Přejít na obsah


Fotka

Nepoctivci v geocachingu aneb mlčet není dobré


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1844 odpovědí na toto téma

#241 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2018 - 18:50

A proto se počtem nálezů chlubíš u každého zdejšího příspěvku?

 

Ne - chlubím se počtem založených keší... Jinak to bohužel nejde...  :P


  • 3

#242 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2018 - 17:17

seedcorpe to si děláš srandu, že si v klidu zaloguješ FI a do logu napíšeš: na pravděpodobná místa jsem nacpal pytlíčky

Keše jsou archivovány Tobiasem v roce 2013 a ty uděláš takovouhle prásárnu a to ne na jedné keši. To fakt tak zbožňuješ to v tvém případě nicneříkající číslo v profilu? 

 

viz třeba GC302Y7

 

 

 

 

seed.jpg

 

 

 

 

log1PYYMD.jpg


  • 3

#243 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2018 - 21:22

Seedcorpe ty jsi... Že tímhle akorát napomůžeš tomu, aby RW ty listingy po archivaci zamykali, to ti asi nedochází, že ne?


  • 4

#244 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2018 - 22:20

Díky Mrakovi za rozumný pohled. Ano jde o hru a zážitky, takže si ji nenechte kazit a užívejte ji s lidmi, s kterými si rozumíte a jste na podobné vlně. Stejně jako některé keše jde jen míjet i určité kačery - pokud to párkrát někomu uděláte, možná se trochu zamyslí PROČ. ;-)
Ano, jsou výjimky neschopné pochopit, u kterých moc neznamená ani ban.....ale nikdo nevíme, kolik máme ještě času a tak osobně volím pozitivní přístup a nekazit si náladu pár exoty.
Upozorňovat zejména nováčky, co už je za hranou a z koho asi nebrat příklad je určitě třeba, i když vám od potrefených přijdou všelijaké maily.;-)

Přeji všem krásné léto ať už s keškami nebo bez nich v dobré společnosti. Osobně ráda lovím sama, ale pár kamarádům nebo příjemné společnosti dám vždycky ráda přednost před sebelepšími krabkami. :-)
  • 0

#245 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2018 - 22:31

Mno,s přibývajícími léty hraní mi zároveň přibývají i přátelé a známí, s kterými se občas vypravím na keše. Statistiku si nevedu, možná jsi až taková výjimka nebyl....ale sama nevím.
Ovšem tebe vždycky ráda potkám nebo přivítám na jihu. :-)
  • 1

#246 Majus

Majus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2018 - 22:59

Když jsem četl to postesknutí, tak mě napadlo přesně to samé - když někdo založí PWT, tak ať se nediví, že ho kačeři loví jako PWT. Já sám jsem si dal zákaz tam vyrazit, protože si chci vyplnit tabulku D/T poctivě (poctivě ve smyslu, jak to vnímám já). Holt ji nebudu mít za odpoledne a bude mi to trvat ještě několik let, ale o to větší budu mít radost, jestli se mi to povede.

Dovolím si nesouhlasit, to ze to je PT jeste neznamená, ze se nemaji dodržovat pravidla. Ja si Matrix odlovila poctivě, u každý krabičky jsem byla, vsechny jsem lustila (byt nektere s nápovědou), trvalo mi to docela dobu a užila jsem si ho. Je fakt, ze byt ownerem na tehle sérii, tak bych s nepoctivým logovanim pocitala, ale osobne s tim nesouhlasím.
  • 2
"Do průšvihu nás nikdy nedostane to, co nevíme. Dostane nás tam to, co víme příliš jistě, ale ono to tak prostě není." (Y. Berry)

#247 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2018 - 23:41

seedcorpe to si děláš srandu, že si v klidu zaloguješ FI a do logu napíšeš: na pravděpodobná místa jsem nacpal pytlíčky

Keše jsou archivovány Tobiasem v roce 2013 a ty uděláš takovouhle prásárnu a to ne na jedné keši. To fakt tak zbožňuješ to v tvém případě nicneříkající číslo v profilu? 

 

:) :) :) Noo jistě. Po týhle sérii jsem koukal kolik let a něž jsem se sem dostal, je pryč. Kdyby je nahradila jiná série nebo jiné keše, tak to nedělám, ale takhle mi to přišlo jakože ok... Naopak bych řekl že se dá lovit dál a žije.... vadí? Nevadí? Jako těch 5 bodů mně fakt nevytrhne, rozhodně neaspiruji na první místa v počtu odlovených.... to kdyby tam byla po cestě nějaká zajímavá hospoda... ale ono ne... :)


  • -24

#248 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2018 - 0:17

Ty kešky jsou nějakých čtyři a půl roku v archivu. Tobě přijde normální přijít, "obnovit" definitivně zrušenou kešku pohozením pytlíku někam na údajné místo a ještě to brát jako samozřejmost a vůbec se nad tím nepozastavit? Zajímavý pohled na hru... Mimochodem, když tě těch pět nálezů nevytrhne, tak proč je loguješ? Na druhou stranu, žíly mi to netrhá, je to tvůj boj, tvoje svědomí a tvá vizitka.


  • 20

#249 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2018 - 5:08

:) :) :) Noo jistě. Po týhle sérii jsem koukal kolik let a něž jsem se sem dostal, je pryč. Kdyby je nahradila jiná série nebo jiné keše, tak to nedělám, ale takhle mi to přišlo jakože ok... Naopak bych řekl že se dá lovit dál a žije.... vadí? Nevadí? Jako těch 5 bodů mně fakt nevytrhne, rozhodně neaspiruji na první místa v počtu odlovených.... to kdyby tam byla po cestě nějaká zajímavá hospoda... ale ono ne... :)

Vadí hlavě to tvoje ANTI-CITO. Tak se tam vrať a odpadky po sobě ukliď.


  • 13

#250 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2018 - 7:30

:) :) :) Noo jistě. Po týhle sérii jsem koukal kolik let a něž jsem se sem dostal, je pryč. Kdyby je nahradila jiná série nebo jiné keše, tak to nedělám, ale takhle mi to přišlo jakože ok... Naopak bych řekl že se dá lovit dál a žije.... vadí? Nevadí? Jako těch 5 bodů mně fakt nevytrhne, rozhodně neaspiruji na první místa v počtu odlovených.... to kdyby tam byla po cestě nějaká zajímavá hospoda... ale ono ne... :)

Jak se dá lovit něco co na místě není? Tím že uděláš vojeb v podobě pohozeného pytlíku? To ti fakt přijde normální? A když tak koukám do jiného threadu, přemýšlím o tom jestli jde jen o těchto 5 bodů, jestli toho nebude ve skutečnosti více. A máš pravdu na první místo neaspiruješ, ale přiřadil jsi se k tomu podvodníkovi co na něm momentálně je. 


  • 8

#251 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2018 - 10:05

Kousek od našeho domu bývala keška v telefonní budce. Už roky tam není, ale je škoda nemít ulovenou kešku takhle blízko. Tak jsem se orazítkoval na tu budku. 


  • 8

#252 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2018 - 12:05

No a kdyby to ownerovi vadilo tak to smazes vid :)
  • 1

#253 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2018 - 12:35

Mně jde o to že to je série. Mít zalogovanou 2,4,7 nebo které to byly aktivní, mně trhá oči. Raději mám 1,2,3,4,5,6,7. Mám rád v tomhle pořádek, posloupnost, no. Snažím se vždy logovat popořadě, aby to vypadalo pěkně seřazeně uhlazeně...


  • -27

#254 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2018 - 12:40

Tak snad uz mas odlovenej Matrix, jinak bude les plnej pytlicku :D
  • 5

#255 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2018 - 12:43

seedcorpe ty výmluvy bolí.... Opravdu nechápu, co tě nutí logovat něco, co není už roky na svém místě. 


  • 5

#256 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2018 - 17:38

Tak snad uz mas odlovenej Matrix, jinak bude les plnej pytlicku :D

 

Dávno mám... ty byly moc pěkné.


  • 0

#257 Toulavej Hypnos

Toulavej Hypnos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2018 - 19:44

No však ty pytlíčky, co jsi tam poházel jsou taky pěkné, viď?
  • 1

#258 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2018 - 20:34

Nevím jestli se mi chce smát a nebo brečet. Kešky nejsou disable, jsou prostě zrušené několik let a někoho napadne tam naházet pytlíky s tím že "snad na správný místa" a je to jakože ok. U disable bych to třeba i bral, ale u keši které owner zrušil?

Tento příspěvek byl upraven od mr3ska: 05 červenec 2018 - 20:34

  • 6

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#259 honzak123456

honzak123456

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2018 - 20:57

Vždyť seedcorp mohl standardním způsobem založit pýr chybějících kešek standardním způsobem, ale to je moc práce oproti pohození pytlíku.

Já jsem sice žádnou kešku nezaložil, je to moc práce, ale nikde nepohazuji pytlíky nebo mikrošky, jako třebas turistahorsky.

https://coord.info/GLGZRQ9W

https://coord.info/GLW7TF1C


Tento příspěvek byl upraven od honzak123456: 05 červenec 2018 - 21:05

  • 0

#260 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2018 - 21:25

Vždyť seedcorp mohl standardním způsobem založit pýr chybějících kešek standardním způsobem, ale to je moc práce oproti pohození pytlíku.

On je potřeboval jen "odlovit". Pak tam udělá CITO a bude mít další bod.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 05 červenec 2018 - 21:33

  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama