Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Editace listingu (related webpage)

návod

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2018 - 11:11

Ahoj, prosím o radu - chtěl jsem do listingu jedné své keše přidat odkaz jako "related web page" a v novém editačním rozhraní jsem onu kolonku nenašel. Starší lisitng, který tuto kolonku vyplněnou měl, její editaci dále nabízí i vnovém rozhraní. Nově založený listing a listingy staré, které tuto kolonku vyplněnou neměly, již její vyplnění nenabízí. Neznáte nějaký trik jak nově přidat odkaz "related web page" do už založeného listingu?

Přiložené miniatury

  • Výstřižek2.PNG

  • 0

#2 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2018 - 11:19

Co ten odkaz přidat normálně do listingu, třeba na jeho začátek?

 

Pokud jsem dobře pochopil informace, které tu před časem proběhly, tak položka „Related Web Page“ mizí a zůstává pouze tam, kde už byla dříve vyplněna. Ale pokud bys ji z toho starého listingu smazal (a uložil), tak už ji tam příště taky nedáš. Ale nezkoušel jsem to.


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#3 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2018 - 11:31

Mě na tom vyhovovala ta částečná skrytost, že byl zažitou součástí hlavičky listingu: dobře na očích, ale tak trochu na zapřenou. Bylo to tak akorát na obě strany, přesně podle mé představy. Na začátku textu listingu by byl pro mé potřeby už příliš zřetelný - a zas ho nechci skrývat někam za obrázek nebo tak... vím, vymýšlím si - ale vymýšlím si něco, co už tu bylo a dobře fungovalo. Líbila by se mi nějaká obezlička, kterou by se třeba dalo vrátit do původního formuláře k úpravě listingu, kdyby někdo věděl...


  • 0

#4 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2018 - 12:44

Jenze ... napr. funkce, kterymi se nacita listing, tuto polozku nezahrnuje do vracenych dat. Takze uzivatel (oficialnich a podporovanych aplikaci!) pri zobrazeni listingu, ktery server posytuje, nema informaci o Related webpage k dispozici. Ani PQ ji neobsahuje.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 20 únor 2018 - 12:46

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:návod

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama