Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Neočekávané změny ve statistice mikro keší


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2018 - 19:19

V únoru jsem si pro challenge everyday mikro vytisknul statistiku z checkeru na project-gc a náhodou jsem se na ní podíval i dneska a zjistil jsem, že v prosinci mi jeden den zmizel (4.12.), že nemám nalezenou mikro kešku a naopak další den (19.12.) se mi naopak objevil že ho mám nalezený a netuším jak se mi od toho února může měnit stav v prosinci. Má někdo nějaký nápad čím by to mohlo být?
  • 0

#2 Y&MD

Y&MD

    Advanced Rejpal

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2018 - 19:34

Nemohl autor keše změnit velikost? Třeba protože zmizela, tak ji nahradil velikosti Other.


  • 0

#3 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2018 - 20:02

Změna velikosti. Já zase sleduji, jak se mi vyvíjejí Challenge 360°, a taky mi občas nějaká výseč zmizí či se objeví bez mého přičinění. To se zase děje změnou souřadnic. Aspoň je to zajímavější, ne? ;-)


  • 3

#4 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2018 - 20:11

To je přesně důvod , proc jsou challenge blbost.
Jsou závislé na kesich, jejichž autor může změnit cokoliv, žádnou challengi není vázán.
  • 0

#5 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2018 - 12:11

Autor změní velikost a místo protoze tu puvodni mikro mu nekdo ukradl. U 366 cache to neni az tak vyjimecny pripad. Pokud to chces mit posichrovane, tam musis mit na kazdy den uloveny alespon 3-4 cache stejneho typu a pokud mozno na ruznych mistech republiky a od ruznych autoru.


  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#6 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2018 - 13:03

To je přesně důvod , proc jsou challenge blbost.
Jsou závislé na kesich, jejichž autor může změnit cokoliv, žádnou challengi není vázán.

 

No tak s tím musíš u řady challenge keší prostě počítat. Nebo je prostě nelovit.


  • 1

#7 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2018 - 13:09

Je to tak - počítám a cíleně je nelovim, pokud náhodou nemám tak nějak časem splněno. :-)
  • 0

#8 Anajbi

Anajbi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2018 - 13:31

Autor změní velikost a místo protoze tu puvodni mikro mu nekdo ukradl. U 366 cache to neni az tak vyjimecny pripad. Pokud to chces mit posichrovane, tam musis mit na kazdy den uloveny alespon 3-4 cache stejneho typu a pokud mozno na ruznych mistech republiky a od ruznych autoru.

No jo, me se taky zmenila small krabicka na mikro, ulovena 29.2., jinak bych mela splneno...


  • 0

#9 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2018 - 13:37

Tak jsem se na to díval a opravdu se mi dvě kešky změnily - jedna z mikro na small a druhá z other na mikro. Nějak po dovolený mě tahle možnost změny kešky nenapadla.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama