Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.9.15

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
430 odpovědí na toto téma

#61 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2018 - 19:42

Nešlo by udělat něco s tím, že každý řádek je jinou barvou - mě to dost irituje, když si takhle připravím proměnné u multiny

 

Zasnu nad tvoji kreativitou. Opravit to neumim, protoze jsem tam ani nikdy nic takobvveho nedelal! Jak jsi toho docilil? :blink:


  • 0

#62 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2018 - 19:54

Ja uz ani nevim, jestli jsem to tam dal nevo nedal. Ani kde to mam.

Ale kazdopadne se musi zkontrolovat generator i zkratek.

 

jojo, právě jsem se na to díval... V generátoru jsem nechal i původní tvary států.

Přiložený soubor (y)


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#63 fatbozz

fatbozz

    fatbozz

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2018 - 6:05

Nešlo by udělat něco s tím, že každý řádek je jinou barvou - mě to dost irituje, když si takhle připravím proměnné u multiny

Proč ty ostré závorky... pracuje ti t stím nějaký další program v terénu ? Taky bych si chtěl usnadnit práci a možná bych na multiny začal chodit častěji :D


  • 0

Mapy pro Locus zdarma a povídání o Openstreetmap >>> http://gpsfreemaps.net/

Přejděte na mapy Openstreetmap a buď členem komunity OSMcz >> http://openstreetmap.cz/

....jo a taky fotím >>> koukni se >>> Klikklak


#64 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2018 - 7:51

Proč ty ostré závorky... pracuje ti t stím nějaký další program v terénu ? Taky bych si chtěl usnadnit práci a možná bych na multiny začal chodit častěji :D

 

Ano, je to priprava pro autometicke vypocty vzorcu v aDrake. To je ale mozne udelat prostym zkopirovanim vzorce primo v aDrake z listingu ro resitele vzorcu. Ale K8 si to pripravuje dopradu v GG. To je prave cinnost, kvuli ktere jsem resitele nepouzival. Ale jak Ludek doplnil to jednoduche kopirovani, pouzivam to porad.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#65 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2018 - 8:01

fatbozz: To je pro a:drake. Máš multinu o 20 zastávkách, tak si hned v GG připravíš všechny indicie a wp se vzorcem. Jinak a:drake už umí ze vzorce vytáhnout potřebné proměnné.

 

Haluma: Já to u sebe taky vidím, ale jen v editaci bodu a když jsou ty ostré závorky. V otevřeném listingu to není. W10 + aktuální GG.


  • 0

#66 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2018 - 8:09

Zasnu nad tvoji kreativitou. Opravit to neumim, protoze jsem tam ani nikdy nic takobvveho nedelal! Jak jsi toho docilil? :blink:

 

Haluma: Já to u sebe taky vidím, ale jen v editaci bodu a když jsou ty ostré závorky. V otevřeném listingu to není. W10 + aktuální GG.

 

Já bych si tipnul, že za to může nějaký parser HTML listingu. Ostrá závorka se používá pro HTML elementy, tak to nejspíš ten parser chápe jako nějaký objekt HTML a snaží se ho graficky „vylepšit“.

Teď mi to došlo! „<a“ přece začíná odkaz na jinou url adresu. Prázdné znaky se ignorují, velká a malá písmena nerozlišují, vsadil bych se, že bude ono.


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#67 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2018 - 9:47

Je tam sice ještě vykřičník, ale jinak je to určitě tím, že tam GeoGet má nějaký HTML prohlížeč, který se snaží obarvovat podle významu. Když se rozklikne listing, je tam poznámka v obyčejném textu celá černá.

Jinak, jak psal Gord - proměnné se připraví automaticky při vložení vzorce, tak proč se s tím trápit ručně.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#68 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2018 - 14:49

No mě se na tabletu pracuje dost špatně - mám divné ruce a tak né každý stisk tablet rozpozná, takže co můžu si udělám v PC a pak jen doplňuji čísílka. Navíc v té klávesnici nemám čísla, takže se na ně musím neustále přepínat.

Tento příspěvek byl upraven od Kreten8: 13 červenec 2018 - 14:59

  • 0

#69 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2018 - 17:04

Na PC mi to pripada tak pracne, ze jsem to odmitl delat. A v pripade, ze nahraju novou databazi, budu to delat znovu. Dekuji pekne, to je cesta do pekla. V mobilu je to natotata, nic nicim obalovat nemusim a samo to pozna seznam promennych.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#70 jelen118

jelen118

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2018 - 15:29

Ahoj, dnes jsem aktualizoval geoget a poté importoval nalezené keše. Následně mi u všech keší skočilo datum založení shodně s datem zapsání do databáze geogetu. Jak toto opravím? Popřípadě co jsem udělal špatně? Děkuji :-)


  • 0

jelen118


#71 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2018 - 15:32

Co přesně znamená "importoval nalezené keše"?


  • 0

#72 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2018 - 16:29

Standardni zpusob je:

 

1. vymazat u prislusnych kesi nalez (oznacit kese, prave mysitko, nastavit nalez, nastavit nenalezeno)

2. aktualizovat sve nalezy (menu databaze, import, aktualizovat vase nalezy)

 

Co presne jsi delal ty? Bod 1 jsi delat nemel, ale bod 2 ano a pravdepodobne jsi della neco jineho.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#73 jelen118

jelen118

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2018 - 18:13

Aha tak já dávám stáhnout své nálezy nebo jak přesně je to označený. Takže teďka abych to opravil, tak všechny kešky dát jako nenalezeny a potom aktualizovat nálezy jo?


  • 0

jelen118


#74 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2018 - 20:22

Stazeni nalezu udela totez. Jen stahuje vzdy vsechny logy. Aktualizace stahuje jen logy od posledniho stazeni. Ovsem pokud mas v GG jiz nalez poznaceny, i pri stazeni se nezmeni. Takze musis ten priznak nalezu smazat. Vlastne, pokud budes delat tu aktualizaci, mel bys i zmenit datum posledni aktualizace, protoze jinak bude stahovat jen novejsi.

 

Nicmene nevidim moc duvod, proc by ti mel oznacit spatne datum nalezu.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#75 jelen118

jelen118

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2018 - 20:42

Ne datum nálezu, ale datum založení keše. Celou dobu to fungovalo správně a dneska koukám, mám všechny keše označené jakože byly založené v den, kdy jsem je stáhl do GG.


  • 0

jelen118


#76 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2018 - 20:49

A opravdu, ale opravdu to taháš funkcí Geogetu a ne pomocí Geojarry?
  • 0

#77 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2018 - 20:50

... ta funkce Geogetu totiž u kesi, které v databazi existují, tahá jen log. Zadne informace o kesce netaha, tudíž ani ne přepisuje.
  • 0

#78 jelen118

jelen118

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2018 - 21:28

No pomocí geojarry dávám aktualizovat listing, protože jsem nějak jinak nepřišel na to jak tam dostat atributy. Jsem prostě takovej samouk. No teď už je asi jedno jak se mi to tam objevilo, ale byl bych docela rád, kdyby to šlo nějak opravit. Mě je jasný že jsem asi něco zkonil, ale doufám že existuje i nějaká cesta jak to odkonit :-)


  • 0

jelen118


#79 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2018 - 22:13

No pomocí geojarry dávám aktualizovat listing, protože jsem nějak jinak nepřišel na to jak tam dostat atributy. Jsem prostě takovej samouk. No teď už je asi jedno jak se mi to tam objevilo, ale byl bych docela rád, kdyby to šlo nějak opravit. Mě je jasný že jsem asi něco zkonil, ale doufám že existuje i nějaká cesta jak to odkonit :-)

Kdyby to četl kolega DrVota, tak by tě (oprávněně) sprdnul, že nemáš funkční odkaz na profil. Mohli bychom se kouknout, jestli jsi PM nebo BM.


  • -1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#80 jelen118

jelen118

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2018 - 1:27

Mám PM


  • 0

jelen118






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama