Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.9.15

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
430 odpovědí na toto téma

#381 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2019 - 21:42

Je tu na to celý vlákno. Filtruj GeoGetem a mapu nastav, aby ukazovala seznam, ne vše z databáze...


  • 0

#382 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2019 - 21:53

Nová mapa je teprve dodělána a nedokončená. Byla předčasně vypuštěna proto, že stará mapa díky změně u Googlu přestala fungovat.
  • 0

#383 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2019 - 16:15

A mohu mít dotaz ke staré mapě?
Kešky jsou uloženy v souboru data_cachi.txt a mě by zajímalo,co jsou tyhle červeně označené položky a co má být na modře označených pozicích:
50.22845|14.088233|GC36MK4|solved|Sifry, sifry, sifratka...III|Horluck||Regular|3.5|3|0|0|0||Ehm, ehm...tady ne...|
50.0|14.0|GC36MK4|final|FI: Final (Sifry, sifry, sifratka...III)|Horluck||Regular|3.5|3|1|0|0||Ehm, ehm...tady ne...|


  • 0

#384 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2019 - 17:26

Podle mych dost starych poznamek je poradi poli:

 

  1 - 2 souradnice
  3 GC kod, u waypointu GC kod rodice.
  4 druh bodu. Anglicky (!), zpravidla prvni slovo z nazvu typu. Viz nazvy ikonek v podadresarich s ikonkami. od 2.5.13 jeste "solved" u vylustenych mysterek.
  5 Nazev bodu (u waypointu tzv. plny nazev vcetne nazvu rodice)
  6 autor
  7 datum nalezeni (nikoliv zalozeni...)
  8 velikost schranky
  9 obtiznost terenu
  10 obtiznost hledani
  11 0=cache, 1=waypoint
  12 status 0=ok, 1= disabled, 2=archived, 3=unknown
  13 1=moje vlastni cache
  14 URL, pokud je prazdne, URL si vi mapa vygeneruje sama z GC kodu. Uzitecne pro body mimo GC/WM

  15 Hint 


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#385 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2019 - 18:38

Děkuji, na první pohled to vypadá, že to souhlasí.
  • 0

#386 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2019 - 8:19

A mohu se ještě zeptat na význam jednotlivých položek u starých map v souboru ikony.txt :
traditional|./ikony_mapa/traditional.png|12,20|6,20|5,1|./ikony_mapa/shadow.png|22,20|./ikony_mapa/traditional.gif

  • 0

#387 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2019 - 8:29

Ne všechno z toho se reálně používá. Nicméně než to popisovat, je snadnější se podívat do toho JavaScriptu, kde se to načítá. Je to dost samopopisne.
  • 0

#388 Olson_vs

Olson_vs

    Olson_vs

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2019 - 20:44

Zdravím, řešíme s Gordem problém se statistikami. Konkrétně se změnou nicku. Nevím, jestli se dobereme konce, ale narazil jsem při tom nejspíš na chybu. Když si otevřu jednotlivou kešku do samostatného okna a stisknu Stáhnout listing se všemi logy - vyskočí po chvíli chybová hláška Chyba přihlašování na server Groundspeaku, zkontolujte jméno a heslo. Ale když to udělám v seznamu přes pravé tlačítko a dám buď stáhnout logy, nebo aktualizovat kešky, tak obě možnosti proběhnou bez problému.
Co se týče eventů pod starým nickem, už si nevím rady. Na serveru mám starý nick a ten hned tak nezměním (vůbec netuším, jestli jde event odarchivovat). No a Stator mi tyhle eventy vynechává (třeba v milnících)....
 


  • 0

#389 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2019 - 21:03

V Geogetu zadna funkce "Stahnout listing se vsemi logy" neexistuje. Ani Geoget nepouziva zadne ulozene jmeno a heslo, takze nemuze vyzyvat k jejich kontrole. To sis tam doinstaloval nejaky cizi a Geogetem nepodporovany plugin.


  • 0

#390 Olson_vs

Olson_vs

    Olson_vs

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2019 - 21:09

V Geogetu zadna funkce "Stahnout listing se vsemi logy" neexistuje. Ani Geoget nepouziva zadne ulozene jmeno a heslo, takze nemuze vyzyvat k jejich kontrole. To sis tam doinstaloval nejaky cizi a Geogetem nepodporovany plugin.

Prosím? A toto je jako co?
https://ctrlv.cz/qgCk


  • 0

#391 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2019 - 21:50

nojo, to tlačítko tam propašoval GeoJarry. !


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#392 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2019 - 21:53

To tlačítko na panelu nadepsaný "Pluginy" je opravdu dílem nějakého pluginu.
  • 0

#393 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2019 - 6:11

Je to tak. GJ už nepoužívám, ale pořád ho mám a ta tlačítka Stáhnout listing tam mám a opravdu volají GJ. A to nefunguje. Jak to zprovoznit tady někde bylo, ale nemá to smysl, GJ jsem po čase zkusil a stahuje blbosti, všechno jako mysterky, tuším, že kdysi nestahovalo waypointy a prostě, je to zapomenutý plugin, který asi už nemá budoucnost. Naštěstí.


  • 0

#394 Olson_vs

Olson_vs

    Olson_vs

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2019 - 6:26

To tlačítko na panelu nadepsaný "Pluginy" je opravdu dílem nějakého pluginu.

Ale rozhodně to není plugin cizí a jak jsem z odpovědi vycítil pokoutně stažený z bůhvíodkud. Nic jiného než ze https://www.geoget.c...php/user:skript
 nestahuju. Tak ten plugin odstraňte ze stránek, když je k ničemu a dělá neplechu. Snažím se jen standardně rozchodit STATOR a nejde mi to. A pokud mi někdo radí, co mám kde udělat a pak mi vyskakujou všelijaké chybové hlášky a všichni se diví, co tam mám za bordel, to mě, s prominutím trochu uráží.
Má tedy někdo radu, jak v GG své keše a hlavně eventy se starým nickem donutím natrvalo přičítat ke svým nálezům pod novým nickem?Stránka s návodem na změnu mi moc nepomohla. AKTUALIZOVAT keše nestačí.


  • 0

#395 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2019 - 6:50

Geojarry ze stránek Geogetu stáhnout nejde, není tam a nikdy nebylo. Takže není co odstraňovat.
  • 0

#396 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2019 - 6:55

Olsone, prosim, prestan s tim utocnym tonem prispevku.

 

A opet uvadis nepresne informace - Stator ti do milniku nevynechava kese (eventy) kvuli chybnemu nicku vlastnika, ale kvuli chybnemu nicku autora logu. Psal jsem ti to asi 3x. Pomalu me prestava bavit ti neco vysvetlovat.

 

A v navodu je jasne napsano, za mas stare logy napred smazat z databaze a pak nacist znovu. Jinak se autor logu nezmeni. Takze navod je spravne, funguje (ted vyzkouseno), jen jsi jej zrejme neprovedl dusledne.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 06 červen 2019 - 6:57

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#397 Olson_vs

Olson_vs

    Olson_vs

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2019 - 7:16

Geojarry ze stránek Geogetu stáhnout nejde, není tam a nikdy nebylo. Takže není co odstraňovat.

Nechci být rozhodně nezdvořilý, ani útočný. Budu se ptát věcně a klidně.
Jak se mi tam tedy ten plugin dostal? Pokud jsem ho nemohl stáhnout, tak musel nejspíš být součástí instalace GG. Proč tedy? (pozn. GG jsem instaloval poměrně nedávno a jen si přenesl databázi).


  • 0

#398 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2019 - 7:25

Tezko ti nekdo odpovi na otayku "Co jsem tedy delal?" To po nas chtit nemuzes.

 

GJ nikdy soucasti instalace nebyl a byt nemohl. Autor pluginu neni znamy a pokud vim, jiz delsi dobu k aktualizaci nedoslo (treba uz nekeskuje a tak ho to nezajima). Mnoho zmen webu nema GJ implementovanou a proto vetsina funkci nepracuje.

 

EDIT: Precti sio predposledni odstavec https://www.geoget.c...skript:geojarry


Tento příspěvek byl upraven od gord: 06 červen 2019 - 7:27

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#399 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2019 - 7:27

Nestačí se podívat do wiki?

https://www.geoget.c...skript:geojarry

A jinak, GJ je dosud nutný, třeba pro práci s waymarky, tam dosud API není. A na pár dalších věcí. Proto ho ještě mám nainstalovaný. Zprovoznit se dá, vnucením cookie z prohlížeče, ale pro práci s keškami to opravdu už nemá smysl. A těch tlačítek v offline listingu jsem si dodnes ani nevšiml.


  • 0

#400 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2019 - 7:42

K tem logum - v Geogetu mas ten event zeleny, tedy oznaceny jako nalezeny? jestlize ne, pak by mohlo stacit (ale ted jsem to nezkousel):

  1.  v nastaveni Geogetu si nastavit vsechny tebou pouzivane nicky oddelene carkami.
  2. V menu "Databaze-import-stahnout vase logy".

Ne zadne aktualizovani. Ani ne aktualizovani kese, ani ne stahovani logu na nejake kesi. Opravdu udelat presne tohle!

 

Pokud by se to tim nespravilo, pak je treba ty tvoje logy na dotcenych kesi smazat, Gord ti poravdepodobne davno popsal jak. A pak ten muj postup zopakovat.


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama