Přejít na obsah


Fotka

Podbarvení nalezených keší


Nejlepší odpověď HaLuMa , 10 květen 2018 - 10:06

Suda a licha se dela malym posunem sytosti barvy. Pokud ale vyberes barvu moc sytou, dojde pritom k preteceni do jineho barevneho odstinu. Je treba vybrat trochu mene sytou barvu.

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Pumpík

Pumpík

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2018 - 9:21

Ahoj, neví někdo jak zadat jednotnou barvu podbarvení nalezených keší v Geogetu? Polovinu z nich mám podbarvenou zeleně a polovinu tmavě žlutě. Nezávisle na počtu waypointů a tak. Lze to dát pro přehlednost jen do jedné barvy? Fajfka je sice dobrá, ale to podbarvení je jednoznačné na první pohled. Díky.


  • 0

#2 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2018 - 9:27

Barvy v Geogetu jsou popsány zde - https://www.geoget.c...barvy_a_symboly

 

Píše se tam taky "okrová – ke keši existuje Waypoint. Pokud alespoň jeden waypoint je typu Final, je použita tmavší varianta". Není to tvůj případ?


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#3 Pumpík

Pumpík

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2018 - 9:43

Přiložený soubor  Geoget1.pdf   253,32K   234 Počet staženíBarvy v Geogetu jsou popsány zde - https://www.geoget.c...barvy_a_symboly

 

Píše se tam taky "okrová – ke keši existuje Waypoint. Pokud alespoň jeden waypoint je typu Final, je použita tmavší varianta". Není to tvůj případ?

 

To právě ne, nevidím v tom souvislost, viz obrázek v PDF


Tento příspěvek byl upraven od Pumpík: 10 květen 2018 - 9:45

  • 0

#4 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2018 - 9:50

Sudá - lichá...


  • 0

#5 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2018 - 10:01

Suchá - lichá by se měly střídat odstíny zelené, ale toto je fakt žlutá, včetně těch, co nemají žádný waypoint... teď tu nemám Geoget, abych se kouknul, ale toto se mi snad doma nezobrazuje, to je zmatek.

 

PS: jak se ti povedlo screenshot dát do PDF a v takové "kvalitě"? :) A vložit ho do citace mého příspěvku... ;)


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2018 - 10:06   Nejlepší odpověď

Suda a licha se dela malym posunem sytosti barvy. Pokud ale vyberes barvu moc sytou, dojde pritom k preteceni do jineho barevneho odstinu. Je treba vybrat trochu mene sytou barvu.


  • 0

#7 Pumpík

Pumpík

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2018 - 10:17

Suda a licha se dela malym posunem sytosti barvy. Pokud ale vyberes barvu moc sytou, dojde pritom k preteceni do jineho barevneho odstinu. Je treba vybrat trochu mene sytou barvu.

 

Jo, to bude asi ten problém, díky. Chtěl jsem si trochu zvýraznit tu zelenou a ono to asi nepůjde. Hůř vidím, tak jsem chtěl trochu pastelovější barvu. A pro Pontiac, to já umím s počítačem i mnohem lepší kousky, to bylo jen takové promo  ^_^


Tento příspěvek byl upraven od Pumpík: 10 květen 2018 - 10:20

  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama