Přejít na obsah


Fotka

Nepoctivci v geocachingu aneb mlčet není dobré


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1845 odpovědí na toto téma

#261 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2018 - 22:25

Mně jde o to že to je série. Mít zalogovanou 2,4,7 nebo které to byly aktivní, mně trhá oči. Raději mám 1,2,3,4,5,6,7. Mám rád v tomhle pořádek, posloupnost, no. Snažím se vždy logovat popořadě, aby to vypadalo pěkně seřazeně uhlazeně...


Nepleteš si to náhodou s nějakým televizním seriálem, kde je žádoucí sledovat jednotlivé epizody postupně, neboť na sebe navazují? Tvůj pohled na věc mi přijde poněkud zcestný. Vlastně ani nevím, co je smutnější, jestli tvé obnovování definitivně zrušených archiválií, nebo skutečnost, že na svém jednání neshledáváš nic špatného.
  • 11

#262 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2018 - 23:22

Vždyť seedcorp mohl standardním způsobem založit pýr chybějících kešek standardním způsobem, ale to je moc práce oproti pohození pytlíku.

Já jsem sice žádnou kešku nezaložil, je to moc práce, ale nikde nepohazuji pytlíky nebo mikrošky, jako třebas turistahorsky.

https://coord.info/GLGZRQ9W

https://coord.info/GLW7TF1C

Nějak se nám to rozmáhá. Taky se mi už stalo, že jsem našel v listí kešku, pod ní ještě jednu a úplně dole ještě třetí. A v ní dva roky zapomenutý geocoin.


  • 0

#263 panMuf

panMuf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2018 - 16:04

za chvíli to bude tak, že někteří jedinci už ani nebudou hledat kešku, rovnou si jí přinesou z domova v pytlíku, a pak jí tam rovnou nechají. Nebo si z toho udělají putovní keš, bude jim stačit jeden pytlík , který budou nosit sem a tam a alespoň po nich nezůstane binec.Bože, to je divná doba.....


  • 12

#264 krytterka

krytterka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2018 - 18:16

za chvíli to bude tak, že někteří jedinci už ani nebudou hledat kešku, rovnou si jí přinesou z domova v pytlíku, a pak jí tam rovnou nechají. Nebo si z toho udělají putovní keš, bude jim stačit jeden pytlík , který budou nosit sem a tam a alespoň po nich nezůstane binec.Bože, to je divná doba.....

Takže ne travelbug, ale travelbag? :D


  • 3

#265 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2018 - 7:29

Já to "obnovení" archivní série beru za malý zázrak, protože po mých minulých zkušenostech je Seedcorpův nick v logbooku vcelku vzácností. ;) Ale když se občas stane drobný (20+ kešová série a vše kolem) administrativní omyl a splaší se logovací skript...

Jestli by nám neměl nakonec být sympatický "dehydrovaný chřestýš", který byť sedí v autě několik kilometrů vedle, tak dokáže prostřednictvím armády dobrovolníků přezdívku do logbooku s jakous takous úspěšností procpat. :P


  • 2

#266 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2018 - 20:46

Já to "obnovení" archivní série beru za malý zázrak, protože po mých minulých zkušenostech je Seedcorpův nick v logbooku vcelku vzácností. ;) Ale když se občas stane drobný (20+ kešová série a vše kolem) administrativní omyl a splaší se logovací skript...
Jestli by nám neměl nakonec být sympatický "dehydrovaný chřestýš", který byť sedí v autě několik kilometrů vedle, tak dokáže prostřednictvím armády dobrovolníků přezdívku do logbooku s jakous takous úspěšností procpat. :P

Neměl

Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 09 červenec 2018 - 13:00

  • 0

#267 berda

berda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2018 - 11:58

Já to "obnovení" archivní série beru za malý zázrak, protože po mých minulých zkušenostech je Seedcorpův nick v logbooku vcelku vzácností. ;) Ale když se občas stane drobný (20+ kešová série a vše kolem) administrativní omyl a splaší se logovací skript...

 

No, ona je otázka, jestli se do těch poházenejch pytlíků vůbec zalogoval... ;)


  • 0
Berda

#268 honzak123456

honzak123456

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2018 - 12:51

No, ona je otázka, jestl má vůbec cenu řešit obsah poházenejch pytlíků.


  • 5

#269 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2018 - 13:05

Pytlík u archivované keše je jasný odpad a tak bych s ním zacházel. Stejně jak sbírám po lese prázdné PETky, (tedy ty na pití) tak klidně seberu i pohozenej igeliťák a vše končí ve žlutém kontejneru.


  • 8

#270 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2018 - 13:20

Vždy si říkám, že takoví jedinci udělají nejlíp, když si ty archivované keše zalogují i bez návštěvy místa, místo toho, aby dělali takovéhle hovadiny a nepořádek v okolí. Asi je jasné, že ty pytlíky u tak dlouho archivovaných keší tam zůstanou jako smutná vizitka geocachingu asi napořád.


  • 3

#271 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2018 - 13:46

Prostě každý hraje jinou hru, ale ti "jiní" hráči to stále nechápou a mají potřebu se zařazovat mezi běžné hráče. Jenom mi uniká, proč si vlastně tito hráči nezalogují třeba všechny keše v okrese/kraji/státě, protože pak jim prostě nic chybět nebude a budou spokojení, ne? Protože pokud zopakují podvod desetkrát nebo tisíckrát, je už jedno. Teď jsem narazil na zajímavý profil BURTONladies (http://coord.info/PRD42PR), milovnice earthkeší.


  • 1

#272 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2018 - 14:26

Prostě každý hraje jinou hru, ale ti "jiní" hráči to stále nechápou a mají potřebu se zařazovat mezi běžné hráče.

 

Ale o tom to přece je! Vždy volit to, co se jim právě hodí. Pokud je někdo kritizuje, že takhle se to nehraje, budou se bránit tím, že „každý si hraje svoji hru“, ale zároveň se úmyslně chtějí objevovat mezi statistikami těch poctivých, protože právě tam se to tak dobře vyjímá.


  • 3
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#273 GeoJBC

GeoJBC

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2018 - 19:48

A ten Kuchta to je jako ValenRW? No to je prdel, kdyz na morave keskam veli podvodnik. GS to nevadi? Asi ne. A ted at nekdo vysvetluje novym kacerum, co je mysterka a co je podvod.

Ale co, stejny jako ve vysokych statnich funkcich, taky to vedou zlodeji, je to takova uznavana norma.

 

To si děláš legraci. Michal je dobrý člověk, který má srdce na pravém místě. Jo a když tak, kdo to říká tento je tomu se to rímuje je to DogVader :lol:


Tento příspěvek byl upraven od GeoJBC: 09 červenec 2018 - 19:50

  • -3

#274 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 853 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2018 - 21:46

Trošku vytržené z toho celkového kontextu, ale hlavně že se ti to rímuje  :D  :D


  • 3
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#275 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2018 - 11:59

bejcci - asi je hrdou vlastnickou nadzvukovej stihacky :-)


Tento příspěvek byl upraven od ondro91: 10 červenec 2018 - 11:59

  • 0

#276 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2018 - 13:36

To určitě. A má sebou dva pasažéry, jeden vyskakuje vlevo, druhý vpravo a logují během letu.

 

Alespoň je vidět, jak owneři kontrolují a mažou logy, ty fotky nezobrazují to, co mají.


  • 0

#277 GeoJBC

GeoJBC

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2018 - 13:38

Trošku vytržené z toho celkového kontextu, ale hlavně že se ti to rímuje  :D  :D

 

To není vytržené z kontextu. To ty jsi podvodník. !!! DOGVADER je podvodník !!!


  • -5

#278 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2018 - 13:48

To není vytržené z kontextu. To ty jsi podvodník. !!! DOGVADER je podvodník !!!


Dodáš důkazy a nebo to zůstane u tohoto nicneříkajícího výkřiku do tmy?
  • 6

#279 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 853 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2018 - 14:37

To není vytržené z kontextu. To ty jsi podvodník. !!! DOGVADER je podvodník !!!


To vis ze jo. Nejsi nahodou Saman? Koukam ucet se 3 prispevky a Mygrant uz je provareny. A server geojbc patril kron family ne? Ale to ty nebudes.
  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#280 šaman3

šaman3

    šaman3

  • Banned
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2018 - 16:38

Všechno svádět na mě nelze.  :wacko:


  • 1




2 uživatel(ů) prochází toto téma

2 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů


    erigby, JeDie

Reklama