Přejít na obsah

Fotka

Nepoctivci v geocachingu aneb mlčet není dobré

Nejlepší odpověď nalano , 06 květen 2018 - 13:46

Takže revirník veřejně napíše, že se nebude zdržovat a půjde rovnou na finále, které si zjistí. Když se nad tím někdo pozastaví, tak je to moralista nad doměnkami? Vždyť je to totální popření základů celé hry. Plivnutí do tváře všem ownerům. Pro mne je ten, kdo hromadně sdílí a bere finálky ta nejhorší veš, která škodí hře. Vůbec to neomlovají pokrytecké kecy, že si to každý může hrát po svém. Pravidla zakazují veřejné sdílení finálek a autoři keší určitě vymýšlejí šifry a trasy tak, aby jimi každý prošel. Ne, aby si z každé kešky udělal nějaký vykuk tradiční keš.
A argumentace zlodějů miliard, že ho nemůže odsuzovat někdo, kdo v mladí ukradl sousedovi jablko ze stromu. To je úplně směšné. Přejít na celý příspěvek

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1083 odpovědí na toto téma

#1081 jidis

jidis

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 8:02

Ono je to finálkáři jedno, ty keše tam stejně po archivaci většinou zůstávají a oni když už mají souřadnice v přístroji, tak to při cestě kolem neminou.

Tento příspěvek byl upraven od jidis: 17 květen 2019 - 8:05

• -2

#1082 bejcci

bejcci

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 454 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 8:16

Ono je to finálkáři jedno, ty keše tam stejně po archivaci většinou zůstávají a oni když už mají souřadnice v přístroji, tak to při cestě kolem neminou.

Nemám pocit, že by někdo z ownerů, kdo archivuje keše kvůli finálkařům, tu keš pak rovnou neodnesl. Přesně kvůli tomu, že někteří jen čekají a hned vyráží. U většiny podobných archivací bych si tyto plané naděje nedělal.

• 1

#1083 bejcci

bejcci

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 454 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 8:27

A jak se pozná, že je to finálkář ?Já občas taky kleju jak pohan, když owner archivuje keš, nad kterou jsem strávila nejednu bezesnou noc.

Jednoduše. Podle logů a stylu lovu v delším časovém období. Stačí se podívat, co zvládne daný kačer za den odlovit a jakým stylem loguje. A nejlépe je to poznat na náročných keších, tam téměř s jistotou poznáš, kdo je kdo. A jak psal taxoft, někteří se s tím ani netají. Pokud někdo sem tam něco tímto stylem odloví, poznat se to nedá. Ale pokud někdo jede jen na finálky, tak to v dlouhodobém období je vidět, ať se to daný kačer snaží logy maskovat, jak chce.

• 3

#1084 Modrak

Modrak

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1 999 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 8:28

Někteé finálkáře rozeznáš snadno - oni se s tím totiž už ani neskrývají. A pokud jsem příspěvek Ilus pochopil, tak o Tobě nebyla řeč.

Se mi zas vybavila tvoje legendarni hlaska: "Kdysi jsem znal vsechny finalkare. Dnes znam vsechny co lovej poctive." :)

• 3

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama