Přejít na obsah


Fotka

Nepoctivci v geocachingu aneb mlčet není dobré


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1846 odpovědí na toto téma

#561 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2018 - 14:55

Aha, super, diky. Začíná totiž pingpong kvůli smazanému logu :)

Tuhle fázi mám moc rád a rád bych využil všechny argumenty.  Podíval jsem se do nalezených keší a je až s podivem, že z celého okolí vylovili jen tuhle virtuálku.  

 

No nic jdem na to :D


  • 3

#562 berda

berda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2018 - 14:57

Držím palce. ;)


  • 0
Berda

#563 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2018 - 15:20

Aha, super, diky. Začíná totiž pingpong kvůli smazanému logu :)

Tuhle fázi mám moc rád a rád bych využil všechny argumenty.  Podíval jsem se do nalezených keší a je až s podivem, že z celého okolí vylovili jen tuhle virtuálku.  

 

No nic jdem na to :D

 

To nutně nemusí nic znamenat, lze vyrazit pro konkrétní keš a ostatní cestou ignorovat. Ale provedení těch fotek je dost výmluvné. I kdybys neuhádal fotomontáž, tak nesedí datum a to jim stejně bude vadit nejvíc, protože políčko v kalendáři, co měli vyplněné, budou muset podvrhnout něčím jiným :) Každopádně držím palce a dej vědět výsledek.


  • 3

#564 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2018 - 15:24

Škoda, že ten pingpong není veřejný.
  • 0

#565 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2018 - 15:46

Tak zrovna u té Nessie by se jim oběma dal log smazat bez jakýchkoli problémů. Nesplnili podmínku pro zalogování. V listingu je požadováno něco úplně jiného než fotka s gps
  • 3

#566 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2018 - 16:05

PING

 

Ahoj,
vidím, že mám smazané logování virtuálky GC7B9A0. Současně s tím má tentýž log smazaný kolega JaJaDr, s kterým jsem v Milovicích byl. Zajímalo by mě, proč k tomu došlo. U památníku jsme fyzicky byli. Fotografie jsem pořizoval já, protože se bez fotoaparátu nepohybuji. To je snadno prokazatelné, protože mám ty záběry stále ještě v paměti fotoaparátu. Nebyl důvod je zatím mazat. Že jsme tam byli bych možná i dokázal jízdenkou z vlaku. Také jsem ji snad nevyhodil. Prosím proto o sdělení důvodu té akce. Díky. Zdraví VZAT, Láďa.

 

PONG

Ahoj, log byl smazán z důvodu podezření na neoprávněné logování. 
Fotografie, pokud je vubec prava, pochazí z jiného data než jste logovali. To je první věc proč log neuznat. Samotné fotografie, uplně stejné, jen s nalepenou navigací v rohu, jsou podle mého podvrh. Minimalně jedna. Nechci se učastnit nějakých čachrů v datumech logů. Pokud si chcete dělat streak tak někde jinde a ne tady. Proč nemáš po cestě k místu ulovenou jedinou keš v okolí, nechám tvému svědomí.
V každém případě já to považuji za podvod. 
Pokud vím, nejde o jedinný příklad porušení pravidel. Asi toho řešíš víc. Tak hodně štěstí a na moje keše už prosím nechoď.
Díky Štěpán


  • 5

#567 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2018 - 16:11

To nutně nemusí nic znamenat, lze vyrazit pro konkrétní keš a ostatní cestou ignorovat. Ale provedení těch fotek je dost výmluvné. I kdybys neuhádal fotomontáž, tak nesedí datum a to jim stejně bude vadit nejvíc, protože políčko v kalendáři, co měli vyplněné, budou muset podvrhnout něčím jiným :) Každopádně držím palce a dej vědět výsledek.

 

Vim, ze nemusi, ale je to hodně podezřelé. Jet takovou cestu vlakem okolo tolika kesi. A to jen kvuli takhle spatne zfusovanejm fotkam. Divny.


  • 1

#568 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2018 - 16:16

To je z toho, ze se nevyzaduje foto s oblicejem. Porad rikam, ze kdo se boji v tehle hre ukazat, tak nema ciste svedomi. Hlavne ze na FB se nikdo nestydi a vyslepici tam o sobe skoro vsechno.
  • 3

#569 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2018 - 17:35

To je z toho, ze se nevyzaduje foto s oblicejem. Porad rikam, ze kdo se boji v tehle hre ukazat, tak nema ciste svedomi. Hlavne ze na FB se nikdo nestydi a vyslepici tam o sobe skoro vsechno.

 

A jéje, další zastánce velkého bratra.


  • 0

#570 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2018 - 17:37

Vypadá to však, že 3.11. u jim někdo nález smazal, mají tam prázdno. Jsem zvědav, kdy se jim to opět zaplní.


To byl ten Hrádek, už ho má zpátky s jinou fotkou.
  • 0

#571 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2018 - 20:23

A jéje, další zastánce velkého bratra.

To jsou kecy. Ja sam jsem na velkeho bratra hodne alergickej. Vadi mi kamery na kazdem rohu, platim kesi misto platebni kartou, snazim se vyhybat vsemu co me nejak prubezne monitoruje. Ale v momente kdy se svobodne rozhodnu ze jdu odlovit nekomu EC nebo virtualku, nemam sebemensi problem mu korektnost logu dobrovlne dolozit vlastni fotkou a taky to tak delam, i kdyz nemusim. To totiz s velkym bratrem ktery me sleduje proti me vuli nema vubec nic spolecneho.


  • 10

#572 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2018 - 20:46

Daniel Kotmel

Můžeš vysvětlit proč opět taháš po různých místech už několikátý měsíc níže uvedený TB a je ti úplně jedno co má majitel napsáno v popisu? Dopadne to jako dříve a opět se TB v tvém držení
záhadně ztratí?

https://coord.info/TB7ZVXV


  • 0

#573 DanielKotmel

DanielKotmel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2018 - 21:01

Předal jsem ho kačerům z Německa, kteří slíbili, že ho zavezou do lesa. O misi tb samozřejmě vím.
  • -4

#574 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2018 - 21:07

Předal jsem ho kačerům z Německa, kteří slíbili, že ho zavezou do lesa. O misi tb samozřejmě vím.


Tak proč jsi na misi od 10/7/2018 kašlal? Už by jsi opravdu chlapče potřeboval, aby ti někdo pořádně vysvětlil jak se věci mají. 

Nemám křišťálovou kouli, ale tuším, že tenhle TB taky už nebude nikde k vidění.


  • 0

#575 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2018 - 21:20

dobrovlne dolozit vlastni fotkou a taky to tak delam, i kdyz nemusim. To totiz s velkym bratrem ktery me sleduje proti me vuli nema vubec nic spolecneho.

Ano, to že dobrovolné rozvěšování vlastních fotek po všech sloupech nemá s velkym bratrem nic společného je jasné.
Ovšem myšlenka, že kdo tak nečiní, tak nemá čisté svědomí, je ryze orwellovská.
  • 3

Geoget + Locus Pro na Asus Zenfone Max Pro M1, občas Etrex 30 + GPI generator, Wine, Debian testing


#576 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2018 - 8:32

Přiznám se, že ani já nejsem milovník prezentace svých fotek, ale na druhou stranu není problém fotit sebe u objektu z větší dálky, nebo s půlkou hlavy ..... Pravdou je, že i ta GPSka se souřadnicemi jde. Ale v zásadě lze říct, pokud chci FI na foto keši, neměl bych se za svůj ksicht stydět


  • 3

#577 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2018 - 8:33

Tak si vyfotím vlastní CWG, nebo se vyfotím zezadu, v davu, z dálky, nebo tak nějak. Já už s tím problémy nemám, fotky na sociální sítě nevěším, ale k logu ji klidně dám. Problém je když jsem sám, mám foťák a není ho kam postavit pro fotku samospouští. Nebo není vhodné stavět stativ nebo foťák někam, třeba v davu na Karlově mostě. Pak je fotka ruky s něčím asi dobré řešení.

A to, že nesouhlasí datum v logbooku a na webu, se mi stalo mnohokrát. Hlavně o dovolené kdy nehlídám čas se mi běžně stane, že napíšu o den starší datum. Ale já si nehlídám souvislou řadu, tak je mi to celkem jedno.

EDIT: zase byl někdo rychlejší, když jsem psal, příspěvek nade mnou tu nebyl.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 28 listopad 2018 - 8:33

  • 1

#578 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2018 - 8:33

Ano, to že dobrovolné rozvěšování vlastních fotek po všech sloupech nemá s velkym bratrem nic společného je jasné.
Ovšem myšlenka, že kdo tak nečiní, tak nemá čisté svědomí, je ryze orwellovská.


Pozorování z našich EC je takové, že ti, co posílají odpovědi identické s finálkovými servery, fotku prakticky nikdy k logu nepřidají nebo ano, ale jedná se o fotomontáž nebo starší fotku z logu někoho jiného. Že by se tato skupina nerada fotila? Naprostá většina ostatních fotky přidává, přestože nejsou povinné. Výjimky z obou stran (poctivých i podvodníků) existují. Ale moc jich není.
  • 2

#579 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2018 - 8:52

A to, že nesouhlasí datum v logbooku a na webu, se mi stalo mnohokrát. Hlavně o dovolené kdy nehlídám čas se mi běžně stane, že napíšu o den starší datum. Ale já si nehlídám souvislou řadu, tak je mi to celkem jedno.


Ale o tom to je. Nejedeš streak, pak to nehraje roli. V opačném případě je to podvod.
  • 0

#580 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2018 - 9:01

Každý z nás má v kapse telefon, který na nás práskne skoro cokoli. Jen cestou na fakultu musím míjet minimálně patero kamer, v obchodech "pípám" kartou, nakupuji přes internet,... Ačkoli své fotky na sociální sítě nedávám, k logu ji beze všeho nahraji, vždyť "vo co de"? Beztak mám drtivou většinu "sebefotek" přes přední kameru telefonu.
  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama