Přejít na obsah


Fotka

Hra Králů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
32 odpovědí na toto téma

#1 HraKrálu

HraKrálu

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2018 - 18:04

Hra králů je víkendová akce pro týmy (dva a více soutěžících) začínající v pátek odpoledne a končící v neděli v podvečer. Hlavní cena je v hodnotě 200 000 Kč.

V dnešní uspěchané době plné elektroniky a lenošení na gauči máme pro všechny, kteří se vzhlédli v neotřelosti, akci, při níž se rozhodně nudit nebudou. 

Při stopování a honbě za pokladem Vás nebude doprovázet moderní tablet plný interaktivních aplikací, který bychom Vám rozdali na startu tak, jak je v poslední době zvykem. Rádi bychom docílili návratu do minulosti, do dětské minulosti, kdy jsme ke štěstí potřebovali jen skicák a pár tužek, pastelek a sichrhajcek. Zda použijete během hry svoji elektroniku je pouze a jen na Vás, nicméně doporučujeme se odevzdat maximálně atmosféře kolem a jako jediný zdroj informací využít svůj mozek (znalosti, dovednosti, vzpomínky...)

Přijdou si zde na své milovníci dobrodružství, záhad, skládaček, labyrintů, historie a tajemna. Na krátký čas se stanete, stejně jako univerzitní profesor Robert Langdon z knih Dana Browna, záhadologem a budete se snažit přijít na kloub tomu, kde je ukrytý poklad nedozírné hodnoty.

Během Vaší dobrodružné cesty si oprášíte své vědomosti, nebo se přiučíte a obohatíte novými informacemi. Budete moci využít svých strategických dovedností či objevit své schopnosti dosud skryté pod povrchem.

Hra králů není jen o tom zběsile projít všechny úseky a ukořistit poklad na konci, ale o tom si užít dění kolem sebe, naučit se taktizovat či naopak získat nové přátele, poznat krásná místa naší České země a vychutnat si možnost odtrhnout svoji mysl od skutečného života.

Čeká Vás kempování ve stylu středověkých rytířů - ve stanech a s masem na rožni, tématickou hudbou a rytířským turnajem, dále možnost na určitých stanovištích zakusit jednotlivé úkoly sloužící jako jeden z mnoha dílků kompletní skládačky "Hry králů" (lukostřelba, pečení chleba, jízda na koni s úkolem, atd...).
Navíc v určitých úsecích všechny čekají fotografové dokumentující celou třídenní akci a v případě zájmu máte možnost si na konci "Hry králů" objednat CD s fotkami i s doplňkovým videem.

 

ra Králů je víkendová akce pouze pro týmy (2 - 4 osoby), která se bude konat 
24. 8. - 26. 8. 2018, ve 14:00.

Již nyní je dáno, že start bude na území Jižních Čech. Ovšem přesné místo startu  bude zašifrováno v E-mailu, který každý účastník akce dostane týden před zahájením, tedy 17. 8. 2018. Tato šifra bude zároveň i prvním úkolem účastníků.
V E-mailu bude pouze uvedené okolí a záchytné body, a pokud by se někomu nepodařilo šifru rozluštit, po zahájení akce přijde všem zúčastněným SMS s přesným místem, odkud se vyráží. Tím pádem nebude nikdo vyřazen na začátku, ovšem vznikne tím daným účastníkům časová prodleva při startu.

 

Startovné 1000 Kč tým.


  • -2

#2 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2018 - 18:45

Zajímalo by mě o co jde. 200 týmů tak akorát zaplatí první cenu, takže buď to bude monstrakce, nebo tvrdě dotovaná reklama. Jde o to na co.

Osobně už teď můžu potvrdit, že se neúčastním, takovéto akce s vysokým rozpočtem mě nelákají. Ale špatné to být nemusí. Je to ještě daleko, jiné informace k tomu nejsou, uvidíme.


  • 2

#3 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2018 - 19:47

Zeptám se zatím na jednu jedinou věc:

Kdo je pořadatel?

To by hodně napovědělo.
  • 1

#4 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2018 - 19:49

Já se sice nezúčastním (sám ve stejnou dobu pořádám jinou soutěž), nicméně webovské stránky s podrobnostmi by nebyly?


  • 1

#5 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2018 - 21:29

Proč nemám důvěru k takovýmto akcím? Protože se podvádí i ve hrách, kde vůbec o nic nejde (všichni známe). Pokud půjde o balík, musí to organizátor mít hodně dobře ošetřené, což většinou nemá. Ona v takovémto případě spolupráce jednoho týmu s velkým množstvím poradců na telefonu, případně spojená s podplácením, udělá divy v pořadí a následně vyvolá soudní i mimosoudní procesy.

Opravdu nejdřív bude třeba vědět, kdo za tím stojí. Předpokládám, že nějaká silná firma, nebo neziskovka napojená na vydatný zdroj dotací. To může být v pořádku. Ale taky nemusí.

Doplním: dole je už odkaz, kde je informací trochu víc, IČO vede na nějakou investiční společnost (možná špatně), která nemá s jižními Čechami nic společného, takže bych opravdu doporučoval postupovat opatrně.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 01 březen 2018 - 21:39

  • 2

#6 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2018 - 21:50

V jižních Čechách je jenom start. Asi se to bude odehrávat po celé republice.
  • 0

#7 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2018 - 7:53

Nejde jen o jižní Čechy. Ale o to, že se skutečný organizátor za něco schovává. Možná je to jen prozatímní nedostatek informací. Ale většinou se tohle dělá jako reklamní akce a sponzor se od začátku zviditelňuje.


  • 1

#8 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 969 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2018 - 10:02

Doplním: dole je už odkaz, kde je informací trochu víc, IČO vede na nějakou investiční společnost (možná špatně), která nemá s jižními Čechami nic společného, takže bych opravdu doporučoval postupovat opatrně.

Buď jsem slepý, nebo je odkaz smazán.... docela by mě zajímalo co to bude za taškařici... Tři dny, si cestování po republice (autmo) spaní ve stanu - to implikuje buď větší realizační team, který bude stěhovat ležení z místa na místo, nebo jeden centrální kemp.... je to dajaké čudné...

 

EDIT: dohledáno https://hrakralu.webnode.cz/


Tento příspěvek byl upraven od tarmara: 02 březen 2018 - 10:07

  • 2

#9 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 969 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2018 - 10:17

Kurňa...mě to čím dál tím víc začíná evokovat jednu věc. Šmejdy. Takový ty firmy co vyvezou dědečky a babičky pod příslibem oběda a prohlídky zámku kamsi do Prdelákovic nad Dírou a tam se jim snaží prodat leštěné prdy....

https://www.caribedluhopisy.cz/ - stránky pravděpodobného pořadatele - vycházím z webu HK

https://hrakralu.webnode.cz/odmeny/ - každý team který dokončí (možná ani to ne) hru dostane "šek" ve výši větší než je samotné startovné. A dovolím si tvrdit, že dovolené dle vlastního výběru bude možná v nemovitostech, které investiční společnost spravuje....

Celé mi to začíná smrdět čím dál víc... Na druhou stranu mě fakt zajímá kvalita celé akce....


  • 5

#10 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2018 - 10:46

Mě zaráží také fakt, že rozdávají údajně ceny v hodnotě 500 000 Kč, ale mají web ze šablony na službě zdarma a mail na Seznamu.


  • 10

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#11 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 187 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2018 - 10:51

No, zajímavé. Ceny za sta tisíce, ovšem free-hosting, firma na živnostenském rejstříku ukončila podnikání, je jen na obchodním (poslední dokument z r. 2013), zajímavé... Nabízí dluhopisy, obchoduje s realitami. Moc důvěry to ve mně nebudí.


  • 4

#12 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2018 - 10:53

Kurňa...mě to čím dál tím víc začíná evokovat jednu věc. Šmejdy.

 

Mně ne. I kdyby nebyly žádné výhry, tak mi někdo připravil třídenní zábavu za cenu hodiny v lanovém parku.

Ano, je možné, že je to podvod, vyberou se peníze a žádná akce nebude To bych se ale nemohl účastnit žádné novinky.


  • 2

#13 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 733 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2018 - 10:56

Hm, adresa Revoluční 1082/8, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha

 

Koukněte se schválně kolik firem tam sídlí :blink: :ph34r: :unsure: .


  • 1

#14 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2018 - 11:40

Ano, je možné, že je to podvod, vyberou se peníze a žádná akce nebude To bych se ale nemohl účastnit žádné novinky.


Však tam taky nejdeš.
  • 0

#15 KKcko

KKcko

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2018 - 12:12

letmý pohled na sbírku listin na justici a nešel bych do toho. Firma založena, nikdy nic nedělala, pak prodána a zase nic nedělala. 5 let ji vlastní někdo ze Slovenska a nic se neděje.

https://or.justice.c...bjektId=161210 


  • 2

#16 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 969 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2018 - 12:16

Mně ne. I kdyby nebyly žádné výhry, tak mi někdo připravil třídenní zábavu za cenu hodiny v lanovém parku.

Ano, je možné, že je to podvod, vyberou se peníze a žádná akce nebude To bych se ale nemohl účastnit žádné novinky.

Já na to mám opačný pohled. Parta lidí obvykle bez KOMERČNÍHO sponzora není na první dobrou schopna udělat v rozumné kvalitě akci v podobném rozsahu pro řádově stovku aktivních účastníků. Komerční sponzor za to obvykle něco chce. 

Pokud parta lidí dělá první akci, tak je většinou menší - testovací. A rozjíždí se postupně. Pokud byl předchozí ročník dobrý, tak se to rozkecá. Nebo už pořadatelé mají částečné zkušenosti s pořádáním jiných podobných akcí. 

U HK vidím komerčního sponzora a pořadatelský team u kterého nemám na akci takového rozsahu reference. Proto čuju nějakou zradu. Nic víc, nic míň. Možná je to jen chyba komunikace pořadatelů, že nedají reference na pořadatelský team. Možná to je moje paranoia....


  • 1

#17 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2018 - 13:02

Slyšel jsem o projektu cesty kolem světa za 500Kč. Dotyčný tvrdil, že je to čisté, že sežene sponzory, ale bude to nějakou dobu trvat (několik let), pak zmizel do ciziny a nakonec skončil v base.

Tohle mi něco podobného připomíná. Účastnický poplatek placený přes Ticketpro, kde přímo v obchodních podmínkách mají, že neodpovídají za jednání zadavatele, pro koho to prodávají. Firma neuvedena, IČo ukazuje na pražskou realitní firmu s jednatelem ze Slovenska. atd. Nemyslím si, že by to byl podvod typu vybrat poplatky a zmizet. To by se podvodníkovi nevyplatilo, tisícovka za jednoho je malý zisk a bylo by v tom moc lidí, někdo by to určitě vyšťoural. I když měli jsme tu něco podobného za 600.

Možná se to vyčistí, až se zveřejní, kdo za tím stojí doopravdy. Nebo se to ještě víc zamotá.


  • 4

#18 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2018 - 21:05

Tutovka? Nebo Český sen?


  • 1

#19 HraKrálu

HraKrálu

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2018 - 12:56

Dobrý den,

 

jen pár věcí pro upřesnění:

 

Za nápadem celého projektu stojí parta nadšenců z Jižních Čech. Společnost Butoja invest s.r.o. tomu dala jen svoje jméno, zkušenosti a sehnala sponzory. Bohužel se to na veřejnost dostalo dříve než se dořešily stránky a další důležité věci. Do 2 dnů bude již dobrá doména a i další věci budou propracovanější.
 

Nechceme z toho monstrózní akci, ale není problém to celé udělat ve větším počtu lidí. A to z toho důvodu že všechna stanoviště (úkoly) jsou na místech která mají svoje provozovatele, a ti to ohlídají dají i potvrzení atd. Navíc provozovatelé kempu kde bude nocleh zařizují hudbu občerstvení ..., my platíme jen prase a doprovodný program. Akce je přístupná i lidem z okolí a finance které jdou z prodeje pití alkoholu a dalšího - jdou do kapes majiteli kempu  (vše je jednoduše ošetřeno a tím klesají i náklady) Proto lze udělat velkou akci za minimum peněz.

 

P.S. Každý tým který dokončí získá pamětní minci/ nikde není psáno že je zlatá. Má to být předmět, který Vám připomene pěknou akci. Šek získá jen ten, kdo se umístí od 16. do 30. místa. 

 

Takže kdo chce, muže se zúčastnit a kdo má pochyby ať si počká na další ročník

 

P.P.S  nemusíte se bát i 1000 lidí na telefonu Vám nepomůže. V konečné fázi se musíte se spolehnout jen na svoje schopnosti.


Tento příspěvek byl upraven od HraKrálu: 06 březen 2018 - 14:47

  • 0

#20 HraKrálu

HraKrálu

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2018 - 14:14

Kurňa...mě to čím dál tím víc začíná evokovat jednu věc. Šmejdy. Takový ty firmy co vyvezou dědečky a babičky pod příslibem oběda a prohlídky zámku kamsi do Prdelákovic nad Dírou a tam se jim snaží prodat leštěné prdy....

https://www.caribedluhopisy.cz/ - stránky pravděpodobného pořadatele - vycházím z webu HK

https://hrakralu.webnode.cz/odmeny/ - každý team který dokončí (možná ani to ne) hru dostane "šek" ve výši větší než je samotné startovné. A dovolím si tvrdit, že dovolené dle vlastního výběru bude možná v nemovitostech, které investiční společnost spravuje....

Celé mi to začíná smrdět čím dál víc... Na druhou stranu mě fakt zajímá kvalita celé akce....

Omlouváme se, ale nikde není psáno, že každý dostane šek. Prosím o info, kde jste našel tuto informaci. Abychom ji mohli popřípadě opravit. Děkujeme


Tento příspěvek byl upraven od HraKrálu: 06 březen 2018 - 14:48

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama