Přejít na obsah


Fotka

Proč se mi po aktualizaci nálezů nezobrazí všechny kešky, ke kterým jsem napsal logy.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
21 odpovědí na toto téma

#1 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2018 - 18:17

Navazuji na svůj nedávný příspěvek, kdy jsem si myslel, že se mi nestáhnul jeden log z gc.com.
Mám prázdnou databázi, ve které si aktualizuju svoje nálezy. Takže běžně se stáhne nový log, k němu se dotáhne i základní informace o keši, která do té doby v databázi nebyla. Když si po této aktualizaci kliknu na "Zobrazit" tak se mi zobrazí kešky, které jsem si takto stáhnul. Já si k nim dotáhnul Full informace a zobrazím si jejich listingy, čímž mám databázi kešek ve stavu v jakém jsem je odlovil včetně obrázků v imc souboru. No ale občas se stane, že před FI logem mám na některé keši jiný log - buď DNF nebo WN. No a takováhle keška v databázi už existuje a když si po aktualizaci nálezů kliknu na "Zobrazit", tak se v seznamu neukáže.
Takže okno po aktualizaci dnešních nálezů přikládám, je vidět že importované body jsou 2, přitom logy mám na třech keškách (na jedné mám tři, neboť jsem při psaní FI logu zapomněl upozornit na plný logbook a tak jsem musel připsat WN a u něho nechat automaticky vygenerovat NM log o plném logbooku, není mi jasné, proč nemůžu ten NM log napsat rovnou).
A zobrazily se mi tedy jen ty dvě kešky, které se dnes "autoamticky" stáhly s tím stažením logu. Ta třetí u které jsem měl už ze včerejška zapsaný WN log se nezobrazila.
Je to vlastnost nebo chyba? Mě to přijde spíš jako chyba. Očekával bych, že když se stáhnou nové logy, tak se ukáží všechny kešky, ke kterým se logy stáhly.

Přiložené miniatury

  • aktualizace_nalezu.gif

Tento příspěvek byl upraven od Kreten8: 18 leden 2018 - 18:17

  • 0

#2 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2018 - 18:34

Nejak nerozumim. Mas prazdnou databazi ... mas v databazi DNF nebo WN log u kese z drivejska. Trochu rozpor, ne?

 

K tomu, co se ma zobrazit, nejsem kompetentni se vyjadrit. Ale podobnou situaci ja resim v davce pro Combine vyhledanim kesi, u kterych doslo k aktualizaci behem poslednich 2 minut:

CMD=SQLAdd|SELECT id FROM geolog where dtupdate2>(%CombineDateTime% - 2/(24*60*60))|ADD


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#3 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2018 - 22:03

Stáhly se tři logy. Pak Geoget zjistil, že dvě kesky nejsou v databazi, tak je stáhl a naimportoval. Proto správně ukazuje, že importoval dvě kesky.
  • 0

#4 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2018 - 6:55

Já si nehávám jako implicitní třídění podle data nálezu. Tak hned vidím, jestli jsem zalogoval všechno. To zobrazení importovaných skoro nepoužívám.  Spíš mám pocit, že ne vždy se mi po stažení nálezů aktualizuje okno, ale to se dá udělat jen kliknutím na filtr. A nové importované při stažení nálezů (když jdu rovnou od PC bez stahování do GG, např. novinky na jasném místě) se poznají tím, že nemají listing a to se dá snadno vyfiltrovat. A aktualizovat na full.


  • 1

#5 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2018 - 9:52

Stáhly se tři logy....

No a právě ty tři logy bych chtěl vidět. Tlačítko "Zobrazit přidané" je šedivé, takže nechci vidět pouze přidané, ale všechny logy, které se stáhly a to očekávám od tlačítka "Zobrazit".
  • 0

#6 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2018 - 9:53

Stáhly se tři logy. Pak Geoget zjistil, že dvě kesky nejsou v databazi, tak je stáhl a naimportoval. Proto správně ukazuje, že importoval dvě kesky.

 

Ja myslim, ze dotaz byl chapan trochu jinak. Proc kdyz se stahly logy ke trem kesim, knoflik "Zobrazit" dava jen ty dve, ktere byly pridany. To je funkce tlacitka "Zobrazit pridane".

 

mpik: Tak je jasne, za kazdy pozuva GG trochu jinak. Dulezite je pochopit funkci a vybrat si postupy, ktere mi vyhovuji. Jen pro zajimavost jsem na poslednim Geogetim eventu v Brne polozili otazku, jak lidi loguji. Tedy postup pro zalogovani nalezu a promitnuti naluzu do GG. Samotneho me prekvapilo to mnozstvi ruznych postupu. Zmineno jich tam bylo 11! A to tam bylo nejakych 30 lidi!


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#7 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2018 - 9:55

No a právě ty tři logy bych chtěl vidět. Tlačítko "Zobrazit přidané" je šedivé, takže nechci vidět pouze přidané, ale všechny logy, které se stáhly a to očekávám od tlačítka "Zobrazit".

 

Ale tohle ti GG neumoznuje (zobrazeni stazenych logu). Ty chces zobrazit kese, ke kterym byly ty logy stazeny. Klidne muze dojit ke stazeni nekolika logu k jedne kesi.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#8 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2018 - 9:24

gg.jpg

 

Ahoj... půjčím si toto vlákno, myslím, že je to to správné...

 

jsem asi lama.. ale po pár letech se zase aktivně snažím vrátit do víru dění..

 

nainstaloval jsem si geoget a trápím se s importem ...

 

dal jsem import nalezených keší a stalo se to, že se pravděpodobně naimportovaly do databáze všechny  (viz dolní řádek suma 2686bodů..) ale v seznamu se mi zobrazuje jen 1775...  i když dám filtr all... 

 

myslím, že jsem jen někde udělal začátečnickou chybu, ale už tři dny na ni nemůžu přijít...

 

díky za pomoc :-)

 

Michal.

 

 

 


  • 0

#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2018 - 9:42

Pokud jsi ted BM, tak si ted nemuzes stahnout informace o PMO kesich. Nalez se stahne, oznaci, ale nevis nazev kesky, ani jeji souradnice. A vetsina filtru kese bez souradnic neukazuje. To by ale nemel byt pripad filtru All. Zjevne ti to nejakou podminkou filtru neproslo... tezko takhle na dalku soudit, co by to mohlo byt.


  • 0

#10 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2018 - 10:27

Pokud jsi ted BM, tak si ted nemuzes stahnout informace o PMO kesich. Nalez se stahne, oznaci, ale nevis nazev kesky, ani jeji souradnice. A vetsina filtru kese bez souradnic neukazuje. To by ale nemel byt pripad filtru All. Zjevne ti to nejakou podminkou filtru neproslo... tezko takhle na dalku soudit, co by to mohlo byt.

Ahoj.. jsem právě PM...  furt v tom bádám.. ale jsem ztracenej :-)


  • 0

#11 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2018 - 10:56

A neupravoval jsi nahodou ten filtr? To by to vysvetlovalo.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#12 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2018 - 11:29

A neupravoval jsi nahodou ten filtr? To by to vysvetlovalo.

na to jsem právě vůbec nehrabal.. zkusím to celé shodit a nainstalovvat znova...


  • 0

#13 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2018 - 11:35

To je zbytecne. Spis se podivej do toho filtru All, jeslti tam neni zapnuta nejaka podminka, ktera by ti mohla neco vyradit pryc.

 

Protoze ta tvoje databaze je mala, je mozne tu databazi geoget.db3 a soubor s filtrem all.ggf nekam nahrát a napsat mi do posty odkaz na stahnuti. Muzu se ti na to pak vecer podivat a zjistit, v cem je zakopany pes.


  • 0

#14 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2018 - 11:38

To je zbytecne. Spis se podivej do toho filtru All, jeslti tam neni zapnuta nejaka podminka, ktera by ti mohla neco vyradit pryc.

 

Protoze ta tvoje databaze je mala, je mozne tu databazi geoget.db3 a soubor s filtrem all.ggf nekam nahrát a napsat mi do posty odkaz na stahnuti. Muzu se ti na to pak vecer podivat a zjistit, v cem je zakopany pes.

děkuju :-) zkusím ještě porochat filtr a když mě nic neosvítí, tak bych tě otravoval.

 

ještě jednou díky


  • 0

#15 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2018 - 11:46

Podle meho to neni v databazi, ale jen v zobrazeni - tedy ve filtru. Jestlize databaze obsahuje vic kesi nez zobrazuje filtr, jsou nejakym zpusobem filtrovane.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#16 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2018 - 11:50

děkuju :-) zkusím ještě porochat filtr a když mě nic neosvítí, tak bych tě otravoval.

 

ještě jednou díky

je zajímavý, že ať tam z menu vyberu kterýkoli filtr (found, all, výchozí, ...)... tak se mi zobrazuje pořád stejný výběr... tzn jakoby filtr neměl vliv


  • 0

#17 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2018 - 11:51

Podle meho to neni v databazi, ale jen v zobrazeni - tedy ve filtru. Jestlize databaze obsahuje vic kesi nez zobrazuje filtr, jsou nejakym zpusobem filtrovane.

 

tímhle směrem se moje logika ubírala :-) ale nejsem schopný najít to "omezení"...  zkoušel jsem i vrátit výchozí nastavení filtrů... bez úspěchu


  • 0

#18 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2018 - 11:55

tak nic.. jsem idiot.. sorry za váš čas :-)

 

jak jsem to přeinstaloval, tak jsem měl sice zobrazený výběr.. ale bez vytvořeného seznamu..

 

takže seznam/překopírovat do seznamu a je to.. :-)


  • 0

#19 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2018 - 12:47

tak nic.. jsem idiot.. sorry za váš čas :-)

 

jak jsem to přeinstaloval, tak jsem měl sice zobrazený výběr.. ale bez vytvořeného seznamu..

 

takže seznam/překopírovat do seznamu a je to.. :-)

Nějak nevím, jak by s tím měl nějakou souvislost seznam...

Ještě pro jistotu, když vybereš jiný filtr, mačkáš potom F5, že...?


  • 0

#20 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2018 - 12:54

Nějak nevím, jak by s tím měl nějakou souvislost seznam...

Ještě pro jistotu, když vybereš jiný filtr, mačkáš potom F5, že...?

jasný :-)  jako idiot jsem, to jo.. ale ne blázen :-)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama