Přejít na obsah


Fotka

žádost o ruku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
19 odpovědí na toto téma

#1 beautyseeker

beautyseeker

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2018 - 13:11

Zdravím,

chtěl bych překvapit přítelkyni žádostí o ruku v kešce. Moje představa je taková, že bych na dovolené založil kešku, kterou bych následně potřeboval od někoho z Vás zaregistrovat. 

 

Děkuji


  • 0

#2 fatbozz

fatbozz

    fatbozz

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2018 - 17:24

Čekal jsem to drastičtější, že v kešce nalezne ruku :D


  • 1

Mapy pro Locus zdarma a povídání o Openstreetmap >>> http://gpsfreemaps.net/

Přejděte na mapy Openstreetmap a buď členem komunity OSMcz >> http://openstreetmap.cz/

....jo a taky fotím >>> koukni se >>> Klikklak


#3 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2018 - 17:34

Zdravím,

chtěl bych překvapit přítelkyni žádostí o ruku v kešce. Moje představa je taková, že bych na dovolené založil kešku, kterou bych následně potřeboval od někoho z Vás zaregistrovat. 

 

Děkuji

1. nedělej to

2. reviewer ti to patrně neschválí, jak je u dovolenkových keší normální

3. proč si to nezaregistruješ sám?


  • 2

#4 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2018 - 18:48

Třeba mají společný nick a nemohli by si ji zalogovat.

Viděl jsem takových keší dost.

Pokud to ale má být schváleno, je třeba aby zůstala v provozu i po svatbě.

A pokud mají mít novomanželé FTF, je třeba aby byla blízko, publikovaná těsně po obřadu (tj. domluvit se s reviewrem) a ženich nebo nevěsta musí mít zapnutý mobil s notifikacemi.

Pokud to chceš jen jednorázově, udělej to bez publikování. Jen ulož GPX do navigace a pípnutí musí zajistit SMS od někoho známého.


  • 2

#5 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2018 - 19:15

Třeba mají společný nick a nemohli by si ji zalogovat.
Viděl jsem takových keší dost.
Pokud to ale má být schváleno, je třeba aby zůstala v provozu i po svatbě.
A pokud mají mít novomanželé FTF, je třeba aby byla blízko, publikovaná těsně po obřadu (tj. domluvit se s reviewrem) a ženich nebo nevěsta musí mít zapnutý mobil s notifikacemi.
Pokud to chceš jen jednorázově, udělej to bez publikování. Jen ulož GPX do navigace a pípnutí musí zajistit SMS od někoho známého.

Žádost o ruku a svatba je něco jiného. ;-)
  • 1

#6 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2018 - 21:19

Takových keší už pár bylo, ať už zásnubních, tak novomanželských...

 

No, tohle je lepší dělat "soukromě". Někteří FTFkaři by tam mohli trochu rušit... 

Co vím, jde to udělat i třeba tak, že někde založíš kešku, připravíš si listing v GPX, pokud máš chytrý mobil, dá se nějak nafingovat i email, aby vypadal hodně podobně, jako ten notifikační s odkazem na "keš" tak, aby se otevřela v A:Drake, jako opravdová keška... A keš pustíš později. Jen to FTF nebude (jen betatest :-) ). Dá se taky domluvit s RW na publikaci v určitý čas (po té žádosti na vyžádání), ale to už je na tom dotyčném RW, jak má čas a jestli ti vyjde vstříc.

 

A těch svatebních keší je také fůra... Ať už jako únos nevěsty, tak s oddávajícím RW atp. Ale to už většinou dělali "kamarádi".


  • 0

#7 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2018 - 0:02

Udělěj to, ale ne jako veřejnou keš  ;) Já třebas taky dělal narozeninovou keš, zakomponoval jsem tam i prvky wiga, ale dělal jsem to na míru jednomu člověku. Ten byl naprosto nadšený a spokojený. Ale dělat to jako keš pro všechny by nemělo význam.

(Nehledě na to, že keše na téma "tady jsme se pozali", "máme 10 let výročí" apod. nemám rád, ale to je samozřejmě čistě můj osobní problém)


  • 1

#8 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2018 - 6:43

Ono je tam i riziko, že FTF dá úplně jiná kačerka a vezme tě za slovo :D :D :D .


  • 10

#9 TamTenTom

TamTenTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2018 - 7:26

ON: „Hele nová keška! A kousek od nás, to je ale náhodička co?“

ONA: „No a?“

ON: „Ty se přece vždycky honíš za FTF...“

ONA: „To ale tam u nás, kde se všichni známe, tady na to kašlu. Jsem nalíčená, mám lodičky, chtěli jsme přece jít na tu večeři ne?!“

ON: „No ale... Co když je třeba pěkně vybavená?“

ONA: „Jo to určitě! Nějaká pohozená krabka pod kamenem s kindršrotem a ještě blbě zaměřená. Akorát se zaprasíme. Je vedro, bude tam všelijaká havěť...“

ON: ...

 

ONA: "Co je s tebou? To chceš jít do restaurace v pohorkách? Tak dělej, já už jsem hotová."

 

ON: „No ale co když tam dal owner třeba PRSTEN!!!“

ONA: „HA HA. To víš že jo. Poď už ty závisláku. Dáme si k tý večeři i aperitívek ?“


Tento příspěvek byl upraven od Tomas Tubyl: 08 červen 2018 - 7:42

  • 14

#10 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 969 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2018 - 8:03

udělěj si svoji keš a protlač ji přítulkyni do navigace - oficiální cesta má spoustu úskalí - revírník zapomene na to kdy ti ji má pustit. Pustí ji dřív a FTFkař ti prstýnek vymění přinejlepčím za pár ušmudlanejch dřívek. Pustí ji dýl a budeš bez FTF efektu. Pak tu máme předpublikační náhodné BF FTFkaře, mudly co krabičku najdou. Prostě dost věcí co se můžou podělat a z žádosti o ruku bude v tu chvíli známá dvojka Faux a Pas ale zajisté jedna z těch historek co budete vyprávět ještě vnoučatům. 


  • 0

#11 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2018 - 8:17

A nebo na to budeš mít fajn vzpomínky :-).

Každopádně vše má své pro a proti. Každopádně jak jsem psal už já, lepší je to "pustit" jen pro přítelkyni "falešným" pípnutím a až pak zveřejnit, pokud stojíš o to, aby tam krabka zůstala. PS.: Teď  jen musíš rychle konat, než se jí to donese z Internetu tady z fóra...


  • 0

#12 Y&MD

Y&MD

    Advanced Rejpal

  • Members
  • PipPipPip
  • 480 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2018 - 8:42

... chtěl bych překvapit přítelkyni žádostí o ruku ...

 

 

1. nedělej to

...

 

Tohle mě pobavilo. Kolega vždycky říkal: "Přines láhev Fernetu a já ti to rozmluvim"


  • 2

#13 TamTenTom

TamTenTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2018 - 9:12

... PS.: Teď  jen musíš rychle konat, než se jí to donese z Internetu tady z fóra...

 

A opačně. Já už musel té své vysvětlovat, že s tím nemám nic společného. Teď se mnou nemluví. :lol:
 

 


  • 1

#14 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2018 - 9:34

Tohle mě pobavilo. Kolega vždycky říkal: "Přines láhev Fernetu a já ti to rozmluvim"

 
Pravda pravdoucí...
Už jsme takhle párkrát vtipkovali s manželkou a kamarády na výletě,  když jsme viděli někde u zámku nebo jinde nějakou svatbu, co je to za chudáky... Že ještě nevědí, do čeho to lezou...
 
Akorát že to od nás zní asi trochu divně, protože na těch výletech jsou všichni ve stavu manželském a už min. s jedním potomkem, takže dobře vědí, o co se jedná :-)
 
A i když občas říkám, proč já blázen do toho lez, že se dnes kvůli dětem nevyspím, nemůžu se věnovat koníčkům, celé dny jsem doma, místo abych jezdil po keších - neměnil bych. Kromě toho samotné manželství na tom nic nezmění... Daleko více mění děti. A ty mohou přijít i bez manželství. Ale zase kdo by chtěl být celý život sám. Já tedy určitě ne!:-)

Tento příspěvek byl upraven od Roman_Jaromer: 08 červen 2018 - 9:35

  • 5

#15 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2018 - 9:35

A opačně. Já už musel té své vysvětlovat, že s tím nemám nic společného. Teď se mnou nemluví. :lol:

Asi by chtěla, abys to rychle napravil :-)
  • 2

#16 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2018 - 10:49

A opačně. Já už musel té své vysvětlovat, že s tím nemám nic společného. Teď se mnou nemluví. :lol:
 

Zdrhej..... tohle budeš mít na talíři ještě na smrtelný posteli... :-)))


  • 1

#17 TamTenTom

TamTenTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2018 - 11:01

Asi by chtěla, abys to rychle napravil :-)

Asi ti dám palec dolu :D :D :D


  • 0

#18 beautyseeker

beautyseeker

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2018 - 19:20

 Díky všem za nápady ...některé odpovědi pobavily....možná si to ještě rozmyslím  :-)


  • 0

#19 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2018 - 19:51

Tu krabičku nebo žádost?:-)
  • 1

#20 Petr Lohonka

Petr Lohonka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2018 - 20:39

Ahoj, ja jsem "s keskou" zadal v rijnu, abych se vyhnul vykradeni krabicky, tak jsem udelal wherigo, "nakecal", ze ho jdeme betatestovat jednomu kacerovi (se kterym jsem se pro jistotu domluvil, kdyby to nahodou nekudy prosaklo). A po projiti wiga jsem na finalni stage mel ve wigu napsanou zadost o ruku a prsten celou dobu v kapse, pricemz tesne pred tim, nez si to zena precetla, jsem ho presunul do ruky:) Ma to tu vyhodu, ze to nemusi mit ani listing ani zalozenou kesku na geocaching.com, proste ti "owner" poslal word s listingem, kterej zatim na geocaching nedal:) A zaroven ti nikdo neukradne prsten, kdyz ho mas v kapse:)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama