Přejít na obsah

Fotka

30.6.-8.7. Nízké Tatry a okolí

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Dany8

Dany8

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2018 - 23:26

Zdravím všechny, především dálkoplaze. Hledám doprovod na keš Hrebenom Nízkych Tatier https://coord.info/GC7DY00 - 100 km hřebenovka + dle nálady, času a počasí něco dalšího na trase Telgárt - domov ideálně první týden v červenci. Chci jít klasicky s batohem na zádech a spát ve stanu. Moje tempo je pohodové, zvláště do kopce. Času bude snad dost. Jsem z Brna.

• 0

#2 panzerstepan

panzerstepan

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 644 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2018 - 5:26

Moc pekne, díky za upozorneni. Pocitam, ze tam za 10 let vysetrim tyden bez rodiny. Snad to tam ještě bude.

Zajímavý je terén 5. Netusis proc to tam tak je? To se tam někde leze nebo plave?

Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 16 květen 2018 - 5:27

• 0

#3 moravan

moravan

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2018 - 10:11

Taky děkuju za upozornění, vůbec netušil jsem, že Čtyřhranka založila dálkovou multinu v NT...

K terénu - proč ne, když to tak autorka cítí či vidí. Loni jsem šel Krasami Beskyd 4,5/4,5 - pro informaci, vede jen po běžných turistický značkách. Sice jsem neplaval, protože nepršelo, když jsem spal pod širákem, ale lezení bylo. To, když jsem měl 35 km v nohách, tak jsem únavou sotva "lezl".

• 0

#4 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1 513 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2018 - 10:30

Vida, další dálkovka naší alpské dobyvatelky. :) Hezky zpracované a vzhledem k její úrovni jsem rovnou i čekal, že listing bude ve slovenštině. A je tomu tak.

Snad finálku naplánovala do nějakého lesíku, aby se dala občas přemístit a zkomplikovat život finálkářům. I když to ji, myslím, bůhvíjak netrápí...

• 0

SW: a:Drake 5
HW: Nexus 6 (Android 7), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

#5 weselka

weselka

weselka

• Members
  • PipPipPip
  • 627 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2018 - 12:13

Díky za info, také jsem nevěděl, že 4hranka udělala další turistickou multinu. My už NT plánujeme dva roky a letos to vypadá, že se tam konečně dostaneme. Akorát dáme jen půlku páč budeme mít jen 3 dny volna.

• 0
www.povetrnik.cz

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama