Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Nesprávné zobrazení nálezů v mapě Evropy

statistika mapa geoget

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 jmeli

jmeli

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2018 - 13:07

Dnes jsem si ve statistice vygenerované přes Stator všimla, že se mi v mapě Evropy a světa nevybarvily všechny státy, kde máme nalezené kešky. V mapě Evropy chybí Polsko a Slovensko. A Island. Ten je překvapivě vybarvený na mapě světa. Tam ale zase chybí USA.

V přehledové tabulce i v mapě zeměpisných extrémů jsou uvedeny všechny státy, v Geogetu se mi taky u všech zobrazí stát. Jen ty dvě mapky jsou špatně.

Všechny programy mám aktuální a nějak nevidím, v čem je chyba. Taky přesně nevím, jak dlouho tam ta chyba je.

Statistiky jsou k nahlédnutí zde: http://looney.wz.cz/...eli_stator.html

Děkuji předem za radu.

• 0
jmeli = LooneyCZ (ona) + Czechbart (on) + JuniorZK (ono) + Oregon 300 (gps)

#2 kiReGPS

kiReGPS

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2 177 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2018 - 14:36

Nemáš na mapu Evropy a světa zapnutý filtr? Myslím pomocí modulu SetFilter a zaškrtnutí parametru u obou modulů, aby ukazoval nálezy fitrované? Protože mne nenapadá, čím jiným by se podobné chování dalo docílit...

• 0

#3 Nemo02

Nemo02

Nemo02

• Members
  • PipPipPip
  • 361 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2018 - 16:59

Každopádně máš část db s Czech republic a část s Czechii (viz zeměpisné extrémy). Spusť skript Fix Czechia v té databázi a srovná se to.

• 1

#4 jmeli

jmeli

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2018 - 20:05

Každopádně máš část db s Czech republic a část s Czechii (viz zeměpisné extrémy). Spusť skript Fix Czechia v té databázi a srovná se to.

Aha, díky. Toho jsem si vůbec nevšimla. Spustila jsem FixCzechia a kupodivu to vyřešilo i problém s mapami. Vše se zobrazuje správně, děkuju!

• 0
jmeli = LooneyCZ (ona) + Czechbart (on) + JuniorZK (ono) + Oregon 300 (gps)

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:statistika, mapa, geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama