Přejít na obsah


Fotka

Výmaz neplatných WP z Geogetu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
32 odpovědí na toto téma

#21 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2018 - 10:50

Tohle Stator opravdu nedela. To si to jen ty (z nejakeho duvodu) sam schvalne poustis pres nejaky skript, ktery pres statorem tohle vsechno dela...

 

 

Takze zkontroluj, co vlastne pri spousteni Statoru opravdu delas a nedelej to, co nechces.

Pánové děkuji za radu.


  • 0

#22 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2018 - 10:52

Jo, pravděpodobně myslíš skript StatorCombine od Petulinky. Já to používám, ale pořád si uvědomuju, že spouštím skript, který dělá věci, které bych jinak spouštěl ručně. Konkrétně, když tam teď nahlídnu a vykopíruju commenty:

 

_____Stáhnout logy ze založených keší

_____Stáhnout chybějící nalezené keše a/nebo jejich logy a otagovat Logatorem

___Nahrajeme si nálezy na gc.cz

_____Otagovat podle polygonů

_____Otagovat nadmořskou výškou

 

To jsou úpravy/aktualizace dat.

 

A poslední krok:

____Spustime si Stator

 

Až tohle se týká generování statistik a v tomto kroku ani po něm, jestli se dobře dívám, k žádným úpravám dat nedochází.

 

 

Podstatou všeho ale je, že řečník výše je zmatený a přisuzuje Statoru věci, které nedělá.

 

PS: vida, díky tomuto výpisu mi došlo, že můžu zrušit nahrávání dat na gc.cz, puntíkaté mapičky už nějakou dobu generuje Stator. :)


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#23 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2018 - 18:25

Jo, pravděpodobně myslíš skript StatorCombine od Petulinky. Já to používám, ale pořád si uvědomuju, že spouštím skript, který dělá věci, které bych jinak spouštěl ručně. 

Podstatou všeho ale je, že řečník výše je zmatený a přisuzuje Statoru věci, které nedělá.

Ano je to možné, myslel jsem si, že to je součást (nebo podpora) Statoru.

A to se výmazem archivovaných kešek zrychlí ne?


  • 0

#24 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2018 - 19:53

 

PS: vida, díky tomuto výpisu mi došlo, že můžu zrušit nahrávání dat na gc.cz, puntíkaté mapičky už nějakou dobu generuje Stator. :)

 

Stator je sice generuje, ale kdyz se podivas na vysledek, je to odkaz na gc.cz. Takze pokud nahravani dat smazes, nebudou se ti ty puntiky aktualizovat :-)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#25 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2018 - 6:40

To vis, je to jednoduche udelatko.

Maze to z cele DB, ale jen u kesi, ktere jsou ve zvolenem statu ci uzemi. Na archivovane nesaha, a nesaha na rucne pridane WP. Takze promazava jen importovane WP, ktere nebyly aktualizovany v poslednich X dnech.

 

Perfektní a výstižné. Děkuji. Děkuji  i Gordovi za doplnění dokumentace. Ještě se zeptám - jak se to chová k importovaným Final WP? Příklad - pokud mám importované keše z Velkého pátku, mnohdy obsahují autorem doplněný Final WP (který autor samozřejmě v následujících dnech smaže). Mažou se i tyto WP? Možná by bylo ideální do dokumentace hodit přímo SQL dotaz, který GG pro mazání WP používá...


  • 0

#26 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2018 - 6:59

Pochopitelne - je to importovany WP a neni aktualizovany pri importu, autor jej odstranil ... Moje zkusenost je takova, ze casto autori tu kesku presunou, takze souradnice z velkeho patku jsou spatne. Ja to resim tak, ze FWP si zadavam rucne a pisu si k nemu, ze jsou z velkeho patku. Vymazani se jich tak netyka (jsou rucne zadane/upravene) a vim, ze tam klidne nemusim nic najit.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#27 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2018 - 7:23

Stator je sice generuje, ale kdyz se podivas na vysledek, je to odkaz na gc.cz. Takze pokud nahravani dat smazes, nebudou se ti ty puntiky aktualizovat :-)

Já měl na mysli sekci "___Nahrajeme si nálezy na gc.cz" ve skriptu od Petulinky (viz můj log #22 výše), který nahrává všechny nalezené GC kódy na gc.cz a jsou použité zde. Ale teď si uvědomuju, že to tak zatím nechám, kvůli těm detailním mapkám.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#28 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2018 - 8:59

Perfektní a výstižné. Děkuji. Děkuji  i Gordovi za doplnění dokumentace. Ještě se zeptám - jak se to chová k importovaným Final WP? Příklad - pokud mám importované keše z Velkého pátku, mnohdy obsahují autorem doplněný Final WP (který autor samozřejmě v následujících dnech smaže). Mažou se i tyto WP? Možná by bylo ideální do dokumentace hodit přímo SQL dotaz, který GG pro mazání WP používá...

 

Konfrontoval jsem to se zdrojakem, a musim opravit jednu vec - finalnich waypointu si to nevsima vubec, at je jakykoliv.


  • 0

#29 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2018 - 10:41

Já měl na mysli sekci "___Nahrajeme si nálezy na gc.cz" ve skriptu od Petulinky (viz můj log #22 výše), který nahrává všechny nalezené GC kódy na gc.cz a jsou použité zde. Ale teď si uvědomuju, že to tak zatím nechám, kvůli těm detailním mapkám.

 

No, ale odkaz na puntikatou mapu, ktery vygeneruje Stator, pouziva mapgen na gc.cz a ten generator zase pouziva prave tento seznam. Nenasli jsme zadnou jinou cestu jak rozumne generovat puntikatou mapu. Obrazek musi byt dostupny na webu, takze jsme porad narazeli na to, ze by kazdy uzivatel, ktery chce puntikatou mapu, musel mit vlastni prostor, kam by si ty mapy nahraval jako obrazky. To nam pripadalo neprijatelne.

 

Takze puntiky se generuji z nalezu poznamenanych na gc.cz (stejne jako tomu bylo treba u GgStatu, jen ten generator je hodne jiny). Puntiky se maluji do pruhledneho obrazku a jako podklad pod nej se bere mapa vytvorena z googlovych map. Ty googlovske mapy jsou na gc.cz cachovane a pozadavek na google se dava jen kdyz neni mapa nacachovana. Je tedy velmi nepravdepodobne, ze bychom prekrocili free limit dany googlem. Co jsem to zpocatku kontroloval, nepriblizujeme se mu ani nahodou.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#30 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2018 - 12:13

Konfrontoval jsem to se zdrojakem, a musim opravit jednu vec - finalnich waypointu si to nevsima vubec, at je jakykoliv.

 

Výborně, tedy v tomto tvaru je to (pro moji potřebu) ideálně použitelné. Nic neopravuj...


  • 0

#31 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2018 - 12:21

Výborně, tedy v tomto tvaru je to (pro moji potřebu) ideálně použitelné. Nic neopravuj...

 

To nevim, nejak to vybocuje z logiky veci. Takze asi ta oprava nebude na skodu. :)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#32 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2018 - 13:33

Nic menit nechci, oprava je verbalni... Opravoval jsem svou predchozi informaci.
  • 0

#33 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2018 - 10:32

Tak kdyz oprava nebude, tak bude moje oprava popisu - zduraznena. :-)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama