Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.9.15

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
430 odpovědí na toto téma

#81 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2018 - 5:39

Označit keše, pravá myš, Aktualizovat keše - full. 6000 denně je limit. A je to stažené hned, ne jako Geojarry. A proč aktualizuješ, když je máš už stažené? Nebo je stažené nemáš a stahuješ je až tím Aktualizovat vlastní nálezy? Já to občas tak dělám, když najdu nějakou novinku, kterou jsem našel bez navigace, nebo jen s opsanými souřadnicemi. A na to stačí i BM (limit 3 full listingy za den). A kdoví, jestli pro získání atributů nestačí lite aktualizace (teď to nevyzkouším), tam je limit 10000 denně pro BM i PM.


  • 0

#82 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2018 - 8:51

PM uzivatel prakticky nema zadny duvoud pouzivat GJ. To uz jsem tu psal mnohokrat. (Uznavam, jsou vyjimky, ale ty se tykaji spi velmi zkusenych uzivatelu, kteri chteji delat veci, o jakych se novackum v GG ani nezda. Vse ostatni lze jednoduseji, rychleji a legalni cestou delat primo v GG.)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#83 jelen118

jelen118

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2018 - 9:12

Ok říkám, že jsem to všechno zkoušel tak nějak pokus omyl. Děkuju moc, aktualizace pomohla. A slibuju že se budu snažit na nic nesahat, abych to zase nerozbil :-)


  • 0

jelen118


#84 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2018 - 9:50

Na nic nesahat preci neni resenim. Jak se jinak chces naucit s tim pracovat? Existuji navody ... pro koho je piseme? A tam urcite nic o geojary nenajdes. :)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#85 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2018 - 22:14

Tak jsem právě na dálku jedné kačerce zaktualizoval GG, pustil fix na Česko. Pak jsem nechal aktualizovat keše v Norsku, Francii a Švajcu - a výsledek je divný. Tam, kde se měla zapsat nová hodnota území, je prázdno. Aktualizaci jsem dělal přes "Souhrn" (základní verzijsem nemohl použít protože byl vyčerpaný limit). Přitom u mne doma to normálně funguje.

 


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#86 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2018 - 22:36

a dal jsi tam i novou verzi toho jednoho souboru, co tu daval Gord?


  • 0

#87 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2018 - 7:57

a dal jsi tam i novou verzi toho jednoho souboru, co tu daval Gord?

nojo, skleroza :-)


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#88 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2018 - 10:35

To DrakMrak: V posledni dobe GS vypada suvenyry jinych rozmeru (jsou 200 x 200 pixelu, drive to bylo 100 x 100). Mohl bys prosim do kodu, ktery generujes na jednotlive suvenyry pridat neco takoveto: "style="height:100px;width:100px;" ? Ja vim, ze to mohu sam obejit primym pouzivanim HTLM kodu (a take to ted docasne tak delam), ale prijde mi skoda, ze nemohu pouzivat tvou HTML zkratku (napr. <span>%CalcGSAPI_GetSouvenirsData(Title:...)%</span>).

 

Diky za zvazeni a zdravim,

Mratin (geonick: tulak)


  • 0

#89 fatbozz

fatbozz

    fatbozz

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2018 - 12:51

Jde nějakým způsobem v GG zobrazit vzdálenost Waypointu od "mateřských" souřadnic přímo v hlavní obrazovce ( seznam keší / sloupec )?


  • 1

Mapy pro Locus zdarma a povídání o Openstreetmap >>> http://gpsfreemaps.net/

Přejděte na mapy Openstreetmap a buď členem komunity OSMcz >> http://openstreetmap.cz/

....jo a taky fotím >>> koukni se >>> Klikklak


#90 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2018 - 12:55

Jedine si na to napsat vizualizacni skript


  • 0

#91 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2018 - 14:55

chtěl jsem to zkusit a nějak jsem se zasekl. jaký je rozdíl mezi RefPointGet() a ReferencePointCoord() protože mi jednak přijdou stejné a zadruhé jsem nenašel žádnou funkci na získání souřadnic právě nastaveného ref. bodu

 

EDIT: co je myšleno mateřskými? jako souřadnice keše?


Tento příspěvek byl upraven od mikrom: 23 červenec 2018 - 15:10

  • 0

#92 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2018 - 15:11

chtěl jsem to zkusit a nějak jsem se zasekl. jaký je rozdíl mezi RefPointGet() a ReferencePointCoord() protože mi jednak přijdou stejné a zadruhé jsem nenašel žádnou funkci na získání souřadnic právě nastaveného ref. bodu

 

ReferencePointCoord mi nejak nic nerika. To je moje funkce?

 

Jinak jmeno prave nastaveneho referencniho bodu mas v preddefinovane promenne Geoget_RefName. A ani se nemusis namahat s hledanim jeho souradnic, protoze ty mas take v preddefinovanych promennych Geoget_RefX a Geoget_RefY.


  • 0

#93 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2018 - 16:03

ajo, ty proměnné - na ně vždycky zapomenu :D

každopádně šlo stejně asi o vzdálenost waypointu od keše, a to už mám hotový

//show WP distance from HC/GC

{Main function called by GeoGet API}
function PluginVisual(value: string): string;
var
  wpt: TWpt;
  geo: TGeo;
  s: String;
begin
  Result := ' ';
  if GeoGet_VisID2<>'' then begin
    geo := TGeo.Create;
    wpt := TWpt.Create;
    
    try
      // GEOGET_VISID = GCxxxx
      // GEOGET_VISID2 = FI
      
      geo.LoadByGc(GEOGET_VISID);
      
      s := Copy(GEOGET_VISID, 3, Length(GEOGET_VISID)-1);
      s := GEOGET_VISID2 + s;
      wpt.LoadByID(s);
      
      // http://www.delphibasics.co.uk/RTL.asp?Name=formatfloat
      Result := FormatFloat('0.0 "km"', PointDistance(geo.CoordXNum, geo.CoordYNum, wpt.CoordXNum, wpt.CoordYNum));
      
    finally
      wpt.Free;
      geo.Free;
    end;
  end
  else
    Result := '-';
end;

  • 2

#94 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2018 - 12:15

proč je ve sloupci vzdálenost oddělovačem desetinných čísel tečka a ne čárka?

všimnul jsem si toho až po tom, co mi FormatFloat() doplnil čárku, pravděpodobně v souvislosti s regionálním nastavením počítače


  • 0

#95 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2018 - 12:24

FormatFloat pouziva narodni nastaveni, GG asi ne tak dusledne. I kdyz vim, ze tecka spravne neni, pouzivam ji uplne bezne, dokonce i u rucne psanych cisel. A v pocitaci mi ta carka nejak nejde "z prstu ven".


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#96 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2018 - 14:47

Protoze abych se vynul peklu, kdy je jednou carka a jednou tecka, jdu na to od lesa. Geoget produkuje vzdycky tecku, a na vstupech bere oboje, tecku i carku. (schvalne si to zkus treba pri zadavani souradnic.)


  • 2

#97 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2018 - 16:55

ok. takže druhá verze co tam pro pořádek hodí vždy tečku jako oddělovač desetin, ukazuje dvě místa a ještě umí volitelně ukázat azimut (šipku)

a už na to není co vymýšlet :)

(teda možná kromě detekce azimutových šipek, to mi nepřijde zcela košer)

{
  GeoGet 2
  Visualization Script

  Www: https://www.geoget.cz/doku.php/user:skript:
  Forum: http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=20&thread_id=
  Author: mikrom, https://www.mikrom.cz
  Version: 1.1.0

  http://www.delphibasics.co.uk/RTL.asp?Name=formatfloat
}
const
  azimuth=1;

{Main function}
function PluginVisual(value: string): string;
var
  wpt: TWpt;
  geo: TGeo;
  s: String;
  dist,azim: Extended;
begin
  Result := ' ';

  if (GEOGET_VISID2 <> '') then begin // If GEOGET_VISID2 is empty it's a Cache, otherwise it's a Waypoint
    geo := TGeo.Create;
    wpt := TWpt.Create;

    try
      geo.LoadByGc(GEOGET_VISID);

      s := Copy(GEOGET_VISID, 3, Length(GEOGET_VISID)-1); // GEOGET_VISID = GCabcde (whole ID). s = abcde
      s := GEOGET_VISID2 + s;                             // GEOGET_VISID2 = FI (only prefix). s = FIabcde
      wpt.LoadByID(s);

      if (azimuth = 1) then begin
        dist := PointDistanceEx(geo.CoordXNum, geo.CoordYNum, wpt.CoordXNum, wpt.CoordYNum, azim);

        if (337.5<azim) or  (azim<=22.5)  then GEOGET_VISDATA := DecodeBase64('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'); // N
        if (22.5<azim)  and (azim<=67.5)  then GEOGET_VISDATA := DecodeBase64('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'); // NE
        if (67.5<azim)  and (azim<=112.5) then GEOGET_VISDATA := DecodeBase64('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'); // E
        if (112.5<azim) and (azim<=157.5) then GEOGET_VISDATA := DecodeBase64('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'); // SE
        if (157.5<azim) and (azim<=202.5) then GEOGET_VISDATA := DecodeBase64('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'); // S
        if (202.5<azim) and (azim<=247.5) then GEOGET_VISDATA := DecodeBase64('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'); // SW
        if (247.5<azim) and (azim<=292.5) then GEOGET_VISDATA := DecodeBase64('Qk02AwAAAAAAADYAAAAoAAAAEAAAABAAAAABABgAAAAAAAAAAADEDgAAxA4AAAAAAAAAAAAA////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////BwCK////////////////////////////////////////////////////////BwCKBwCK////////////////////////////////////////////////////BwCRMiu/BwCR////////////////////////////////////////////////DQaaNC3BQTrODQaaDQaaDQaaDQaaDQaaDQaaDQaaDQaaDQaaGRKm////////GRKmQjvPUEndUEndUEndUEndUEndUEndUEndUEndUEndUEndUEndGRKm////////JR6ydG3/ZV7yZV7ydG3/dG3/dG3/dG3/dG3/dG3/dG3/dG3/dG3/JR6y////////////MSq+dG3/dG3/MSq+MSq+MSq+MSq+MSq+MSq+MSq+MSq+MSq+JR6y////////////////OjPHdG3/OjPH////////////////////////////////////////////////////////QTrOQTrO////////////////////////////////////////////////////////////QTrO////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////'); // W
        if (292.5<azim) and (azim<=337.5) then GEOGET_VISDATA := DecodeBase64('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'); // NW
      end
      else begin
        dist := PointDistance(geo.CoordXNum, geo.CoordYNum, wpt.CoordXNum, wpt.CoordYNum);
      end;

      Result := ReplaceString(FormatFloat('0.00', dist), ',', '.');

    finally
      wpt.Free;
      geo.Free;
    end;
  end
  else
    Result := '-';
end;

  • 1

#98 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2018 - 22:07

Neindikovalo se dříve u waypointů (nejspíš symbolem tužtičky ve sloupci Status), že mám u waypointů vyplněnou poznámku? Často si v Geogetu chystám vzorce pro a:Drake a mám pocit, že jsem si dříve mohl vizuálně rychle zkontrolovat, že u finálního wp nebo u stagí mám poznámku se vzorcem. Bylo tomu tak nebo se mi to s něčím plete?

 

PS: neplete, teď v manuálu v části popisující sloupec Status vidím u symbolu user:poznamka.png: "keš (nebo waypoint) obsahuje poznámku". Hlásím to tedy jako bug. :)


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#99 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2018 - 9:01

Poznamka je indikovana modrou barvou textu. Tedy na prvni pohled je videt, kde poznamka je. Tuzticka byla u kese. U WP si ji nepamatuji.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#100 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2018 - 18:30

PS: neplete, teď v manuálu v části popisující sloupec Status vidím u symbolu user:poznamka.png: "keš (nebo waypoint) obsahuje poznámku". Hlásím to tedy jako bug. :)

 

Opravil jsem.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama