Při prohlížení mého profilu na projectu-GC v části mapy se mi nezobrazuje mapa ČR (je šedivá a nejsou vidět odlovené kraje a ani okresy) a na mapě světa to ukazuje, že jsem v ČR nenašel žádnou kešku. Hlavně bych potřeboval mapu okresů, abych se připravil na víkendový odlov nenavštívených okresů ČR. Nevíte někdo, je-li to problém projetcu-GC nebo je chyba na mé straně ?
Nefunkční mapa ČR na project-GC
#2
Publikováno 26 duben 2018 - 9:28
Zrejme neni jeste uplne promitnuta zmena na Chzechii. Budes muset pockat nebo si pomoct nejakym jinym nastrojem.
MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)
- Náhrada GJ legálními postupy
#3
Publikováno 26 duben 2018 - 13:06
Jako umístění keše musíš vybrat Czechia a dále vybíráš kraj, popř. okres. Když klepneš na vlaječku ČR vybere se automaticky Česká republika. Takže na to pozor :-) Ještě to asi nemají vyštelované.
Tento příspěvek byl upraven od georabbits.cz: 26 duben 2018 - 13:41
Devět z deseti kačerů doporučuje k lovu keší aplikaci Locus
#4
Publikováno 27 duben 2018 - 5:58
V Nastavení profilu Project-GC si nastavte ručně zemi: profil/Nastavení/Země-ruční nastavení Czechia a Uložit. Pak už se to všude načítá správně.
Tento příspěvek byl upraven od mirek454: 27 duben 2018 - 6:00
#5
Publikováno 27 duben 2018 - 7:04
V Nastavení profilu Project-GC si nastavte ručně zemi: profil/Nastavení/Země-ruční nastavení Czechia a Uložit. Pak už se to všude načítá správně.
Nějak tam tuhle volbu marně hledám...
#7
Publikováno 27 duben 2018 - 7:31
Já to mám takto:
Viz příloha.
To je hezké, ale nějak se mi nedaří najít tabulku na obrázku.
#9
Publikováno 27 duben 2018 - 7:35
Vpravo nahoře na liště menu klepni na svůj nick a rozbalí se ti nabídka. V ní zvol první položku Nastavení. Pak už pokračuj podle toho, co ti psal georabbits.
#10
Publikováno 27 duben 2018 - 7:43
OK, kudy do téhle tabulky už jsem našel, dal ruční nastavení, ale mapa je zatím pořád nefunkční, nejspíč budu muset počkat, až se mi to za týden zaktualizuje.
Edit:nepomohlo ani odhlášení a znovupřihlášení.
Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 27 duben 2018 - 7:48
#11
Publikováno 27 duben 2018 - 9:36
I mapa mi funguje normálně
Edit: určitě jsi to po editaci uložil? Docela nelogicky se to tlačítko jmenuje Upravit nastavení
A ještě jednou editace: Pokud to máš opravdu v profilu zeditované a uložené, ještě bych zkusil vymazat cache prohlížeče Ctrl+F5 (u některých notebooků Ctrl+Fn+F5)
Tento příspěvek byl upraven od mirek454: 27 duben 2018 - 9:42
#12
Publikováno 27 duben 2018 - 12:09
I mapa mi funguje normálně
Edit: určitě jsi to po editaci uložil? Docela nelogicky se to tlačítko jmenuje Upravit nastavení
A ještě jednou editace: Pokud to máš opravdu v profilu zeditované a uložené, ještě bych zkusil vymazat cache prohlížeče Ctrl+F5 (u některých notebooků Ctrl+Fn+F5)
To všechno už jsem vyzkoušel, CtrlF5 dělám automaticky.
#13
Publikováno 27 duben 2018 - 15:52
#15
Publikováno 11 srpen 2019 - 21:25
Zase budu rýpat, i když tohle je trochu jiný případ. Byli jsme teď na Sněžce, jsou tam tři keše vedle sebe, všechny prakticky na skoro plochém vrcholu vedle sebe. Podle geodetů 1603 metry, project-gc mi ukazuje 2x 1566 a jednou dokonce 1526 metrů.
Ne že by na tom až tak záleželo, ale ten rozdíl mi přijde dost velký.
#16
Publikováno 12 srpen 2019 - 17:37
Pak už jen záleží, jak hustou síť čtverečku máš. Komerční systémy mají husté čtverečky, volně dostupné systémy mají čtverečky velké, pro představu třeba 100x100 metrů. (Přesně se to dá dohledat, o to tu teď nejde.) A teď si zkus takhle velkou síť posadit na vrchol Sněžky. Jakou asi budou mít průměrnou výšku?
Tento příspěvek byl upraven od HaLuMa: 12 srpen 2019 - 17:38
#17
Publikováno 13 srpen 2019 - 8:51
I proto. Měl jsem za to, že se k souřadnicím najdou dvě nejbližší vrstevnice a vezme se z nich průměr, ono je to zatím jak píšeš.
#18
Publikováno 13 srpen 2019 - 10:39
Zajímavé. Zkusil jsem z ČUZK DMR5G a na Sněžce to v různých souřadnicích ukazuje rozdíl v desítkách metrů. Přitom DMR5G by měl mít chybu do 0,3m.
Mapy ale zřejmě používají SRTM3, což jsou čtverce 90m na rovníku. Tam to v horách na hřebenech ukáže co chce.
#19
Publikováno 23 srpen 2019 - 11:32
Moižná to zde někde je, ale mě momentálně vůbec nefunguje project GC. Chce to po mě provést autorizaci, ale pak nejde spustit kolonka "I agree" ... takže jsem v loji. Nevíte náhodou někdo co s tím???
#20
Publikováno 23 srpen 2019 - 11:57
Autorizaci to po mne chtelo vcera a bez problemu. Dnesni prihlaseni taktez bez problemu.
iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4
S úsměvem jde vše líp
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů