Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Stažení seznamu nálezů z GC.com?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#1 Vitalek

Vitalek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2018 - 21:03

Zdravím kolegové a prosím vás o radu.

Na GC.com mi nesouhlasí počet nálezů s vlastní statistikou v geogetu. Existuje pro BM nějaká možnost stažení všech nálezů do jednoho souboru z webu GC.com, nebo z project-gc?

 


  • 0
Vítálek

#2 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2018 - 21:17

Zdravím kolegové a prosím vás o radu.

Na GC.com mi nesouhlasí počet nálezů s vlastní statistikou v geogetu. Existuje pro BM nějaká možnost stažení všech nálezů do..

 

Když toto píšeš tak předpokládám, že pro BM ta funkce GeoGetu Databáze -> Import -> Stáhnout vaše nálezy není dostupná?

 

Pak existuje doplněk GeoJarry..


  • 0

#3 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2018 - 21:23

Ta volba je dostupná i pro bm. Zkus si pak zkontrolovat stažené logy pomocí doplňku LogsRepair https://www.geoget.c...ript:logsrepair
  • 0

#4 Vitalek

Vitalek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2018 - 21:48

Nejde mi o stahování nálezů do geogetu. Ptám se, zdali mohu z gc.com získat přehled o všech keších a v něm najít, jakou keš jsem zalogoval ale ve skutečnosti nenašel.


  • 0
Vítálek

#5 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2018 - 22:03

... jakou keš jsem zalogoval ale ve skutečnosti nenašel.

??? to asi bude chtít křišťálovou kouli


  • 5

#6 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2018 - 8:01

Křišťálová koule je na to, co teprv bude.
  • 1

#7 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2018 - 8:11

Nejde mi o stahování nálezů do geogetu. Ptám se, zdali mohu z gc.com získat přehled o všech keších a v něm najít, jakou keš jsem zalogoval ale ve skutečnosti nenašel.

 

Z zadneho stazeneho souboru neni mozne urcit, zda jsi kesku zalogoval po nalezu a zalogovani v logbooku nebo ne. Automaticke propojeni mezi papirovym logbookem a webem neexistuje a z principu existovat nemuze. Takze je otazka, co vlastne opravdu chces.

 

Stahnout vsechny nalezy do GG (treba do nove databaze) neni problem ani pro BM a je pak mozne z GG udelat export techto nelezu treba do GPX souboru a ten pak nekde pouzit jinde.

 

Prvni tvuj prispevek ale zminuje jiny problem - neshodu poctu nalezu v GG a na webu. Nerikas, kde jich je vic. Pokud jich je na webu vic a ty hledas to, co nemas v GG oznacene jako nalezene, pak muzes udelat import nalezu do jine databaze, a od toho odecist ggt soubor, ktery vytvoris z nalezu v "hlavni" databazi. Mely by zbyt jen ty, ktere nemas nalezene v GG. Pokud nezbyde nic, je pravdepodobne, ze mas nekde dvojity nalez. S tim by ti mel pomoct vyse zmineny plugin nebo project-gc.

 

Pokud hledas neco jineho, budes se muset vyjadrit konkretneji.


  • 5

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#8 Vitalek

Vitalek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2018 - 16:13

Prvni tvuj prispevek ale zminuje jiny problem - neshodu poctu nalezu v GG a na webu. Nerikas, kde jich je vic. Pokud jich je na webu vic a ty hledas to, co nemas v GG oznacene jako nalezene, pak muzes udelat import nalezu do jine databaze, a od toho odecist ggt soubor, ktery vytvoris z nalezu v "hlavni" databazi. Mely by zbyt jen ty, ktere nemas nalezene v GG. Pokud nezbyde nic, je pravdepodobne, ze mas nekde dvojity nalez. S tim by ti mel pomoct vyse zmineny plugin nebo project-gc.

 

Pokud hledas neco jineho, budes se muset vyjadrit konkretneji.

To je ten případ. V mých papírových poznámkách a v GG mám počet nálezů menší než na GC.com. Project-gc mi dává stejný počet jako ja GC.com, Nedo kážu ale stáhnout seznam. Jen se bojím stahovat všechny své nálezy (něco přes 2000) do nové databáze GG. To mohu dělat jen pomocí geojarry a mám trochu obavy z reakce groundspeaku. Nerad bych měl účet zablokován.


  • 0
Vítálek

#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2018 - 17:08

Proč vůbec pouzivat Geojarry? Na stažení nalezu mas v Geogetu funkci. Oficiální, poskytovanou Groundspeakem. A pokud kesku nemáš v databazi, stáhne se ti k ní i základní informace. Na ně má i BM denní limit 10000.
Takže proč se bát Groundspeaku?
  • 1

#10 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2018 - 17:53

Pokud mas v GG mene nalezu nez na GC.com, jsou 2 moznosti

  • dvojity nalez - to by mel odhalit project-gc i vyse zmineny plugin
  • nemas nejaky nalez stazeny z webu do GG - to by melo vyresit treba stazeni vsech nalezu (menu Databaze - Import - Stahnout vsechny nalezy, muzes to udelat do prazdne databaze a porovnat nalezy v nove a pracovni databazi nebo to stahnes do pracovni a zjistis, zda se pocet nalezu zmenil

Rozhodne zapomen n GJ. Ve vetsine pripadu jej nepotrebujes.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#11 Vitalek

Vitalek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2018 - 8:51

Díky všem kolegům za podnětné rady, především tedy Gordovi.

Problém jsem zatím nevyřešil, neboť do nové databáze se mi nestáhnou PM keše, které jsem odlovil v době, kdy jsem jej měl. Budu si muset počkat na nějakou cestu do dolarové oblasti, kdy si PM zase pořídím.


  • 0
Vítálek

#12 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2018 - 10:41

Ty nálezy od PM kesi se ti tam stáhnou. Jen se ti k tem kesim nestahnou listingy, bude tam jen prázdný listing jen s GC kódem a bez souřadnic. Což na vyhodnocení problémů s nálezy nijak nevadí.

Jen pokud si to chceš vypsat, tak bacha, aby ti ty prázdné souřadnice prošly filtrem...
  • 1

#13 Vitalek

Vitalek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2018 - 1:13

Ty stažené PM jsem neviděl. Až po přestavení filtru se objevily GC kódy bez názvů, ale s daty nálezů.

 

Nyní, díky kolegovi, který si s tím dal v neděli práci je problém vyřešen! Jak psal Gord výše, byly to opravdu ty ZDVOJENÉ (ZTROJENÉ) FI LOGY u dvou keší.

 

Tak ještě jednou všem díky.


  • 0
Vítálek

#14 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2018 - 7:57

Tak me napada, ze tohle by ti mel zobrazit Diagnosticky profil ve Statoru (a mnoho dalsich problemu). Pokud pouzivas Stator, tak to schvalne zkus (treba i na puvodni databazi).


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#15 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2018 - 13:48

Když už je vlákno založené, tak se zeptám:
 
Nedávno jsem přišel o geoget (blbá flashka a záloha nebyla udělaná), tak jsem statistiky začal bastlit znovu podle staréhu mustru. Ale:
mnou založené keše nejdou nahrát (databáze->import->stáhnout vaše nálezy). Vždy to vyhodí hlášky viz dole. A když jsem zkoušel stáhnout keše ručně podle zadaných kódů, tak to včera stáhlo jen půlku dat - neseděly ani datumy založení, počet nálezů na daných keších, prakticky nic. A poté, co jsem to zkoušel dnes, to nestáhne už vůbec nic a vyhazuje to stejné hlášky.
Neví někdo, co s tím?

Přiložené miniatury

  • Bez názvu.jpg
  • Bez názvu 2.jpg

  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#16 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2018 - 13:56

Počkat a zkusit to znovu, včera večer jim nějak drhlo API. Teď jsem to zkusil a normálně to funguje.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#17 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2018 - 13:58

Bude bohatě stačit, když si na počítači nastavíš správné datum... jsi dva dny pozadu. :D  Neunesli tě ufouni?


Tento příspěvek byl upraven od HaLuMa: 23 květen 2018 - 13:59

  • 1

#18 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2018 - 14:40

Asi jsem sám ufoun... :-D
Měl jsem pc v práci kvůli vyfoukání prachu z bedny a při zapojení jsem nastavil jen čas, na datum jako takové jsem zapomněl.
 
Tak keše mám natažený, ale data mnou založených keší stále nesedí... Špatně jsou počty nálezů, datumy založení i posledního odlovu, počet logů... Dokonce i v přehledu mých keší chybí založené eventy (čekal bych je tam, když už mám vlastní eventy navštívený a zalogovaný).
 
Když označím všechny svoje keše, pravým myšítkem dám aktualizovat plný stav, tak jsem tam, co předtím - čili nelze navázat spojení se serverem... Holt počkám do večera a uvidím, jestli se křečci vzpamatujou...
 
Prozatím díky!

Tento příspěvek byl upraven od burg: 23 květen 2018 - 15:07

  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#19 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2018 - 16:53

Tak křečci to sice rozeběhli, ale záložka "Moje..." stále beze změn - vesměs u všech keší mi to tvrdí, že mám cca 5FI+0 DNF logů. Nesedí datum publikace a další věci odvíjející se od daného data. Svý keše jsem samozřejmě aktualizoval.

Vše jsem nahrál do statistik pro ilustraci toho, jak to vypadá... :(


  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#20 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2018 - 17:09

Stahnutim tvych nalezu se ti pochopitelne nestahnou vsechny cizi nalezy na tebou vlastnenych kesich.

 

Musis:

  1. stahnout si tvoje kese, eventy, atd.
  2. rict Statoru, ze je ma zahrnout do statistiky, pokud to sam nepoznal
  3. stahnout si na tech kesich vsechny logy.

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama