImport.ggt a LastNew.ggt. Ten druhy obsahuje nove kese, tedy ty pridane poslednim importem. Takze i kdyz se po importu zapomene kliknout na "Zobrazit nove", je mozne se k nim dopracovat.


  • 4

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#28 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2018 - 21:47

ALLiK team: to je pravda, tak by to šlo.

Gord: díky, dobré vědět tohleto. :)


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#29 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2018 - 9:57

https://www.geoget.c...ecialni_soubory


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama