Přejít na obsah


Fotka

Archived...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Bubbu

Bubbu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2018 - 15:58

Toto téma slouží jako vzpomínka na keše, které byly poslány do archivu, protože byly shledány nebezpečnými.

Zdá se, že tahle je první., Třeba i poslední?

 

https://coord.info/GC3KC4H


Tento příspěvek byl upraven od Bubbu: 17 červen 2018 - 7:38

  • 0

#2 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2018 - 8:36

Já si myslím, že keší které byly poslány do archivu, protože byly shledány nebezpečnými je spousta... Jen ty nejrůznější špatně umístěné "stromovky".
Nebo např. GC1CQNC a další..


  • 0

#3 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2018 - 12:53

Ona je otázka, co je vlastně nebezpečné. Většina "nebezpečných" cachí je nebezpečná jenom pro ty, co se o ně pokusí s nedostatečným vybavením, v nevhodném počasí, přecení své síly, nejistí se ...

Skutečně nebezpečných cachí - tedy nebezpečných všem, kdo se o ně pokusí bez ohledu na schopnosti nebo zkušenosti - je myslím málo a většinou byly rychle archivovány, někdy i sám autor uznal, že to už je o hubu.

Například gc12dp7, byla na nádherném místě, ale pokračující eroze vedla k tomu, že se před archivací nacházela pod pěkným převisem na horním okraji srázu, což jsem zjistil, až když jsem na okraji ležel na břiše a sahal kamsi pod sebe. Ostatně, byl jsem poslední, kdo ji před archivací odlovil, pár nálezů ještě bylo po archivaci. Není mi známo, jestli ji owner odnesl, nebo jestli se krajní řada stromů i s cachí zřítila dolů.

 

Matně si ještě vzpomínám, že diskusí kdysi před lety proběhly cache na starém továrním komínu, jehož cihlové zdivo bylo v katastrofálním stavu a cache v opuštěné teplárně, kde se jednoho celá střešní konstrukce propadla o kus dolů a zůstala v značně nestabilní poloze vzpříčená mezi stěnami.


Tento příspěvek byl upraven od Aviatik: 26 červen 2018 - 12:53

  • 1
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#4 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2018 - 13:07

Nebezpečné je jezdit do hor. Teď nedavno někdo zemřel na Šumavě. V hotelové vířivce. Kdyby nejel do hor, byl by na živu. Nebo ne?


  • 7

#5 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2018 - 20:53

Nebezpečné je jezdit do hor. Teď nedavno někdo zemřel na Šumavě. V hotelové vířivce. Kdyby nejel do hor, byl by na živu. Nebo ne?


Jo, to už jsem říkal, zakázal bych hory...
  • 1

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama