Přejít na obsah


Fotka

Nepoctivci v geocachingu aneb mlčet není dobré


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1844 odpovědí na toto téma

#1081 jidis

jidis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 328 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 8:02

Ono je to finálkáři jedno, ty keše tam stejně po archivaci většinou zůstávají a oni když už mají souřadnice v přístroji, tak to při cestě kolem neminou.


Tento příspěvek byl upraven od jidis: 17 květen 2019 - 8:05

  • -2

#1082 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 8:16

Ono je to finálkáři jedno, ty keše tam stejně po archivaci většinou zůstávají a oni když už mají souřadnice v přístroji, tak to při cestě kolem neminou.

 

Nemám pocit, že by někdo z ownerů, kdo archivuje keše kvůli finálkařům, tu keš pak rovnou neodnesl. Přesně kvůli tomu, že někteří jen čekají a hned vyráží. U většiny podobných archivací bych si tyto plané naděje nedělal.


  • 1

#1083 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 8:27

A jak se pozná, že je to finálkář ?Já občas taky kleju jak pohan, když owner archivuje keš, nad kterou jsem strávila nejednu bezesnou noc.

 

Jednoduše. Podle logů a stylu lovu v delším časovém období. Stačí se podívat, co zvládne daný kačer za den odlovit a jakým stylem loguje. A nejlépe je to poznat na náročných keších, tam téměř s jistotou poznáš, kdo je kdo. A jak psal taxoft, někteří se s tím ani netají. Pokud někdo sem tam něco tímto stylem odloví, poznat se to nedá. Ale pokud někdo jede jen na finálky, tak to v dlouhodobém období je vidět, ať se to daný kačer snaží logy maskovat, jak chce.


  • 3

#1084 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 8:28

Někteé finálkáře rozeznáš snadno - oni se s tím totiž už ani neskrývají. A pokud jsem příspěvek Ilus pochopil, tak o Tobě nebyla řeč.

Se mi zas vybavila tvoje legendarni hlaska: "Kdysi jsem znal vsechny finalkare. Dnes znam vsechny co lovej poctive." :)


  • 5

#1085 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2019 - 16:22

Plus ten den odlovil asi další stovku keší.   :D  :D  :D  :D    GC65WNR

jon.jpg


  • 0

#1086 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2019 - 18:34

S tímhle (doplňte si libovolnou sprostou nadávku) to prostě bude stále a pořád dokola. Ale když už jsi ho vytáhnul, kamarád, který je teď na Ukrajině, mě upozornil na tuto keš: https://coord.info/GC74PTZ


  • 0

#1087 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2019 - 18:52

S tímhle (doplňte si libovolnou sprostou nadávku) to prostě bude stále a pořád dokola. Ale když už jsi ho vytáhnul, kamarád, který je teď na Ukrajině, mě upozornil na tuto keš: https://coord.info/GC74PTZ


Takže vlastně provedli údržbu keše, ne? :-) Jemu to není trapné a nic ho nedonutí se chovat jinak.
  • 1

#1088 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2019 - 20:06

Nevěřím, že provedl údržbu. Stejně by mě zajímalo, kolik Jonea opravdu vlastnoručně odlovil keší.  


  • 0

#1089 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2019 - 5:20

Nevěřím, že provedl údržbu. Stejně by mě zajímalo, kolik Jonea opravdu vlastnoručně odlovil keší.


To byla ironie...
  • 2

#1090 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2019 - 6:19

Plus ten den odlovil asi další stovku keší. :D :D :D :D GC65WNR


jon.jpg


Vzdyt vis, ze takhle nelovi. Jezdi primo na finalku. Kdyz jsem se s nim naposledy hadal o log na kesi, popsal mi cestu k finalce z druhe strany nez jsou stage a nakonec sam priznal, ze jeli jen na finale.

Kdyby nekazil dobre jmeno CR tak at si dela co chce. Ale tohle jedine me na nem stve.
  • 3

#1091 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2019 - 8:26

A bude hůř, protože finálkaři spouštění androidí aplikaci na finálky.

 

Máš 3 možnosti

A/ zabalit to a na GC se vykašlat

B/ nějak tu bandu zkousnout (v každé komunitě je nějaké procento blbců a magorů) a dělat to pro ty ostatní, ještě snad poctivé

C/ nechat se finálkařema vytáčet a protože tehle souboj nevyhraješ, zbytečně budeš na nervy.


  • 0

#1092 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 374 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2019 - 9:03

Nevěřím, že provedl údržbu. Stejně by mě zajímalo, kolik Jonea opravdu vlastnoručně odlovil keší.  

 

Kolik jich odlovil je absolutne nepodstatne. Je to teamovy nick, pod kterym muzeme lovit vlastne vsichni. :) To, ze samotny Jonea nalezl malo a honi si to teamovym nickem je smutne, usmevne, ale vlastne mi to nevadi. Teamovy nick nesmis perzonifikovat jen na jednoho clena, ktery se chlubi uspechy teamu a honi si tim triko. V podstate pristupujes na jeho hru, kdy se ti snazi podsunout, ze jsou to jeho nalezy. Nejsou. Jsou to nalezy celeho teamu anonymnich kaceru.


  • 4

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#1093 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 853 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2019 - 9:19

Bohužel to jako jen svůj nick podava a stádečko mu to basti. I právníkem vyhrozuje za smazání jeho logu, nikoliv logu týmového. :-D Pacient mě neštve, spíš jeho naslouchači.

Tento příspěvek byl upraven od DogVader: 04 červenec 2019 - 9:19

  • 3
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#1094 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2019 - 9:38

Nějak ty nepoctivci ubejvaj, že došlo zase na Joneu. :-)


  • 0

#1095 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2019 - 9:39

Bohužel to jako jen svůj nick podava a stádečko mu to basti. I právníkem vyhrozuje za smazání jeho logu, nikoliv logu týmového. :-D Pacient mě neštve, spíš jeho naslouchači.

 

Pravnikem :) No to by mohl zkusit :)  vzdyt nemuze nic dokazat ani niceho dosahnout :)


  • 0

#1096 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 853 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2019 - 9:45

Věřím tomu, že třeba děti tím zastrasi.
  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#1097 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2019 - 12:40

A bude hůř, protože finálkaři spouštění androidí aplikaci na finálky.

 

Máš 3 možnosti

A/ zabalit to a na GC se vykašlat

B/ nějak tu bandu zkousnout (v každé komunitě je nějaké procento blbců a magorů) a dělat to pro ty ostatní, ještě snad poctivé

C/ nechat se finálkařema vytáčet a protože tehle souboj nevyhraješ, zbytečně budeš na nervy.


D/ upozornit na ně, ať se alespoň o nich ví. Málokteří, totiž stojí o tuto pozornost, ačkoliv tvrdí opak. 


  • 6

#1098 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2019 - 14:10

Pravnikem :) No to by mohl zkusit :)  vzdyt nemuze nic dokazat ani niceho dosahnout :)

Jak chorý musí být mozek člověka, který chce řešit uznání nebo neuznání čehokoliv v nějaké hře přes právníka?


  • 5
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#1099 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2019 - 15:48

Jak chorý musí být mozek člověka, který chce řešit uznání nebo neuznání čehokoliv v nějaké hře přes právníka?


Nevim. 111 000 zalogovanych (nikoli odlovenych) kesi :)
  • 0

#1100 honzak123456

honzak123456

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2019 - 17:52

Nevim. 111 000 zalogovanych (nikoli odlovenych) kesi :)

Pokud je v týmu 1000 lidí, tak to zas tak ohromující číslo není :P


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama