Přejít na obsah


Fotka

iPhone


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
312 odpovědí na toto téma

#61 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2010 - 12:04

Pokud jde o Google mapu, tak tam jsem zadnou zmenu nezaregistroval. Info nemam, ale byva na gc.com.
  • 0

#62 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2010 - 12:17

Takže to stále blbne? Neaktualizuje se ti poloha?

What's New In Version 4.1

A quick update addressing the following:

- Integrated Google Maps functionality is now more fully featured.

- The bug which caused the app to log users out while they were offline (and in turn make your pocket queries disappear) has been fixed.

-Many other subtle bugs with the map and pocket query system have been fixed.

Please feel free to visit the Groundspeak discussion forums for questions, comments, suggestions and additional information.

As always, we recommend restarting your device following any update or install.

We hope you love Geocaching! If you have any trouble at all with this application, please email: contact@groundspeak.com.

Please keep the suggestions coming and we will continue delivering the very best of geocaching for your iPhone and iPod Touch.

Happy Geocaching!

  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#63 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2010 - 13:50

Ted cestou v autě se poloha tak nějak aktualizovala.... ale není tam taková ta šipka/(linka na navigovaný cíl jako v ostatních mapách.
  • 0

#64 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2010 - 17:07

Možná trochu mimo téma, ale existuje možnost jak rozjet Garmin mobile XT na Iphone? Spíš ne co?
  • 0

#65 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2010 - 17:11

hrasek napsal/a:
Možná trochu mimo téma, ale existuje možnost jak rozjet Garmin mobile XT na Iphone? Spíš ne co?

Ne, to nejde.
  • 0

#66 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2010 - 17:19

A nějaký SW pro Iphone Garmin asi neplánuje že?
  • 0

#67 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2010 - 19:36

hrasek napsal/a:
A nějaký SW pro Iphone Garmin asi neplánuje že?

A proč by to dělal? Pro iP je originál aplikace na geocaching od GS a je docela dobrá, tak co by jsi ještě chtěl. Nenašel jsem zatím v té aplikaci na geocaching nic, co by scházelo...
  • 0

#68 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2010 - 19:58

sobikovi: no treba takovou CZECH TOPO 2010 PRO v te aplikaci opravdu nenajdes ;) :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#69 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2010 - 20:42

Ber to tak, že jsou 2 kategorie - aplikace a mapy. Nechápu, co furt všichni řeší s tou mapou... kdo našel 90% keší cestou za šipkou bez mapy bere mapu jen jako věc, co tě při cestě za šipkou ruší :D
  • 0

#70 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2010 - 23:31

Neřeším geocaching na Iphone, chci tam prostě mít (ať už z jakéhokoliv důvodu) Garminí mapy. Resp Iphone ještě nemám, tak se zatím jen informuju zda to půjde (resp.nepůjde).
  • 0

#71 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2010 - 7:25

sobikovi: no nevim, ja se diky mape orientuji docela i pred tim nalezem. Pokud ti treba na nejake serii nevadi lozit tam a zpet po vrstevnicich, tak budiz. ;) hrasek: na Garmin mapy proste zapomen. Osobne jsem vystridal iPhone a mam ho uz nekolik let, ale uz loni (kdyz jsem zacal vice kesovat) jsem proste skocil do Oregonu, protoze s iPhone paradu v lese fakt neudelas.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#72 snorchl

snorchl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2010 - 7:32

Ja osobne iPhone pouzivam jen jako nahradu, nebot s GPS co je uvnitr se fakt moc lovit neda, ale na listingi ci logovani za pochodu je idealni. Takze kazdemu koho kesovani vic chytne doporucuji nejakou poradnou navigaci.
  • 0

#73 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2010 - 7:36

snorchl: no to "nic" je pomerne dost kategoricky receno. Psal jsem to zde uz x-krat, ale nepisu to znova. Ve meste neznam lepsi zarizeni na hledani kesi, nez iPhone v kombinaci se satelitnimi Google Maps.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#74 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2010 - 8:44

S474N napsal/a:
sobikovi: no nevim, ja se diky mape orientuji docela i pred tim nalezem. Pokud ti treba na nejake serii nevadi lozit tam a zpet po vrstevnicich, tak budiz. ;)

Můj postoj k iP a geocachingu znáš. Jednoznačně souhlas s tím. že je to fajn mašinka do města, na čtení listingů, rychlé a pohodlné logování. Co si ale budeme povídat, interní GPS za moc nestojí a běda když přijde lesní porost, hustá zástavba, těžké mraky...

Pokud myslíš nějakou pěknou terénní sérii, tak určitě přípravu děláš doma na pořádný mapě a ne na iP v terénu. Aspon já jo a pak už jdu jen po trase bod za bodem.
  • 0

#75 snorchl

snorchl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2010 - 13:15

S474N napsal/a:
snorchl: no to "nic" je pomerne dost kategoricky receno. Psal jsem to zde uz x-krat, ale nepisu to znova. Ve meste neznam lepsi zarizeni na hledani kesi, nez iPhone v kombinaci se satelitnimi Google Maps.


Sorry ale musim ti oponovat. Ano mas pravdu ze Satelitni Google mapy jsou k nezaplaceni. Ale cip A-GPS je priserny, musis vetsinou spolehat sam na sebe a na svou intuici, kde to asi muze byt. Ujdes treba 20m a az pak to najednou poposkoci a to nemluvim o tom ze se neustale meni presnost, to se mi u Garmina nestane.
  • 0

#76 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2010 - 15:08

snorchl: pokud se bavime o pouziti satelitnich GM, tak ten chip A-GPS (vis vubec, co to znamena?) k nicemu nepotrebujes. Pokud se ve meste neumis orientovat podle satelitniho snimku sam, tak teda nevim.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#77 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2010 - 17:24

Dnes vysel update - oprava chyb. Nic zasadniho. Jinak prechod na OS 4.1 na mem 3G se vyplatil, zrychleni je znat. Mimo jine jsem vyzkousel apliksce Seek Cache a je to pro dohledani kesi v okoli a cteni listingu pouzitelne.
  • 0

#78 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2010 - 10:08

sobikovi: mam prave cerstve nainstalovano 4.1.1 a nevidim rozdil. Je nekde changelog?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#79 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2010 - 10:48

Oprava drobnych chyb a oprava prace s Bink mapama. Nic vic nepisou.
  • 0

#80 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2010 - 7:12

Tak vysla verze 4.1.2. Co je divne, ze ma cca 5 MB, kdyz predchozi verze maji 7 MB a me osobne nejede.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama