Přejít na obsah


Fotka

Malta 28.7. - 4.8.2018


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2018 - 13:05

Zdravím a mám nabídku - přemýšlíme nad vybarvením Malty. Slibně vypadá let z Vídně v sobotu 28.7. tam a v sobotu 4.8. zpět s Wizzair (za 60 nebo 80 EUR podle toho, jestli jste členy klubu). Plán je na místě půjčit auto na 3-5 dní a zbytek strávit někde u moře. Ubytování dle dohody účastníků - širák, kemp, apartmán. Zatím jsme 2 a 2 by se do auta ještě vešli. Angličtinou oba vládneme dostatečně, uvítáme spíše řidičské schopnosti.


  • 0

#2 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2018 - 6:57

Hezke, o Malta jsem uvazoval pri plánování programu na pristi rok. Přimlouval bych se za sepsání te kacerska casti vyletu pro informace, které se mohou hodit ostatním. DIKY
  • 0

#3 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2018 - 19:41

Ahoj, já chápu, že moje výlety, pro které tu hledám spolucestující, občas nejsou úplně k zahození. Jen je pro mne poněkud demotivující, že spolucestovat vlastně nikdo nechce, ovšem o informace, co kde a jak, tak o ty zájem je. Takže co si říct - najdu spolucestujícího, budou informace, nenajdu, tak smolík pacholík? Prostě to chce nastolit rovnováhu...


  • 1

#4 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2018 - 21:07

Tak napiš ted co mas v planu na pristi rok a bude to určitě lepší. Většina lidí (tedy ja) plánuje hoodne dopredu. Coz v reálu znamena, že Malta je v planu na pristi rok. Bohužel i starost o rodinu omezuje vylety na nejvýš 4dny. Takze pokud budeš shánět hodne dopredu bude i větší šance.

No s informacemi si nálož jak chceš. Ono to prostě nějak dopadne. Už jsme jeli tolikrát na blind, že to dame i na Maltě. :)

Trochu mi to připomíná Cimrmana. Všichni byli nápadem nadseni, ale nikdo se nechtel výpravy zúčastnit.:)
  • 2

#5 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2018 - 14:29

OK. Jenže já momentálně netuším, jestli příští rok vůbec nějakou dovolenou budu mít, neboť mám pracovní smlouvu jen do konce tohoto roku. Mně se mění podmínky i mezi jednotlivými měsíci - někdo se rozhodne, že něco změní na stávajících projektech, bude podávat nový projekt, a já se musím přizpůsobit. Není problém naplánovat týden volna na 2 měsíce dopředu, ovšem na víc už to moc nejde... Jestli je to dle Cimrmana netuším, v každém případě kamarád do auta jen ve 2 lidech jít nechce, mně se po Maltě týden jen veřejnými prostředky v tom hicu jezdit nechce, sama tam nepojedu, takže Malta asi padá a já jdu vymýšlet kešovací dovolenou, kterou dám v 1 člověku. Co už nadělám, doma sedět nebudu a do konce roku mám ještě 24 volných dní :-)

 

Přeji všem hezké prázdniny!


  • 0

#6 jelen118

jelen118

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2018 - 10:38

Ahoj. My s přítelkyní bysme snad i vyrazily. Spaní pod širákem cestování po ostrově a i nějaký moře to je přesně to co by nás lákalo. Na řízení si věřím a když umíte englis tak je to ideální. Jestli je to ještě aktuální tak dejte vědět
  • 0

jelen118


#7 Bumble-Bee

Bumble-Bee

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2018 - 18:07

Ve stejnou dobu budeme na Gozu v hotelu a na kešování taky zbyde čas. ;)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama