Přejít na obsah


Fotka

Nepoctivci v geocachingu aneb mlčet není dobré


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1844 odpovědí na toto téma

#1061 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2019 - 19:40

Nevím, jestli nad tím už nebylo hovořeno, ale pokud se někdo jmenuje AB-Cdefg a loguje se jenom AB v kroužku, neměl by mít dotyčný problém s tím, že je jeho log neplatný, jelikož existuje jiný kačer s nickem AB a log tedy patří jemu? :D

Ano, to byl tenkrát pěkný flejmík :D
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#1062 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2019 - 21:09

Nevím, jestli nad tím už nebylo hovořeno, ale pokud se někdo jmenuje AB-Cdefg a loguje se jenom AB v kroužku, neměl by mít dotyčný problém s tím, že je jeho log neplatný, jelikož existuje jiný kačer s nickem AB a log tedy patří jemu? :D

 

Tak to jsem v háji a mám nula nálezů. Dokonce i CWG mám falešné. A i na zdejším fóru se vydávám za kolegu s diakritikou.


  • 0

#1063 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2019 - 21:39

Tohle mě dojalo.,.. Logbook s logem nefotil, protože už bylo šero..... Nesložíme se mu na nějakej mobil s bleskem ? :-o

https://coord.info/GC5GYR5

citace z uvedeného screenu:
Vždy zásadně dokazují Ti, co něco tvrdí. 

Naprostá blbost. Není v LB, smazat. Dokazování je na jeho straně. Je jen k smíchu, co si tenhle pohádkář dovolí a vymyslí.


  • 2

#1064 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2019 - 17:44

Pepa tady má pravdu, dokazuje ten, kdo něco tvrdí. Ovšem naběhl si: On tvrdí, že našel cache a je zapsán v logbooku.

Kromě toho, dokazuje se existence něčeho, protože neexistenci nelze dokázat. Tedy je na Pepovi, aby dokázal existenci zápisu v logbooku.


  • 3

#1065 Marty 1905

Marty 1905

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2019 - 16:54

Právě jsem smazal logy dvoum nepoctivcům co tvrdili že keš nalezli, když již dva dny keš na místě nebyla, což jsem měl osobně zkontrolované.  :angry:


  • 1

#1066 SleepBrno

SleepBrno

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2019 - 10:27

Tak jak si tu pročítám tuto diskuzi, tak jsem toho názoru, že než tu nadávat a říkat kdo co podvedl (myslím logy v keškách) je lepší se na to vykašlat a řešit to osobně na vlastních keších kontrolou zda je tam log či ne a pokud ne tak to prostě smazat. A to že někde pokoutně získal souřadnice. To přece hlavně šidí sám sebe, že přišel o zábavu to vyluštit nebo mít vlastní radost, že na to přišel. Proto pokud chceme tuto hru zachovat na úrovni, která byla před několika lety zakládejme pěkné keše nebo adoptujme ty co za to stojí. Neobnovujme keše, o které se majitel nestará a nestojí za to. Místo toho tam napišme need maintanance a ona díky RW časem stejně zmizí. Ale hlavně nepodlehněme tomuto skeptickému trendu, že vše je na nic a nemá tuto hru hrát a dál ji rozvíjet.


  • 5

#1067 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2019 - 19:21

SleepBrno, samozřejmě máš pravdu a souhlasím, jen není třeba ustupovat podvodníkům a krýt je. 


  • 5

#1068 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 9:24

Super zalogovat kešku, kterou jsem nenašel pod 1,5 sněhu.
Stačí zalogovat maďarsky a je to :-)
https://coord.info/GLY4RX9B

  • 0

#1069 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 9:27

On to evidentně nenašel, jen místo DNF zalogoval FI. Google Translate překlad je celkem srozumitelný...


  • 0

#1070 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 10:00

 

Stačí zalogovat maďarsky

 

Což u Maďara zas tak překvapivé není.


  • 2

#1071 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 10:14

 

Super zalogovat kešku, kterou jsem nenašel pod 1,5 sněhu.
Stačí zalogovat maďarsky a je to :-)
https://coord.info/GLY4RX9B

 

 

Ono je o běžné i v češtině:

 

https://www.geocachi...Y_krizova-cesta

https://www.geocachi...v-dolni-cerekvi

:-)

 

P.S.

Jeden už si to u Křížové cesty opravil, koukám. :-)


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 09 květen 2019 - 10:16

  • 0

#1072 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2019 - 12:35

On to evidentně nenašel, jen místo DNF zalogoval FI. Google Translate překlad je celkem srozumitelný...

To je, ale bez reakce už skoro 2 měsíce.

Což u Maďara zas tak překvapivé není.

Není. Osobně raději v cizině loguji angličtinou- velmi jednoduchou.
Teda mimo Polsko a Slovensko :-)
Ale na Slovensku možná Maďarštinu berou v pohodě.


  • 0

#1073 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 14:14

Ono ta kontrola logbookov ownermi by bola sice pekna, ale niekto ich ma vela, takze chapem. Ale aj keby nie, tak ako mozes cakat, ze owneri budu kontrolovat logbooky, ked som kedysi riesil podvadzanie na virtualkach, napisal som asi 10 ownerom na jedneho nemenovaného pana, ze podvadza, aj konkretne som uviedol, co na fotkách, ktore boli vyzadovane, chyba. Pripadne, co je na nich zle, podvodnicke. Aj tak mi niektori odpisali, ze su si vedomi jeho podvodu, ale niesu ochotni to riesit. Tak uz co potom cakame, ked uz aj niekto o podvode vie, stacilo by vymazat log, ale ownerom sa nechce z hladacmi hadat (chapem samozrejme aj dovod, preco to tak je, kedze by tym stravili vela casu, len reagujem na prispevky. Jednoducho je to z tohto dovodu neriesitelne a vela ludi loguje od stola pretoze si povedia - lognem 100 kesiek, 10 mi vymazu, no a co?...Pokial nedostanu BAN, tak dovtedy setria cas chodenim po terene)


  • 1

#1074 czechfant

czechfant

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 21:59

Přečetl jsem si příspěvek z první stránky a nevěřím svým očím. Jak někdo takový vůbec může být reviewer? :-o


  • 0

#1075 ilus

ilus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2019 - 15:19

Nedávno jsem byla svědkem rozčilování jednoho finálkáře. Šlo o běžný scénář - souřadky se dostaly na finálkový server, owner se to dozvěděl, naštval se a archivoval. A to vše se stalo dřív, než si tenhle chudák pro keš stihl dojít. :D


  • 2

#1076 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2019 - 15:43

A jak se pozná, že je to finálkář ?Já občas taky kleju jak pohan, když owner archivuje keš, nad kterou jsem strávila nejednu bezesnou noc.
  • 4
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#1077 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 6:29

No je to na prd. 4 FI logy na nove kesi a uz je to na finalkach. Co z toho ty "lidi" maji?
  • 0

#1078 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 6:32

Bod na to, aby si mohli jinou finálku sosnout :-(


  • 0

#1079 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 6:34

Nedávno jsem byla svědkem rozčilování jednoho finálkáře. Šlo o běžný scénář - souřadky se dostaly na finálkový server, owner se to dozvěděl, naštval se a archivoval. A to vše se stalo dřív, než si tenhle chudák pro keš stihl dojít. :D

 

 

A jak se pozná, že je to finálkář ?Já občas taky kleju jak pohan, když owner archivuje keš, nad kterou jsem strávila nejednu bezesnou noc.

 

Já občas někoho dokonce přemlouval, aby kešky nearchivoval... Protože taky často luštím do zásoby a takovýchto kešek mám už v "šuplíku" několik desítek (možná stovek). By mne zajímalo, jestli si o mně autoři taky myslí, že jsem finálkář...


  • 2

#1080 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 7:58

Některé finálkáře rozeznáš snadno - oni se s tím totiž už ani neskrývají. A pokud jsem příspěvek Ilus pochopil, tak o Tobě nebyla řeč.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama