Přejít na obsah


Fotka

Zobrazeni kesi na mape


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2019 - 11:10

Zkus vedlejší vlákno...
  • 0

#22 mrmar80

mrmar80

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2019 - 4:22

Ahoj, po změně ntb mi přestalo fungovat zobrazení na mapě - mapa se na sekundu objeví a pak hnedka vyskočí hláška: Jejda, něco se pokazilo - hláška v příloze. Vyzkoušeno jak IE tak Chrome, zkoušel jsem přidat i parametr povolení čtení z disku jak je v návodu na stránkách geogetu a žádná změna. Prosím o pomoc, díky

 

Edit: V konzoli jsem našel tuhle hlášku (a celou dávám do přílohy): Google Maps JavaScript API error: ExpiredKeyMapError

 

Edit2: Tak už jsem doma, přístup na google API je zpoplatněné, takže smolík. Nicméně dotaz, není nějaký způsob jak zobrazit mapu, ale ne s googlemaps, ale s mapy.cz? Díky

Přiložené miniatury

  • mapy.PNG
  • map_error.PNG

Tento příspěvek byl upraven od mrmar80: 23 duben 2019 - 8:12

  • 0

#23 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2019 - 9:35

Když se koukneš do vlákna GeoGetu, tak uvidíš že HaLuMa pracuje na novém mapovém enginu a že to chce vytrvat. Nejsi sám kdo potřebuje zobrazit keše na mapě.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#24 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2019 - 16:12

A pokud na tom nepracuje, tak zrovna vydělává peníze... A ve volném čase taky občas zajde na nějakou tu kešku. Ale nebojte, už brzy bude nějaká alespoň trochu použitelná alfa verze.
  • 2

#25 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 808 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2019 - 17:50

 Ale nebojte, už brzy bude nějaká alespoň trochu použitelná alfa verze.

 

Teda, teprve kdyz cloveka neco nema, tak si vazi a tesi se na to :-)  Ale samozrejme vydrzim, ikdyz bez Geogeti mapy je ta prace hrozna.....


  • 1

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#26 p.pirko

p.pirko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2019 - 20:51

Malá rada pro ty, co potřebují keše z geogetu do mapy. Geokuk to stále umí. Já ho používám jako náhradní řešení.


  • 0
P.Pírko

#27 mrmar80

mrmar80

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2019 - 4:53

Když se koukneš do vlákna GeoGetu, tak uvidíš že HaLuMa pracuje na novém mapovém enginu a že to chce vytrvat. Nejsi sám kdo potřebuje zobrazit keše na mapě.

 

Děkuji a omlouvám se za spam, já jsem po více jak roce zase otevřel GeoGet a protože jsem ty mapy využíval nejvíc a nenašel jsem nic k tomu, zeptal jsem se :) Samozřejmě děkuji moc za to, že na tom HaLuMa dělá a těším se na novou verzi, mezitím používám Keškomapu


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama