Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Převod uživatelského jmena


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
19 odpovědí na toto téma

#1 Matesa

Matesa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2018 - 20:59

Ahoj, mam menší problém s účtem. Lovili jsme spolu s přitelem pod jednim účtem. Teď budel lovit každý sám Je možné založit si nový účet a zalogovat si již odlovené keše? Dékuji ;)
  • 0

#2 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2018 - 21:15

http://www.geocachin...-na-jiný-profil


  • 0

#3 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2018 - 8:31

Pokud z předchozího nicku bude poznat, že jste byli dva, tak je problém pouze v tom, oslovit ownery všech nalezených keší. Jestli jsi lovila s přítelem na jeho nick a teď by ses chtěla osamostatnit, tak to může být problém. Třeba já bych ti to neuznal ani náhodou a to si myslím, že jsem tolerantní. :-)


  • 0

#4 Matesa

Matesa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2018 - 9:00

My měli nick společny. Ted si jeden nick necha a druhy zalozi novy.
  • 0

#5 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2018 - 10:00

Myslím, že většina s tím mít problém nebude, dělává se to. Jen si uvědom, co tím sděluješ. U nás se třeba touto cestou celá komunita dověděla, že jeden známý pár se rozvádí.


  • 3

#6 KKcko

KKcko

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2018 - 14:59

Ještě doporučuji dát si do profilu, že do data xy si lovila pod účtem XXX. 

Log pak proveď typu: Rozdělení účtu na XXX a YYY, v LB zalogováno jako XXX. pak bude vše v pohodě a 99% ovnerů to řešit nebude. 


  • 0

#7 geotrain

geotrain

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2018 - 15:01

Já bych to uznal. Už mi někdo párkrát do logu napsal něco podobnýho. Nicméně, pokud bych si zakládal nový nick sám, tak bych si je našel ještě jednou.


  • 0

#8 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2018 - 15:07

...pokud bych si zakládal nový nick sám, tak bych si je našel ještě jednou.


Něco už může být v archivu.
  • 0

#9 Matesa

Matesa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2018 - 16:12

Paráda, dekuju moc. Ty co mam blizko urcite znovu objedu, spis jako ty co mame v Norsku, Švedsku a tak tak to by byl vetsi problem
  • 0

#10 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 216 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2018 - 19:50

Zrovna v posledních dnech mi asi na pěti nebo šesti keších přistál log, vyvedený i vícejazyčně:

 

Odloveno v minulosti v týmu .... Z důvodu osamostatnění a vytvoření nového profilu, si dovoluji zpětně logovat jako ...... Ownera prosím o pochopení a předem děkuji.

 

I have found your cache in the past and logged them as ..... I would like to log them again as ..... due to the necessity of creating a new account. Thank you for your understanding and acceptance.

 

Erjagt in Vergangenheit mit Team ...... Aufgrund der Selbstständigkeit und Einlegen des neuen Profils, ich erlaube mir rückwärts wie ...... einlegen. Ownera bitte ich um Verständnis und im Voraus danke ich.


  • 2

#11 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2018 - 23:52

Osobně bych to logoval s původním datem a časem. I když i na to by mohl mít někdo jiný názor.


  • 1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#12 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 216 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2018 - 0:38

Osobně bych to logoval s původním datem a časem. I když i na to by mohl mít někdo jiný názor.

 

Osobně bych to také tak udělal, kdybych byl v té situaci, přijde mi to logické. Ten citovaný kačer výše také tak logoval.

Jako ownera by mě to mazat nenapadlo, přestože tu je formální důvod, že ten nový nick v logbooku není. Ale stejný formální problém má i ten, co si změní nick. Přitom se změnou nicku systém počítá a dnes je to samoobslužná funkce - pochybuji, že GS předpokládá, že po změně nicku se musí začít od nuly...


  • 2

#13 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2018 - 7:24

 

Jako ownera by mě to mazat nenapadlo, přestože tu je formální důvod, že ten nový nick v logbooku není. Ale stejný formální problém má i ten, co si změní nick. 

V jiném vláknu se o tom velmi (a dost militantně) diskutovalo. Nicméně, když si přečtu anglický help...

Use a “Found It” log after you visit the cache and sign the logbook. You can also add a photo or a Favorite point to your online log.

 

... tak tam není polopaticky napsáno že se musím zapsat krasopisně svým nickem. Spíše se to dá chápat jako dokazatelný zápis že je to potvrzení mé návštěvy. Když existuje nějaká vazba mezi zápisem a mým nickem, tak na rozdíl od jiných nevidím problém.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#14 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2018 - 12:37

Hmm, zrovna tento týden mi přistálo taky několik logů v jeden den

"Díky za pěknou kešku
Omlouvám se za pozdní log Nalezeno s ..."

 

Za ten jeden den jich dotyčný zalogoval přes 300. Když jsem se zeptal, jak jich tolik mohl zalogovat, napsal mi:

 

"Koukni se na můj profil v profilové informace je vysvětlení"

 

Tam je, že ve dvou dnech si zalogoval 600 keší, které předtím našel s otcem a že správné datum má v logu otce :-(

 

A teď přemýšlím, co udělat... Asi ho požádám, aby si změnil datum na správné. Protože je hodně divné takto logovat :-(


  • 0

#15 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2018 - 12:38

Je to trochu s křížkem po funuse, když je potřeba rozdělit účet, nicméně mi to nedá napsat malou poznámku.

Nikdy jsem vlastně nepochopil v geocachingu společný účet. To jako, že opravdu 100% vámi dvěma odlovených kešek jste lovili spolu? Tomu se mi nechce věřit.
  • 0

#16 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2018 - 13:02

Zamilovanost je sviňa ... :)  Dva si připadají jako jeden a navždy spolu, všechno spolu. :)


  • 2

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#17 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2018 - 13:40

Zamilovanost je sviňa ... :)  Dva si připadají jako jeden a navždy spolu, všechno spolu. :)

... a pak rochod/ rozvod a dělení účtů :-)))


  • 2

#18 mysakf

mysakf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2018 - 14:09

Hmm, zrovna tento týden mi přistálo taky několik logů v jeden den

"Díky za pěknou kešku
Omlouvám se za pozdní log Nalezeno s ..."

 

Za ten jeden den jich dotyčný zalogoval přes 300. Když jsem se zeptal, jak jich tolik mohl zalogovat, napsal mi:

 

"Koukni se na můj profil v profilové informace je vysvětlení"

 

Tam je, že ve dvou dnech si zalogoval 600 keší, které předtím našel s otcem a že správné datum má v logu otce :-(

 

A teď přemýšlím, co udělat... Asi ho požádám, aby si změnil datum na správné. Protože je hodně divné takto logovat :-(

Já mu log smazal a napsal email, že to porušuje pravidla hry.


  • 0
Vložený obrázek

#19 Matesa

Matesa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2018 - 14:47

No my opravdu lovili vsechno spolu. Zas bych si nedovolila lognout neco, kde jsem vubec nebyla.
  • 0

#20 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2018 - 23:51

Já mu log smazal a napsal email, že to porušuje pravidla hry.

Občas mám jiný názor ale tady souhlasím. Je to jen lenost - zalogovat se správným datem není zase tak velký problém, osobně jsem s tím jednomu kačerovi pomáhal. Formálně jiný případ (několik let lovil bez logování na gc.com) ale technicky úplně stejné.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama