Přejít na obsah


Fotka

Nepoctivci v geocachingu aneb mlčet není dobré


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1844 odpovědí na toto téma

#1481 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2020 - 10:26

Čistá mapa je čistá mapa... se s tím smiř. Já zase nikdy nepochopím, proč vám to vadí, nic za to nedostanu... spíš přestaňte teoretizovat a kopat na fóru a stavte se někdy na pivko...


„Klid na práci.“
  • 0

#1482 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2020 - 10:47

Čistá mapa je čistá mapa... se s tím smiř. Já zase nikdy nepochopím, proč vám to vadí, nic za to nedostanu... spíš přestaňte teoretizovat a kopat na fóru a stavte se někdy na pivko...

Fascinují mne lidé, co si myslí, že mají nárok na odlov každé cache, kterou uvidí. Prostě mapa musí být čistá, ať to stojí, co to stojí. Jsou prostě cache, které mají příliš složitou šifru nebo terén na který nemáte, se stím smiřte a kecy, že "cache by měly být pro všechny" si nechte od cesty. Každá cache, která udělá nálezci radost, má smysl, a jsou zkrátka lidi, kteří si tohle D5 nebo T5 užijou a příliš jednoduché cache je neuspokojí.


  • 6
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#1483 mysakf

mysakf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2020 - 10:57

Čistá mapa je čistá mapa... se s tím smiř. Já zase nikdy nepochopím, proč vám to vadí, nic za to nedostanu... spíš přestaňte teoretizovat a kopat na fóru a stavte se někdy na pivko...


Se odstěhuj do Severní Koreje a máš cíl života snadno splněn.
  • 9
Vložený obrázek

#1484 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2020 - 11:12

ano, to jsem zalogovanej, nejsem žádnej Mirek Dušín, ale v před pár lety jsme toho systému v rámci T5 expedic nechali, Ty v tom pokračuješ vesele dál. Navíc sem nikdy nezalogoval do T5 keše nikoho kdo na výpravě nebyl. Ty včera ano a to dokonce 4 lidi a jednoho psa.

Lžeš, třeba logování Šemíka75 a nejmenovaného člena ČAGea do logbooku, v té době to byla recese, ale..... A skupinový nick zkládat nebudu


  • -1

#1485 kstavk

kstavk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 299 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2020 - 11:20

Čistá mapa je čistá mapa... se s tím smiř. Já zase nikdy nepochopím, proč vám to vadí, nic za to nedostanu... spíš přestaňte teoretizovat a kopat na fóru a stavte se někdy na pivko...

OK, ale proč pak píšeš do logu báchorky "Chňa chňa, hnedle jak se objevila možnost, vyrazili jsme se kolegy směrem stromy... parádní počasí, teplo, slunečno, sucho, pro lezení super, ale pro půlku září? Počasí je čím dál tím divnější, zdá se mi. Každopádně jsme objeli pár T5tek, nějaké ty keše meti tím, něco už má a něco ne, no a na závěr hurá směr Praha na CCE. Parádní den. Díky." když si na místě vůbec nebyl?


  • 5

#1486 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2020 - 13:13

Nazdar něco mi uniklo? Nedávají se teď za body někde peníze nebo tak něco? Pokud je vše při starém, tak nechápu, proč vyjebávat sám se sebou. A nota bene psát o tom tady na fóru. To už mi přijde docela za hranou. Chlapi, není vám při pohledu na svůj xicht v zrcadle tak trochu na blití?


  • 13

#1487 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2020 - 13:40

Pokud je vše při starém, tak nechápu, proč vyjebávat sám se sebou.

 

 

Však co dotyčnému zbývá, když je pí*a? 


  • 2

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#1488 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2020 - 15:13

Seedcorpe, ty jsi vlastně takový skromný kačer. Ke štěstí nepotřebuješ krabičku, stačí ti ikonka v mapě a možnost si ikonku z hospody zalogovat jako nalezenou  :) Jenom mi uniká, proč vůbec ztrácíš čas logováním online, když ty logy o ničem nevypovídají. Ale asi je to nutné brát tak, že geocaching lze pojmou jako vymýšlení historek v hospodě nebo jako výlety do přírody. Je to prostě pestrá hra.


  • 3

#1489 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2020 - 15:51

Čistá mapa je čistá mapa... se s tím smiř. Já zase nikdy nepochopím, proč vám to vadí, nic za to nedostanu... spíš přestaňte teoretizovat a kopat na fóru a stavte se někdy na pivko...


Reknu ti co z toho mas. Uzasnou povest. Aspon kazdej vidi s kym ma tu cest.
  • 11

#1490 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2020 - 19:44

Čistá mapa je čistá mapa... se s tím smiř. Já zase nikdy nepochopím, proč vám to vadí, nic za to nedostanu... spíš přestaňte teoretizovat a kopat na fóru a stavte se někdy na pivko...

 

Prozradím ti jedno tajemství. Místo mapy na geocaching.com si otevři mapy.cz, nebo maps.google.cz a uvidíš čistou mapu. To je, co?


  • 1

#1491 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2020 - 20:02

Reknu ti co z toho mas. Uzasnou povest. Aspon kazdej vidi s kym ma tu cest.

A je to hov... houby platný, beztak je to lidem ukradený, se podívej, kolik lidí s takovym č...lověkem jde stejně chlastat.
Takže se tu můžeme rozčilovat ostošest, ale popravdě si přiznejme, že je spoustě lidí jeho chování celkem fuk. Tudíž proč by ho měnil, že jo?


  • 0

#1492 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2020 - 23:02

přestaňte teoretizovat a kopat na fóru a stavte se někdy na pivko...

Nedovedu si představit, o čem bych se bavil s podvodníkem.


  • 4

#1493 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2020 - 5:58

A je to hov... houby platný, beztak je to lidem ukradený, se podívej, kolik lidí s takovym č...lověkem jde stejně chlastat.
Takže se tu můžeme rozčilovat ostošest, ale popravdě si přiznejme, že je spoustě lidí jeho chování celkem fuk. Tudíž proč by ho měnil, že jo?


Popravde o zmenu vzorce chovani nejakeho alkoholika, ci kohokoliv jineho nejde. Pouze o varovani jinych lidi. Pokud ten prispevek s upozornenim zapusobi u jednoho cloveka, budu rad.
  • 7

#1494 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 220 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2020 - 6:49

Nedovedu si představit, o čem bych se bavil s podvodníkem.

Ono je takové přísloví "s tím bych nešel ani na pivo". Ale tihle zoufalci ho neznají a myslí si, že jít na pivo je automaticky zábavné s kýmkoliv. Chytit se může leda tak nějaký notor, kterému je jedno, s kým chlastá, hlavně že chlastá.


  • 1

#1495 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2020 - 8:08

Jít se Seedcorpem na pivo neni snadná věc. Jednou jsem chtěl navštívit jeho event, nebyl tam ani on, ani event. Tak kdo ví, jak to s tim pozváním myslel?


  • 4

#1496 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2020 - 8:57

Hele, ja bych to videl z ty lepsi stranky. Seedcorp normalne loguje FI bez zapisu do logbooku. Vypada to ze se mu konecne doneslo zakladni pravidlo ze v logbooku ma byt zapsany. Tak se nechal zapsat. Z jeho pohledu je to velky milnik v geokariere. No a treba se casem posune jeste dal. Treba casem i zjisti ze u ty kese ma bejt a zapsat se tam sam. Pokud prijde na tohle, pak mu mozna zacne vrtat hlavou barva ikonek. Bude se divit ze na modrym otazniku ten logbook nenajde a treba si necha vysvetlit co to je mysterka. Mozna casem prijde i na to ze u challengi se musi splnit podminka, nez je zaloguje.

 

Takze budte radi ze je zapsanej v notesu, je to sice maly krok pro seedcorpa, ale velky krok pro lidstvo. A dejte mu cas prijit i na to ostatni. Ze nekdo chape pomalu neni jeho chyba, mejte s nim trpelivost :)


  • 9

#1497 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 220 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2020 - 11:02

Malý rozpor..

Přiložené miniatury

  • el logbook.jpg
  • pap logbook.jpg

  • 0

#1498 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2020 - 13:50

To už se mi taky stalo, že jsem u dvou sousedních cachí náhodou zjistil, že v papírovém logbooku chybí jména dvou cacherů, kteří byli online zalogováni krátce přede mnou. Docela známá jména, ale nenarazil jsem na to, že by byli někde přetřásáni jako podvnodníci, takže třeba jenom měli trošku binec v tom, kde byli a kde nebyli, ono se to při tom kombajnu trochu špatně hlídá.


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#1499 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2020 - 13:56

To už se mi taky stalo, že jsem u dvou sousedních cachí náhodou zjistil, že v papírovém logbooku chybí jména dvou cacherů, kteří byli online zalogováni krátce přede mnou. Docela známá jména, ale nenarazil jsem na to, že by byli někde přetřásáni jako podvnodníci, takže třeba jenom měli trošku binec v tom, kde byli a kde nebyli, ono se to při tom kombajnu trochu špatně hlídá.

 

to, ze nejsou na poslednim miste v logbooku jeste neznamena, ze nejsou nekde na predchozich strankach.

 

Jednou jsem mel mail od jedne zname kacerky, ze me nenasla na svoji kesi zalogovaneho a ja na 100%pct vedel, ze jsem se logoval. Stalo se to jednoduse: byla to stromovka a ja nemel vercajk, takze jsem u kese visel na jedne ruce a drouhou jsem se musel zalogovat. takze jsem byl rad, ze jsem logbook otevrel a nekam se zalogoval. Na listovani na posledni stranu mi chybela dalsi ruka. Pak zkontrolovala cely LB a potvrdila, ze tam jsem.

stejne to muze byt i tady. nejsou na konci, ale muzou byt nekde uvnitr. Pokud vim, tak mi nic neprikazuje se logovat na posledni pozici (i kdyz to je asi dobry zvyk)


  • 0

#1500 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2020 - 14:20

A nebo to muze byt jako na GC4XMPW a v logbooku ("spravnem") jsou jen oni.
  • 0




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama