Přejít na obsah


Fotka

Nepoctivci v geocachingu aneb mlčet není dobré


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1846 odpovědí na toto téma

#1141 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2019 - 21:27

Přesně jak psali kolegové a taky bych ke keši poslal Need Maintenance nebo když je owner již neaktivní, tak Need Archive. Protože i EC je třeba udržovat.

NM jsem k logu také odeslala. Jedná se o Earth cache v Karlově studánce, owner Barbie Team...
  • 0

#1142 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2019 - 21:31

NM jsem k logu také odeslala. Jedná se o Earth cache v Karlově studánce, owner Barbie Team...



Tak to je škoda.... Tato sestava pro geocaching udělala dost....
  • 0

#1143 kstavk

kstavk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 299 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2019 - 6:03

A máš z takového FI radost?

ano mám, zajímavé místo ke kterému se váže earthka sem navštívil a prohlídnul. A o to u earth keší jde.


  • 0

#1144 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2019 - 7:01

Takže logujes FI,aniž by jsi dodržel pravidla......

 

To píše někdo, kdo jako odpovědi na EC pošle něco, co sehnal někde na Internetu, aniž by se podíval na zadání, že? A při prosbě o přidání alespoň nějaké fotky z místa log raději smaže.


  • 8

#1145 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2019 - 20:53

S Tomasem Barbinou jsem mluvil pred 14 dny. Poslete mi Gc kod, zkusim se s nim domluvit.

GC1FE1W Info tabule očividně chybí několik měsíců.
  • 0

#1146 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2019 - 22:07

To píše někdo, kdo jako odpovědi na EC pošle něco, co sehnal někde na Internetu, aniž by se podíval na zadání, že? A při prosbě o přidání alespoň nějaké fotky z místa log raději smaže.


Posledně, co si pamatuju, tak jsem ti poslal odpovědi na starou otázku. Po upozornění jsem ti poslal i opravenou...... A má takový dojem, že fotka není nutná pro uznání logu. Pokud se mýlím, tak mne oprav
  • 0

#1147 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2019 - 22:44

Pro see.bee: Hmmm, a co Žabí keš v Kunratickém lese? Já bych být tebou v tom moc nešťoural...


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#1148 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2019 - 22:46

A abych nezapomněl - potichu došlo opět ke změně pravidel u EC. Takže už měsíc mohou vlastníci EC opět požadovat fotku z místa. Doufám, že to většina z nich udělá.

 

https://www.geocachi...&id=51&pgid=296


  • 5

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#1149 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2019 - 6:05

Tak to vypadá, že naše hvězda má novou větu pro logovaní nenalezených keší v zahraničí, "Hard hidden so we photo it.". Viz keš GC88YCC nebo dokonce údajné ftf na GC7W4D0.
U té první jsme se dobře nasmáli, když se tam objevil ten log, údajné STF. Ještě není na jistém serveru, přesto luštění je jednoduché, odlov samotný je doslova na první šáhnutí. Malou roli by mohla hrát otevírací doba. Přesto po jeho STF v logbooku ani památka, dle dalších kačerů.
U druhé keše ti co ji našli několik dní po jeho návštěvě hlásili, že logbook panenský čistý, žádné FTF.
 

A kdo to létadlo našel ? My to teda jak vidíš podle logů nebyli ! A nikdo jiný to nelogoval. Moc by mne zajímalo, kde to bylo. Poslední je tam log ownera že se na to půjde podívat.


Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 14 červenec 2019 - 0:31

  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#1150 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2019 - 6:18

Přesně jak psali kolegové a taky bych ke keši poslal Need Maintenance nebo když je owner již neaktivní, tak Need Archive. Protože i EC je třeba udržovat.

Jooo, takové NM na Earthku jsem psal Jizerskému drakovi už před třemi lety. Dosud se nedostal k opravě.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#1151 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2019 - 8:33

Jooo, takové NM na Earthku jsem psal Jizerskému drakovi už před třemi lety. Dosud se nedostal k opravě.

 

V tom případě už jsi dávno měl na keš poslat NA log. A fyzické keše taky budeš čekat tři roky? Chybějící infotabule je samozřejmě menší problém, geologická zajímavost nezmizí, ale i tak bych v případě keše, která není udržovaná klidně NA poslal.


  • 1

#1152 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2019 - 9:37

Posledně, co si pamatuju, tak jsem ti poslal odpovědi na starou otázku. Po upozornění jsem ti poslal i opravenou...... A má takový dojem, že fotka není nutná pro uznání logu. Pokud se mýlím, tak mne oprav

 

Odpovědi zcela identické s těmi, co již v minulosti poslal někdo jiný (opakovaně), mi od tebe přišly už třikrát. Můžeš mít v GPS listing vždy od publikace, zjišťovat na místě odpovědi podle GPS a pak bez kontroly v listingu na Internetu je rovnou poslat. Můžeš se u něčeho, co se měří, trefit do stejného "rozměru". Ale aby se ti povedlo u popisu několikrát trefit do úplně stejné formulace jako někdo před tebou, to už fakt není náhoda. Jen ty sám víš, jestli jsi na místě byl nebo nebyl. Ale odpovědi z tvé hlavy rozhodně nebyly.

PS: Jirko, poznámka k Žabí keši byla asi ke mě, že? Mám případně tracklog z Runkeepera, i hledání je tam vidět. Fotku bohužel nemám.


  • 0

#1153 SvenWiersen

SvenWiersen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2019 - 9:37

Hmmm, a co Žabí keš v Kunratickém lese? Já bych být tebou v tom moc nešťoural...

 

To je co? Bydlim kousek a tohle mi nic nerika.


  • 0

#1154 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2019 - 5:15

A abych nezapomněl - potichu došlo opět ke změně pravidel u EC. Takže už měsíc mohou vlastníci EC opět požadovat fotku z místa. Doufám, že to většina z nich udělá.

 

https://www.geocachi...&id=51&pgid=296

 

A má to i zpětnou platnost? Nebo to platí jen pro nově uveřejněné?


  • 0

#1155 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2019 - 18:31

Koukám, že tu drbete logy, tak co si myslíte o tomhle typu logu ??

 

https://www.geocachi...2a-6561b4f35f7e


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#1156 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2019 - 18:40

Koukám, že tu drbete logy, tak co si myslíte o tomhle typu logu ??

https://www.geocachi...2a-6561b4f35f7e


Odpad s pokusem o omluvu vlastní neschopnosti, proč na ten diamantový odznak za délku logu neumí dosáhnout jinak. Kdyby ten odznak Autor neexistoval, tohle by zmizelo.
  • 12

#1157 Frenkonix

Frenkonix

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2019 - 19:46

A kdo to létadlo našel ? My to teda jak vidíš podle logů nebyli ! A nikdo jiný to nelogoval. Moc by mne zajímalo, kde to bylo. Poslední je tam log ownera že se na to půjde podívat.

29.6. jel do Běloruska a okolních států hráč nimir. Strávil v Bělorusku několik dní a trochu si ho projel a pokešoval. Jeho logy se objeví až bůhvíkdy, nějak na to nespěchá. Ale stihačku prý našel, logbook čistý, žádný Jonea. A takových případů prý bylo více, kdy po MT v logbooku ani památka nebo někde poblíž keše pohozené cwg. Takže je otázka kolik toho MT skutečně našel a co jsou jen "technické logy".

Jonea se prý má 10.7. vrátít a bude dávat fotky k logům, tak jsem zvědav.


Tento příspěvek byl upraven od Frenkonix: 14 červenec 2019 - 19:50

  • 0

#1158 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2019 - 20:44

Koukám, že tu drbete logy, tak co si myslíte o tomhle typu logu ??

https://www.geocachi...2a-6561b4f35f7e


Raději se měl rozepsat o keši. Ale pořád lepší než díkeš, smajlík nebo tečka. S až ten diamantový odznak bude mít, snad mu zlevní chleba.
  • 0

#1159 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2019 - 20:46

Že už tomu Joneovi a jemu podobným někdo nedal přes držku.
  • 0

#1160 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2019 - 7:19

Ve prospěch GS klidně. Ale ne ve prospěch tomy.22 - to je velký rozdíl.

 

Já doteď myslela, že celá tahle diskuze je vedena ve prospěch hry...


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama