Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Tip na event v Praze

doporučení event

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
13 odpovědí na toto téma

#1 willy 98

willy 98

    PM

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)
  • LocationSedlčansko, Středočeský kraj / Veselí nad Lužnicí; Sezimovo Ústí, Jihočeský kraj, Czech republic (CZ)
  • Profil na geocaching.com

Publikováno 09 květen 2018 - 13:22

Ahojte,

až tak dobře Prahu neznám, různá hezká místa, parky příp. restaurace. Chtěl jsem se zeptat, jestli byste poradili nějaké místo v blízkosti Všeobecné fakultní nemocnice v Praze / Karlovo náměstí.

Začátek eventu by byl cca v 10 hodin. Doba trvání 30 minut.

 

Díky za všechny návrhy!


  • -1

#2 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2018 - 13:38

Koukám další rychlobodík. Jak za založení tak za návštěvu.
Není podobných eventů už spousta?

PS: omlouvám se za OT, ale čím dál častěji vznikají eventy bez myšlenky, že mi to nedá. Není lepší přidat setkání i něco víc? Nějakou myšlenku a program?
  • 5

#3 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2018 - 21:36

Ahojte,

až tak dobře Prahu neznám, různá hezká místa, parky příp. restaurace. Chtěl jsem se zeptat, jestli byste poradili nějaké místo v blízkosti Všeobecné fakultní nemocnice v Praze / Karlovo náměstí.

Začátek eventu by byl cca v 10 hodin. Doba trvání 30 minut.

 

 

Primo na Karlaku je velky park, takze v nem by se event dal udelat. Lepsi tip tu nemam, v teto casti Prahy jsem nebyl uz nekolik let.

 

Koukám další rychlobodík. Jak za založení tak za návštěvu.
Není podobných eventů už spousta?

PS: omlouvám se za OT, ale čím dál častěji vznikají eventy bez myšlenky, že mi to nedá. Není lepší přidat setkání i něco víc? Nějakou myšlenku a program?

 

No pokud je to prespolni kacer a chce zde navazat osobni kontakty, tak to je sama o sobe napln eventu v jedne z podob, jak byly eventy puvodne zamysleny. Jinak je fakt, ze, alespon v Praze, je tech jen pokecovych eventu hodne.


  • -1

#4 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 853 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2018 - 21:49

Katerinska zahrada, nebo Botanicka zahrada UK, vse je kousem od Karlaku.
  • 2
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#5 DanielKotmel

DanielKotmel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2018 - 7:36

Nebo před Chrámem Emauzy, popř. přímo na karláku.
  • 0

#6 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 374 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2018 - 9:26

Koukám další rychlobodík. Jak za založení tak za návštěvu.
Není podobných eventů už spousta?

PS: omlouvám se za OT, ale čím dál častěji vznikají eventy bez myšlenky, že mi to nedá. Není lepší přidat setkání i něco víc? Nějakou myšlenku a program?


Covece neprehanej to. Je to jen hra. Dle tveho nazoru clovek, ktery pravdepodobne jde na vysetreni do nemocnice a neni z Prahy, by mel poradat event s programem?
  • 3

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#7 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2018 - 10:53

To, že se jedná o chvilkovou návštěvu Prahy to mi je jasné. Stejně tak jsem si byl vědom, že můj příspěvek sklidí kritiku.

Ale představ si, kdyby podle tohoto zakládali všichni eventy, když se někdy někde vyskytnou...

Je to stejné jako u PWT. Jeden či dva v ČR, dá se říct "koření".

Bude toho moc - otrava. A poslední dobou se s těmito půlhodinovými eventy opravdu roztrhl pytel.

 

Zrovna včera vyšel u nás jeden podle mě dost nesmyslný event - ve všední den dopoledne v malém městečku u nádraží... Možná tam pár lidí dorazí, ale valnou účast asi mít nebude. I když je to o prázdninách. Podle mě dost nesmyslné eventy (snad jen pro bod). Ale to je můj názor.


  • 4

#8 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 374 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2018 - 11:09

To, že se jedná o chvilkovou návštěvu Prahy to mi je jasné. Stejně tak jsem si byl vědom, že můj příspěvek sklidí kritiku.

Ale představ si, kdyby podle tohoto zakládali všichni eventy, když se někdy někde vyskytnou...

Je to stejné jako u PWT. Jeden či dva v ČR, dá se říct "koření".

Bude toho moc - otrava. A poslední dobou se s těmito půlhodinovými eventy opravdu roztrhl pytel.

 

Zrovna včera vyšel u nás jeden podle mě dost nesmyslný event - ve všední den dopoledne v malém městečku u nádraží... Možná tam pár lidí dorazí, ale valnou účast asi mít nebude. I když je to o prázdninách. Podle mě dost nesmyslné eventy (snad jen pro bod). Ale to je můj názor.

 

Ja na takovyhle event nepujdu, ale posledni, co by me trapilo je to, ze takovy event bude existovat. A srovnavani s pwt dle meho pohulhava. Po eventu zustane prazdna mapa, takze lidi nemusi trapit, ze jim bude strasit na mape. A pokud nekomu stoji za to na takovy event jit, tak at jde. Kazdy si vlastniho casu vazime jinak a kazdy mame jine priority. 

 

A v neposledni rade bys nemel zapominat, ze Praha ma pres milion obyvatel, tedy zde bude i vic kaceru, tedy i vic eventu. 


  • 7

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#9 ilus

ilus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2018 - 13:29

Vzhledem k tomu, že se v Praze začalo uplatňovat pravidlo zamezující "řetězení eventů", může takovýto event potenciálně zabrat prostor něčemu hodnotnějšímu. Konkrétně u tohoto je ta pravděpodobnost asi malá vzhledem k dopolednímu času konání, ale všeobecně už platí, že čím méně takových, tím lépe.


  • 1

#10 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 374 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2018 - 14:11

Vzhledem k tomu, že se v Praze začalo uplatňovat pravidlo zamezující "řetězení eventů", může takovýto event potenciálně zabrat prostor něčemu hodnotnějšímu. Konkrétně u tohoto je ta pravděpodobnost asi malá vzhledem k dopolednímu času konání, ale všeobecně už platí, že čím méně takových, tím lépe.

 

Hodnotnejsi pro koho? Hodnotnejsi jak? Ona existuje nejaka stupnice? Existuje nejake pravidlo na hodnotnost eventu? 


  • 1

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#11 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2018 - 14:29

Covece neprehanej to. Je to jen hra. Dle tveho nazoru clovek, ktery pravdepodobne jde na vysetreni do nemocnice a neni z Prahy, by mel poradat event s programem?

 

Nemusí pořádat event vůbec. Kdyby to udělal každý, tak ta "jen hra" zcela ztratí smysl.


  • 1

#12 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2018 - 14:43

Tazatel chtěl tipy a ty dostal, tak neřešte smysl, nějaké účastníky si to najde. Vzhledem k tomu, že to bude pouze setkání, tak ideální bude park na Karlově náměstí, protože je to přímo u metra a je šance, že tam někdo třeba i pár stanic z centra přijede. I dopoledne se pár lidí sejde. A jesti to bude o ničem, jenom za bod? To je jedno, takových keší je spousta. Vzhledem k tomu, že existují různé challenge, tak se bod za event určitě leckomu hodí.


  • 7

#13 DanielKotmel

DanielKotmel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2018 - 8:28

Pravda
  • -1

#14 willy 98

willy 98

    PM

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)
  • LocationSedlčansko, Středočeský kraj / Veselí nad Lužnicí; Sezimovo Ústí, Jihočeský kraj, Czech republic (CZ)
  • Profil na geocaching.com

Publikováno 11 květen 2018 - 19:31

Děkuji za veškeré tipy a možnosti založení :-)


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:doporučení, event

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama