Přejít na obsah


Fotka

30.6.-8.7. Nízké Tatry a okolí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2018 - 23:26

Zdravím všechny, především dálkoplaze. Hledám doprovod na keš Hrebenom Nízkych Tatier https://coord.info/GC7DY00 - 100 km hřebenovka + dle nálady, času a počasí něco dalšího na trase Telgárt - domov ideálně první týden v červenci. Chci jít klasicky s batohem na zádech a spát ve stanu. Moje tempo je pohodové, zvláště do kopce. Času bude snad dost. Jsem z Brna.


  • 0

#2 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2018 - 5:26

Moc pekne, díky za upozorneni. Pocitam, ze tam za 10 let vysetrim tyden bez rodiny. Snad to tam ještě bude.

Zajímavý je terén 5. Netusis proc to tam tak je? To se tam někde leze nebo plave?

Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 16 květen 2018 - 5:27

  • 0

#3 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2018 - 10:11

Taky děkuju za upozornění, vůbec netušil jsem, že Čtyřhranka založila dálkovou multinu v NT...

 

K terénu - proč ne, když to tak autorka cítí či vidí. Loni jsem šel Krasami Beskyd 4,5/4,5 - pro informaci, vede jen po běžných turistický značkách. Sice jsem neplaval, protože nepršelo, když jsem spal pod širákem, ale lezení bylo. To, když jsem měl 35 km v nohách, tak jsem únavou sotva "lezl".


  • 0

#4 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2018 - 10:30

Vida, další dálkovka naší alpské dobyvatelky. :) Hezky zpracované a vzhledem k její úrovni jsem rovnou i čekal, že listing bude ve slovenštině. A je tomu tak.

 

Snad finálku naplánovala do nějakého lesíku, aby se dala občas přemístit a zkomplikovat život finálkářům. I když to ji, myslím, bůhvíjak netrápí...


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#5 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2018 - 12:13

Díky za info, také jsem nevěděl, že 4hranka udělala další turistickou multinu. My už NT plánujeme dva roky a letos to vypadá, že se tam konečně dostaneme. Akorát dáme jen půlku páč budeme mít jen 3 dny volna.


  • 0
www.povetrnik.cz

#6 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2018 - 19:46

Jsem ráda, že jsem provedla popularizaci zajímavé multiny. Drobný detail je, že stále jedu sama. Tož kdyby se tu našel nějaký horský chodec či chodkyně, nechť se ozve. Já s největší pravděpodobností pojedu a dám zdá se sólo přechod. Ale mám drobné nevýznamné plus, že jsem se pokusila najít někoho dalšího, když všude píšou, že do hor nemají lidi sami chodit...


  • 0

#7 Viktor36005

Viktor36005

    Viktor36005

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2018 - 16:24

Ahoj Dany8.

Pokud nabídka platí jdu.

Sejdeme se 30.6.2018 v Brně, nebo v Donovalech ???


  • 1

#8 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2018 - 18:11

Jupí! K dopravě mi nejlépe vychází spoj Flixbusu Praha - Košice s přestupem v Ružomberku s odjezdem 21:55 z Prahy nebo SAD Plzeň - Praha - Brezno s odjezdem z Prahy 23:30 a přestupem v Banské Bystrici. Oba staví v Brně. Radši bych ten Flixbus, protože mi Internet nabízí koupi jízdenky hned a zdá se, že nemají žádné stornopoplatky, kdyby cesta náhodou nevyšla. To SAD vypadá nějak komplikovaně... Dojezd do Donoval v 6:20 bebo 7:33 v sobotu ráno.


  • 0

#9 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2018 - 18:29

Radši bych ten Flixbus, protože mi Internet nabízí koupi jízdenky hned a zdá se, že nemají žádné stornopoplatky, kdyby cesta náhodou nevyšla.

 

Storno je sice zdarma, ale nevracejí peníze, ale kredit pro další cestu, který je nutno uplatnit v poměrně omezené době (tuším 3 měsíce).


  • 0

#10 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2018 - 12:52

Tož my jedem (zatím ve 2) a vyrážíme zdá se v sobotu v 6:20 z Donoval. Kdyby se chtěl někdo další přidat, má možnost. Po skončení přechodu je pokračování do neděle otevřené...


Tento příspěvek byl upraven od Dany8: 30 květen 2018 - 12:53

  • 0

#11 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2018 - 17:14

Flixbus miva na slevomatu poukázky na slevu na mezinarodni spoje. Je to sice par korun ,ale proc toho nevyužít. Ale teď to zrovna neni.

Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 30 květen 2018 - 17:25

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama