Přejít na obsah


Fotka

Nepoctivci v geocachingu aneb mlčet není dobré


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1844 odpovědí na toto téma

#1461 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2020 - 12:36

Pořád ještě nechápete, že to je ve skutečnosti Santa Klaus? Na štědrý den roznese po celém světě dárky a po zbytek roku cestuje inkognito po světě a kešuje.


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#1462 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2020 - 12:57

Se mi libi jak ho v tom hned kazdej pozna.
  • 2

#1463 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2020 - 14:05

Super listing, už jen ten by si zasloužil bod. Pobavila jsem se.


  • 0

#1464 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2020 - 21:44

Já prostě nevím co máte proti MT JONEA

To je prostě jen závist že má super vybavená a dáva to :)

 

Z Fb  v diskuzi jakou navigací nahradit na kešování mobil

Pepa Jonea Nekvapil Na trhu jsou mobily s výdrží 3-7 dní...


Tento příspěvek byl upraven od Dobesch: 24 březen 2020 - 21:44

  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#1465 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2020 - 17:42

 Tohle může napsat jen člověk, co tuhle hru vůbec nezná a naslouchá podvodníkovi.



uqo.png
 


  • 3

#1466 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2020 - 7:29

Podle mě je Kozelka (autopr výše citovaného textu) Nekvapilem placený. Přímo jsem s ním komunikovala (a nejen já) a všechny odbývá stejně - jako nezávislý už by měl dávno až nad hlavu podkladů pro sepsání senzačního článku o největším českém geocachingovém podvodníkovi všech dob. A co jsem koukala, tak v podstatě u všech článků o Nekvapilovi z poslední doby stojí Kozelka, ostatní jen opisují od něj nebo přeupravují jeho.


  • 3

#1467 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 808 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2020 - 7:38

 Tohle může napsat jen člověk, co tuhle hru vůbec nezná a naslouchá podvodníkovi.



uqo.png
 

 

Tak je mozne vytvorit ruzne zebricky a tudiz stat se i v nich spickou, ze? :-) A ano, nemusi byt ten zebricek vzdy pozitivne naladeny :-)


  • 1

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#1468 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2020 - 8:19

Zajímalo by mě, jestli by noviny, které ho poslední dobou tak propagovaly, otiskly článek od někoho, kdo by se od Pepy nechal v gc zaučovat a popsal následně jeho praktiky. ;-) Nejlépe nějaká kočka kolem třicítky. :-) Nějaká mladší "Slonková." :-)

Stále mi vrtá hlavou, jestli na letišti v Benešově přece jen nebyl osobně a jestli jsem neprošvihla příležitost si popovídat - byl tam jeden nevýrazný kačer, co se nijak s ostatními nebavil, nedovedla jsem si ho zařadit a před hlavním programem odešel. Já čekala někoho podle fotky v profilu a ona je podle novinových hodně neaktuální. Njn, stárnutí nikdo neukecá! :-)
  • 0

#1469 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2020 - 8:59

Nikoho takového jsem si tam nevšimnul, ale je pravda, že mi chybí ty "ženské radary". Pak jsem viděl podpis v logbooku, ale napadá mne, že tam nemusel být osobně, ale "v zastoupení". A jestli odešel ještě před hlavním programem, tak udělal chybu, na tenhle event budu ještě dlouho v nejlepším vzpomínat.


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 31 březen 2020 - 9:00

  • 0

#1470 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2020 - 17:58

Tak je mozne vytvorit ruzne zebricky a tudiz stat se i v nich spickou, ze? :-) A ano, nemusi byt ten zebricek vzdy pozitivne naladeny :-)

 

Ano, máš pravdu. Žebříčky jsou různé, jen z tohoto textu vyznívá všechno jen ne pravda. Bohatě stačilo napsat ještě jedno slovo, aby text vystihoval skutečnost. 

Nekvapil patří do světové špičky podvodníků v geocachingu.....

Klidně bych to napsal i do diskuze, ale ta je jako v ostatních článcích o tomto podvodníkovi "nepochopitelně" vypnutá. 


  • 7

#1471 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2020 - 8:13

Zajímalo by mě, jestli by noviny, které ho poslední dobou tak propagovaly, otiskly článek od někoho, kdo by se od Pepy nechal v gc zaučovat a popsal následně jeho praktiky. ;-) Nejlépe nějaká kočka kolem třicítky. :-) Nějaká mladší "Slonková." :-)

 

Ale kde žiješ, má milá? Tohle opravdu nikoho nezajímá. Stejně jako nikoho nezajímá, jestli nějaký chovatel papoušků podvádí při zapisování svých exponátů na lokální výstavy (tohle by je zajímalo jen tehdy, pokud by se z toho dalo vytřískat téma týrání zvířat nebo nelegální obchod).

 

Pokud by Pepa někdy v budoucnu kandidoval na nějakou zajímavou politickou funkci, pak by to možná novináře zajímat začalo, protože na takového člověka je potřeba vyšťourat kdejakou špínu včetně toho, že ve 3 letech na pískovišti bouchnul plastovou lopatičkou cizí holčičku do hlavy. Pak by se možná jeho podvádění v geocachingu mohlo stát tématem. Ale do té doby rozhodně ne.


  • 12
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#1472 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2020 - 8:34

Neprobehlo tady pred casem, ze mel byt v nejakym poradu v televizi?? Nevite jestli se to uskutecnilo??


  • 0

#1473 kstavk

kstavk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 299 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2020 - 6:03

nový tandem see.bee a seedcorp - elita na keších :-)  https://coord.info/GC8T535  potkáme tam jen see.beeho jak odchází po odlovu a ejhle v logbooku je zapsáno nejenom jeho 10ti denní mimino, ale i seedcorp.... a to zvládli ještě na dalších 2 T5 keších.....


  • 3

#1474 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 220 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2020 - 6:55

A tihle lidé žijí z toho, že se poplácávají po ramenou mezi sebou? Nějak si nedovedu představit takhle existovat, nevím, komu ze svého okolí bych mohl imponovat podváděním...

 

Jinak to asi patří do vlákna o nepoctivcích (kam bych měl taky celkem čerstvý příspěvek).


Tento příspěvek byl upraven od zmijovkar: 16 září 2020 - 6:55

  • 3

#1475 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2020 - 7:06

KSTAVKu, když už si takhle do musíš po delší době veřejně kopnout, tak bych ti rád připoměl způsob logování na výpravach, které jsi organizoval. Sám máš zalogováno kešky, které jsi nevidel a byl od nich na kilometry daleko. Stejně tak loguješ běžně své příznivce na T5, kteří sedák nikdy nenavlíknou........


  • -2

#1476 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2020 - 8:22

KSTAVKu, když už si takhle do musíš po delší době veřejně kopnout, tak bych ti rád připoměl způsob logování na výpravach, které jsi organizoval. Sám máš zalogováno kešky, které jsi nevidel a byl od nich na kilometry daleko. Stejně tak loguješ běžně své příznivce na T5, kteří sedák nikdy nenavlíknou........

Takže argument Jsem podvodník, ale ten, co na mě upozornil, je taky podvodník? A o to jsi menším podvodníkem?


  • 9

#1477 kstavk

kstavk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 299 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2020 - 8:59

KSTAVKu, když už si takhle do musíš po delší době veřejně kopnout, tak bych ti rád připoměl způsob logování na výpravach, které jsi organizoval. Sám máš zalogováno kešky, které jsi nevidel a byl od nich na kilometry daleko. Stejně tak loguješ běžně své příznivce na T5, kteří sedák nikdy nenavlíknou........

ano, to jsem zalogovanej, nejsem žádnej Mirek Dušín, ale v před pár lety jsme toho systému v rámci T5 expedic nechali, Ty v tom pokračuješ vesele dál. Navíc sem nikdy nezalogoval do T5 keše nikoho kdo na výpravě nebyl. Ty včera ano a to dokonce 4 lidi a jednoho psa.


  • 3

#1478 mysakf

mysakf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2020 - 9:10

To by byl docela hezký námět na výzkum, třeba diplomku z psychologie, proč lidi podvádějí ve hře, kde o nic nejde. Rád bych si o tom přečetl. Třeba by stačilo natočit i anonymní zpověď někoho takového ve stylu jako před lety dělal Šmucler na Nově. Zajímala by mě jejich motivace.
  • 2
Vložený obrázek

#1479 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2020 - 9:32

Přece čím víc keší, tím víc Adidas :wacko: .


  • 1

#1480 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2020 - 9:52

Čistá mapa je čistá mapa... se s tím smiř. Já zase nikdy nepochopím, proč vám to vadí, nic za to nedostanu... spíš přestaňte teoretizovat a kopat na fóru a stavte se někdy na pivko...


  • -16




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka