Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Garmin DAKOTA 20


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
586 odpovědí na toto téma

#581 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2018 - 20:42

Já jsem si určitě párkrát zobrazil stopu, prošlou před půl rokem, když jsem to šel podruhé. A naklikané body, abych si zkontroloval, o kolik mi to ulítlo. S O450. Takže u prošlých stop to určitě jde.


  • 0

#582 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2018 - 21:16

Dakota 20 to má taky, je třeba aktualizovat firmware.


Dík za info. Měl jsem Dakotu v době kdy se začala vyrábět a tehdy v těch prvních FW to asi nebylo. V Oregonu co jsou aktuálně na trhu je to tak jak tu někdo popisoval, pro každou prošlou trasu zvlášť.
  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#583 gallisek.cz

gallisek.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2018 - 19:18

Ahoj všem,

 

moc Vás prosím jestli mi může někdo poradit a to jak mám připojit navigaci Dakotu 20 k PC. Normálně jí připojím, PC jí pozná, ale jak chci stáhnut kešku do navigace tak to prostě nejde. Podle jejich rady tam stáhnu nová plugin a stejně mě to nepozná. Mám nový PC a vím, že toto už zlobilo na starém PC. Tam jsem dostal radu, že mám použít jiný prohlížeč to jsem udělal aj dneska a stejně to nejde. Mám naisntalový: Firefox a klasiku od Microsoftu.

 

Moc Vám děkuji za pomoc a za radu

 

gallisek.cz - Petr Hála


  • 1

#584 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2018 - 20:08

Na plugin se Petře vykasli.
Jestli jsi PM, použij PocketQuery ci stahnuti GPX z listingu keše.
Pokud jsi BM, použij do Chtome doplněk CacheList. Uděláš si seznam keši a ty ti to pak ulozi jako GPX.

V navigaci ty soubory patri do /Garmin/GPX

Další alternativa je GPX export z Geogetu.

Jsi z "nedaleka" klidne ti to ukazu ci nastavim.

Tento příspěvek byl upraven od dejwy: 14 květen 2018 - 20:13

  • 0

#585 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2018 - 20:08

Stáhni si jako GPX (jak, to neporadím, já používám Geoget, ale jde to určitě i jinak, určitě přes opičí pluginy, možná i rovnou) a pak to GPX nahraj do navigace do složky GARMIN/GPX. Je jedno, jestli to bude přímo do navigace, nebo na externí kartě. Pokud na kartě tu složku nemáš, vytvoř ji. Doporučuju dát to na kartu, protože navigace do složky GPX ukládá i tracklogy a ručně založené waypointy a byl by v tom guláš. A mimochodem, v GPX nemusí být jen jedna keš, já generuju vše (cca 4000 keší) do jediného GPX. Má to výhodu že nemusím hlídat, jestli tam nějakou keš už nemám, generuju to pokaždé celé znovu.

Další možnost je GPX prohnat přes POIloader (od Garminu), nebo POIgen (ze stránek Geogetu) a nahrát to jako POIbody, tam nejsou limity (jsou, ale hodně velké, aby mě někdo nechytal za slovo). To je složitější a asi těžko použitelné bez Geogetu (na přípravu struktury, vygenerování jednotlivých GPX a přiřazení ikonek k nim - ale máš pak rozdílné ikony pro disablované, archivované...), s ním je to ale bez problémů. A je možné kombinovat obojí, GPX a POI si nepřekáží.

 

Pokud chceš jen připojit navigaci a stáhnout keš přímo ze stránek, zkus jiný prohlížeč, asi nějakou starší verzi, výsledek je nejistý. A nahraješ tam jednu keš jako jedno GPX, což odstraní problémy s duplicitou (Garmin zobrazí PRVNÍ nahranou), ale vejde se ti jich tam málo, 200 nebo méně, limit pro Dakotu nevím, 200 je pro Oregon.

 

Ten plugin, co momentálně nefunguje, nedělá nic jiného, než že vygeneruje GPX a nahraje ho do navigace do příslušné složky, to můžeš udělat i ručně.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 14 květen 2018 - 20:09

  • 0

#586 Rentier1967

Rentier1967

    Rentier1967

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2018 - 21:00

Ahoj Petře, poslal jsem ti zprávu, dej vědět.

Ahoj


  • 0
Výskyt - nový - západní Čechy GPS: Dakota 20, Samsung Y, iPhone

#587 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 172 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2018 - 9:48

Ahoj všem,

 

moc Vás prosím jestli mi může někdo poradit a to jak mám připojit navigaci Dakotu 20 k PC. Normálně jí připojím, PC jí pozná, ale jak chci stáhnut kešku do navigace tak to prostě nejde. Podle jejich rady tam stáhnu nová plugin a stejně mě to nepozná. Mám nový PC a vím, že toto už zlobilo na starém PC. Tam jsem dostal radu, že mám použít jiný prohlížeč to jsem udělal aj dneska a stejně to nejde. Mám naisntalový: Firefox a klasiku od Microsoftu.

 

Moc Vám děkuji za pomoc a za radu

 

gallisek.cz - Petr Hála

Ano nejlepší je Pocket query, kterým uložíš 1000 keší najednou.
Ale pokud chceš do navigace nahrát jen jednu kešku, tak klikni v listingu na tlačítko "GPX file" (ne "Send to My GPS"). Soubor ulož přímo do navigace do složky /Garmin/GPX.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama