Přejít na obsah


Fotka

Nepoctivci v geocachingu aneb mlčet není dobré


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1844 odpovědí na toto téma

#1101 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2019 - 18:44


D/ upozornit na ně, ať se alespoň o nich ví. Málokteří, totiž stojí o tuto pozornost, ačkoliv tvrdí opak.


Je otázka, zda už Jonea není trochu vyčpělé téma. Většině kačerů je téma zřejmě ukradené. Jeho obdivovatele nezměníš ani nepřesvědčíš a nás pár na fóru taky o tom, že dělá jenom ostudu a podvádí, taky není nutné přesvědčovat. Nebo založ stránku a tam všechny podvody Jonea teamu dávej.
A jinak někdo další by opravdu nebyl?
  • 6

#1102 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2019 - 21:01

A bude hůř, protože finálkaři spouštění androidí aplikaci na finálky.
 
Máš 3 možnosti
A/ zabalit to a na GC se vykašlat
B/ nějak tu bandu zkousnout (v každé komunitě je nějaké procento blbců a magorů) a dělat to pro ty ostatní, ještě snad poctivé
C/ nechat se finálkařema vytáčet a protože tehle souboj nevyhraješ, zbytečně budeš na nervy.

Zcela ignorovat. Jak se lidi dozvědí o aplikaci s final? Právě zde, nevěděl jsem to. Nedělat reklamu, ani tu negativní, nestojí za to...
  • 1

#1103 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2019 - 21:19

Je otázka, zda už Jonea není trochu vyčpělé téma. Většině kačerů je téma zřejmě ukradené. Jeho obdivovatele nezměníš ani nepřesvědčíš a nás pár na fóru taky o tom, že dělá jenom ostudu a podvádí, taky není nutné přesvědčovat. Nebo založ stránku a tam všechny podvody Jonea teamu dávej.
A jinak někdo další by opravdu nebyl?

Chápu co chceš říci, nicméně Jonea a jeho podvody si myslím nikdy nebudou vyčpělé. Samozřejmě, že je pár lidí, kteří by byly rádi, aby se na něj zapomnělo. Nevidím důvod proč o něm mlčet. A byl by i jiný, třeba Kotmel. 

btw: nevím, jestli je většině kačerů tohle téma ukradené.  ;)   141 246 zobrazení 


  • 2

#1104 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2019 - 21:27

Zcela ignorovat. Jak se lidi dozvědí o aplikaci s final? Právě zde, nevěděl jsem to. Nedělat reklamu, ani tu negativní, nestojí za to...

Dozví se to i jinde, nedělej si iluze. Ta aplikace není žádnou novinkou. Existuje už nějaký čas.   ;)


  • 1

#1105 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2019 - 23:50

Stále přicházejí noví hráči a je dobře, když si udělají jasno, co není normální způsob hry a KDO je v podstatě nemocná úchylka. ;-)

Na druhou stranu jsem ráda, že většina lidí hraje fakt pro radost a zábavu - minulou sobotu jsem po eventu s do té doby neznámým kolegou seděla poblíž jedné keše po zalogování na lavičce a bavili jsme se. Přišla rodina s dvěma menšími dětmi, já samozřejmě neodolala, abych je po odlovu trochu nepozlobila, co to tam dělali....a už jsme se bavili, jak je gc fajn, co se jim na něm všechno líbí....tihle lidi opravdu neřeší nějakého ( autocenzurováno), ti mají radost z každé společně nalezené keše a hry jako takové. Otec měl navíc radost, co všechno se z listingů dozví a že holčičky baví chodit ven.
Myslím si, že proti nepoctivcům je mnohem větší skupina podobných rodin nebo jednotlivců, které by ani nenapadlo logoovat cokoliv, co nenašli.
Pokud je nějaký owner otrávený z exotů, měl by vidět jednu takovou rodinu a hned bude vědět, pro koho keše zakládá. Sama sice pořádám jen eventy, ale i tam mi přišel někdo, kdo se choval jako.....,takže jsem ho jednoduše ignorovala a pomyslela si cosi o jeho IQ. Za víc mi podobní "borci" nestojí a náladu m rozhodně nezkazí
  • 14

#1106 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 557 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2019 - 19:25

A bude hůř, protože finálkaři spouštění androidí aplikaci na finálky.

...


A my s iPhonem abychom lovili poctive. To je diskriminace.

/konec ironie
  • 1

#1107 jilovak

jilovak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2019 - 15:08

Tak když už se tady píše o nepoctivcích v geocachingu tak bych chtěl vzkázat všem co dávají finálky na web

   "jste pěkný prasata a geocachingovej dobytek" ostatním slušným lidem se omlouvám.!!!


  • 6

#1108 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2019 - 17:12

To je těžký, když si ti lidé myslí, že ta stránka slouží k ověření správnosti vyluštěných souřadnic.

Ále kulový. Všichni dobře věděj, co dělají. Jak píše Jílovák, jsou to zmrdi.


  • 3

#1109 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2019 - 18:30

Ále kulový. Všichni dobře věděj, co dělají. Jak píše Jílovák, jsou to zmrdi.

 

Ne, nemas pravdu. V prubehu casu jsem postupne narazil na nekolik novacku, kteri si mysleli, ze je to uplne normalni postup. Oni totiz nemaji pod;e ceho poznat, ze to normalni postup neni. Temer vsichni to nasli kdyz nemohli neco vylustit, tak jim googl vratil adresu finalkoveho serveru. Docela se divili, kdyz jsem jim vysvetloval skutecny stav.


  • 3

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1110 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2019 - 19:16

Ne, nemas pravdu. V prubehu casu jsem postupne narazil na nekolik novacku, kteri si mysleli, ze je to uplne normalni postup. Oni totiz nemaji pod;e ceho poznat, ze to normalni postup neni. Temer vsichni to nasli kdyz nemohli neco vylustit, tak jim googl vratil adresu finalkoveho serveru. Docela se divili, kdyz jsem jim vysvetloval skutecny stav.

S tímhle souhlasím, ale jilovak píše o těch, co dávají keše na ty weby. To nováčci nedělají, nebo alespoň o žádném nevím. 


  • 1

#1111 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2019 - 21:35

http://www.geocachin...řed-finalkycom/
Jak je to s tou stránkou finálky.com, zasadil se o to GS, že přestala existovat?
  • 0

#1112 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2019 - 6:16

Já tak nějak ani nevím, jak bych finálky hledal. Někdy mě na ně sice google odkázal, většinou když jsem hledal něco bez souvislosti s GC, ale registrovat jsem se nezkoušel, tak ani nevím, co na nich je. Když ale přijde log z dlouhé multiny s listingem v češtině a je psaný německy, vím o co jde. Nic proti Němcům, nějací se mi ozvali že tu budou a já jim lámanou německoangličtinou překládal svůj listing. Nakonec na tu mysterku nešli. Ale několik dlouhých multin za den a k tomu několik složitých mysterek, to se asi jinak než přes finálky nedá, jedině snad v rozděleném týmu, což je další prasárna.


  • 0

#1113 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2019 - 6:58

Když ale přijde log z dlouhé multiny s listingem v češtině a je psaný německy, vím o co jde.

Pořád ještě jsou multiny, kdy v každé stagi jsou souřadnice té další a v té poslední souřadnice finále.

 

JInak na finálky jsem se pokusil dostat jednou, když jsem si chtěl ověřit souřadnice jedné mysterky (opravdu "miluju" mysterky s nejednoznačným zadáním bez ověřovátka), ale jak jsem rychle zjistil, musel bych vyzradit finále jiné cache, takže nic.


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#1114 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2019 - 9:01

Ne, nemas pravdu. V prubehu casu jsem postupne narazil na nekolik novacku, kteri si mysleli, ze je to uplne normalni postup. Oni totiz nemaji pod;e ceho poznat, ze to normalni postup neni. Temer vsichni to nasli kdyz nemohli neco vylustit, tak jim googl vratil adresu finalkoveho serveru. Docela se divili, kdyz jsem jim vysvetloval skutecny stav.

Taky znám takové lidi.


  • 0

#1115 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2019 - 9:04

Pořád ještě jsou multiny, kdy v každé stagi jsou souřadnice té další a v té poslední souřadnice finále.

 

JInak na finálky jsem se pokusil dostat jednou, když jsem si chtěl ověřit souřadnice jedné mysterky (opravdu "miluju" mysterky s nejednoznačným zadáním bez ověřovátka), ale jak jsem rychle zjistil, musel bych vyzradit finále jiné cache, takže nic.

Já to taky zkoušel, když jsem chtěl vědět, jestli tam jsou i moje keše. A pak když jsem sledoval, jak dlouho trvá, než se tam ta keš objeví. A často tam byla hned po FTF, takže jsem neváhal těm dotyčným vynadat. Ten účet jsem tam měl asi dva týdny, pak jsem dostal ban. Ale nemusíš vyzradit finále jiné keše, můžeš tam zadat souřadnice té, co už tam je (což jsou skoro všechny) a dokonce i chybné souřadnice.


  • 0

#1116 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2019 - 10:19

Já to taky zkoušel, když jsem chtěl vědět, jestli tam jsou i moje keše. A pak když jsem sledoval, jak dlouho trvá, než se tam ta keš objeví. A často tam byla hned po FTF, takže jsem neváhal těm dotyčným vynadat. Ten účet jsem tam měl asi dva týdny, pak jsem dostal ban. Ale nemusíš vyzradit finále jiné keše, můžeš tam zadat souřadnice té, co už tam je (což jsou skoro všechny) a dokonce i chybné souřadnice.

 

Tak to jsem teda nevěděl. To by se mohlo hodit k zadání svojí vlastní keše, ale se špatnými souřadnicemi. Každopádně, na finálkách mám zatím jednu svoji mysterku (ze dvou) a světe div se, po skoro dvou měsících na ní stále nebyl nikdo, kdo by vypadal jako finálkář. Asi je to pro ty lenochy příliš z ruky.


  • 0

#1117 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2019 - 11:08

Pozor s těmi soudy...Keš na finálkách po FTF nic neznamená. Vůbec to tam nemusel dát FTF kař. Pamatuji po publikaci Matrixu, že byla první den na finálkách takřka polovina mystery keší, přičemž ty těžší keše odlovili první poctiví kačeři jako byl Zubřík nebo MarHan apod...tedy lidé, kteří by tohle nikdy neudělali.
  • 0

#1118 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2019 - 11:15

Jo. Protože ajťáci vidí do listingů už před publikací.
  • 0

#1119 Frenkonix

Frenkonix

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2019 - 11:29

Tak to vypadá, že naše hvězda má novou větu pro logovaní nenalezených keší v zahraničí, "Hard hidden so we photo it.". Viz keš GC88YCC nebo dokonce údajné ftf na GC7W4D0.
U té první jsme se dobře nasmáli, když se tam objevil ten log, údajné STF. Ještě není na jistém serveru, přesto luštění je jednoduché, odlov samotný je doslova na první šáhnutí. Malou roli by mohla hrát otevírací doba. Přesto po jeho STF v logbooku ani památka, dle dalších kačerů.
U druhé keše ti co ji našli několik dní po jeho návštěvě hlásili, že logbook panenský čistý, žádné FTF.
 


Tento příspěvek byl upraven od Frenkonix: 09 červenec 2019 - 11:32

  • 0

#1120 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 853 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2019 - 12:57

Nenasel jsem jsem tradicku, tak jsem se tam vyfotil a mam FTF. On to hraje jako waymarking :-D Uz ani pytliky nerozhazuje.

Tento příspěvek byl upraven od DogVader: 09 červenec 2019 - 12:58

  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama