Přejít na obsah


Fotka

Nepoctivci v geocachingu aneb mlčet není dobré


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1844 odpovědí na toto téma

#1781 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2022 - 21:11

IKONA

 

 

1.

V našem georybníku

narazil jsem na štiku,

co plave za velkou kořistí.

Nemá žádný limity,

budem zírat, já i ty,

věrný tým jí slávu zajistí.

 

V příštím roce po létě.

Bude první na světě.

A po ničem dalším netouží.

Jak mašina výkonná.

Je to prostě ikona!

Náš obdiv si jasně zaslouží.

 

 

R:

Prý bude v nedělním plátku.

Jó! Né! A co má bejt?

Tak do něj pro těch pár řádků

přestaňte konečně rejt!

 

 

2.

Kobru vezme do dlaní,

když u keše zaclání.

Zahodí ji vedle do křoví.

Sice trochu s obsluhou

sbírá jednu za druhou.

Brzy všechny krabky vyloví.

 

Ani zima ani hic.

Jeho nezastaví nic.

Jak doma, tak ani za louží.

Jak mašina výkonná.

Je to prostě ikona!

Náš obdiv si jasně zaslouží.

 

 

R:

Prý bude v nedělním plátku.

Jó! Né! A co má bejt?

Tak do něj pro těch pár řádků

přestaňte konečně rejt!

 

 

3.

Brzy každý dozví se,

že máme Chucka Norrise,

co kompletně mapu vyčistí.

Podoba je patrná,

stopy vedou do Brna.

Amerika zbledne závistí.

 

Údajně i v krabici

na kosmické stanici

v logbooku je dávno zapsaný.

Všechny výzvy překoná.

Je to prostě ikona!

Do kamene je to tesaný.

 

 

R:

Prý bude v nedělním plátku.

Jó! Né! A co má bejt?

Tak do něj pro těch pár řádků

přestaňte konečně rejt!


  • 3

#1782 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2022 - 12:28

Jen pro pořádek, pokud ta báseň není myšlena sarkasticky, můj obdiv rozhodně tenhle podvodník nemá. 


  • 2

#1783 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2022 - 14:59

Ještě štěstí, že je mezi námi a že je na koho kafrat. Ve své podstatě je to ale hromadný nick finálkářů. Né že bych z nich měl nějakou radost, ale čas od času změním souřadnice a ejhle přistane mi tam dnf a ještě ke všemu tam i zůstane. Tedy ve své podstatě ojebává jenom sebe. Co je důležité, neničí keše a chová se k nim vcelku solidně, občas i nějakou přidá (třeba 5 metrů od originální) :-) Na tom to fóru je aktivních minimálně deset lidí, kteří se chovají stejně nebo hůž než on, ale vystupují vesměs jako Dušínové. Je pravda, že když mi přije od něj log, jdu se podívat jestli je opravdu zapsaný, ale třeba Kotmela, šamana a další řeším až při pravidelných kontrolách.


  • 2

#1784 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2022 - 18:12

Že je to tým finálkařů víme asi všichni. Vesměs z hlavního představitele, který prezentuje jen sám sebe (zhrzené ego?), však mám srandu. Co jiného také mít z člověka, který vlastně nic nedokázal. :D


  • 2

#1785 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2022 - 20:18

Jen pro pořádek, pokud ta báseň není myšlena sarkasticky, můj obdiv rozhodně tenhle podvodník nemá. 

Samozřejmě, že to není myšleno vážně. ;-)


  • 3

#1786 velkyBobik

velkyBobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2022 - 21:42

... Tedy ve své podstatě ojebává jenom sebe. Co je důležité, neničí keše a chová se k nim vcelku solidně...

 

To mi připomnělo GC8BMC5 :-)

2022-01-12 21_41_30-Window.png


  • 1

#1787 doodle_cz

doodle_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2022 - 22:12

Heh, ted mi diky WL pristal seedcorpuv log na archivce s datem 12.7.2020.

https://coord.info/GL170V8CX

Covece, seedcorpe, chtelo by to doplnit fotolog, abych si snad nemyslel, zes tam tehdy nebyl..
Ale s tou pameti to mas zajimavy. Na zalogovani si rok a trictvrte nevzpomenes a pak v logu takovy nadherny detaily..
  • 2

#1788 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2022 - 8:53

Takové kogy vůbec neřeším. Okamžitě mažu a při opakovaní požádám revírníka o zamknutí listingu.


  • 2

#1789 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2022 - 19:15

Heh, ted mi diky WL pristal seedcorpuv log na archivce s datem 12.7.2020.

https://coord.info/GL170V8CX

Covece, seedcorpe, chtelo by to doplnit fotolog, abych si snad nemyslel, zes tam tehdy nebyl..
Ale s tou pameti to mas zajimavy. Na zalogovani si rok a trictvrte nevzpomenes a pak v logu takovy nadherny detaily..

To víš... jsem prostě dobrej.

 

Když to vezmu křížem s druhým vláknem o změně vlastníka místní ******, tak si jen tak pro sebe říkám, proč sem vlastně chodím... smile.png Nic se tu neděje a když, tak tu jede pojeb nebo sluníčkářství. smile.png

 

Jenže mně je to u řiti, takže vám aspoň občas odpovím... což většína kačesrské komunity neudělá, ponivadž je ti zdejší věčně stejní rejpalové a pravdoláskařský vítači všecho nebaví.

 

A dneska mám dobou náladu, tak pac a pusu.


 


Tento příspěvek byl upraven od tomy.22: 12 duben 2022 - 21:26
tomy.22: první varování. To slovo, jak jsem psal už několikrát, tu nechci vidět

  • -4

#1790 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2022 - 19:34

To víš... jsem prostě dobrej.

 

Když to vezmu křížem s druhým vláknem o změně vlastníka místní *****, tak si jen tak pro sebe říkám, proč sem vlastně chodím... smile.png Nic se tu neděje a když, tak tu jede pojeb nebo sluníčkářství. smile.png

 

Jenže mně je to u řiti, takže vám aspoň občas odpovím... což většína kačesrské komunity neudělá, ponivadž je ti zdejší věčně stejní rejpalové a pravdoláskařský vítači všecho nebaví.

 

A dneska mám dobou náladu, tak pac a pusu.

Sis vychlastal tak velkou díru do mozku, že tohle holt fakt už zalátat nepůjde  biggrin.pngbiggrin.pngbiggrin.png


  • 8

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#1791 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2022 - 13:41

To víš... jsem prostě dobrej.

To jsem si taky říkal, ještě když jsem minulý týden zkoušel najít GC3NXWD, kterou jsi naposledy našel ty. Je dobrej, měl štěstí, já už jsem tam tu kešku nestihl.

Jenže když jsem si připravoval další možné archiválie k odlovu, našel jsem spousty situací typu GCQ0JP. Keš obnovena ownerem, první nálezce píše že maskování nic moc, následují DNF, kontrola ownerem že tam keš skutečně není. A po více než jedenácti letech se najednou seedcorpovi nález zadaří, univerzálním logem připomínajícím statusy Okamůry.

Teď už si dávám pozor, a když někde vidím tvůj log, už to ani nezkouším. Vím totiž, že jsi prostě dobrej .. v logování FI na keších, které jsi nenašel.


  • 3

#1792 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2022 - 20:51

Tak pro zvědavost, kdopak mi odlovil mé LABky od stolu a byl to dle logu pohodový odlov? Trasa cca 8000km.... Že Olin29, Kebord a dva zřejmě "fake" profily loveclabek a loveclabek01, pro které jsou mé labky převážná část mých odlovu, to byl pohodový odlov. Docela zvláštní, že nikdo (vbiz. statistika níže) při těchto cestách si neodlovil žádnou další kešku a stačily lovit i tady v Čechách, že MURYRU

TBGOTW 04/04/2022 UTC andrega + 2d 19h loveclabek001 + 4d 0h BBT2020 + 4d 13h KEBORD + 5d 4h LovecLabek + 5d 14h kamilpokorny + 5d 14h Peťan75 + 6d 14h olin29 + 9d 2h muryru + 11d 19h
  • 1

#1793 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2022 - 7:48

A cos čekal? Tvoje labky jsou k tomu přímo určené. Bych chtěla vidět někoho, kdo by jen kvůli nim udělal těch 8 tis. km.

Škoda, že nejdou dát labky na ignor list.


Tento příspěvek byl upraven od Gresaci: 19 duben 2022 - 7:50

  • 0

#1794 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2022 - 8:21

A cos čekal? Tvoje labky jsou k tomu přímo určené. Bych chtěla vidět někoho, kdo by jen kvůli nim udělal těch 8 tis. km.

Škoda, že nejdou dát labky na ignor list.

Aké má labky? Sú stage v rôznych častiach sveta?


  • 0

#1795 xjurasek

xjurasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2022 - 9:32

Aké má labky? Sú stage v rôznych častiach sveta?

Ano, Česko, Francie, Německo (u Baltu)...


  • 0

#1796 xjurasek

xjurasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2022 - 9:33

A cos čekal? Tvoje labky jsou k tomu přímo určené. Bych chtěla vidět někoho, kdo by jen kvůli nim udělal těch 8 tis. km.

Škoda, že nejdou dát labky na ignor list.

Asi se to dá čekat, na druhou stranu je to dobrý indikátor lidí, kteří prostě potřebují mít nalezeno za každou cenu...


  • 1

#1797 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2022 - 10:50

A cos čekal? Tvoje labky jsou k tomu přímo určené. Bych chtěla vidět někoho, kdo by jen kvůli nim udělal těch 8 tis. km.

Škoda, že nejdou dát labky na ignor list.

Svým způsobem jdou. Na mapě je vidět nemusíš. Pokud nějakou sérii mermomocí budeš chtít odlovit, založíš si paralelní účet a LABky pojedeš na něm. Nebo si aplikaci pro ně vůbec nenainstaluješ a pak nemáš co řešit.


  • 2

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#1798 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2022 - 10:55

Svým způsobem jdou. Na mapě je vidět nemusíš. Pokud nějakou sérii mermomocí budeš chtít odlovit, založíš si paralelní účet a LABky pojedeš na něm. Nebo si aplikaci pro ně vůbec nenainstaluješ a pak nemáš co řešit.

Jsem myslela jen určité labky dát na ignor list a to, pokud vím nejde.


  • 0

#1799 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2022 - 16:00

Asi se to dá čekat, na druhou stranu je to dobrý indikátor lidí, kteří prostě potřebují mít nalezeno za každou cenu...

Přesně tak,...... čekal jsem, jak rychle začnou logovat. I když jedna vyjímka je. Psal mi jeden z kačerů, jestli takto roztahané labky jsou záměr. Potvrdil jsem mu to a odlovil si zatím jednu pro něj dostupnou. To palec nahoru


  • 2

#1800 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2022 - 16:21

Tak dalším kouskem je kačer Pacousek. Podle logů stihnul odlovit LABku na Smědavě, u Mníšku pod Brdy a na jihu Francie..... A klasický příznak,....... po cestě nevzal ani jednu kešku, docela podivné, co?


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama