Přejít na obsah


Fotka

Nová gigantická multikeš


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#1 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2018 - 21:15

Tohle vypadá jako supr keš pro typické odmítače powertrailů:
 
za 1 bod a  je to
1200 km
odhad na 8-10 týdnů
99 stages
 
publikoval přímo lackey z HQ, historický GC kod GC11PTJ

Bude zajímavé sledovat, kdy padne FTF

Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 19 červen 2018 - 21:22

  • 6

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#2 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2018 - 21:26

Konečně něco pro Čtyřhranku... :D


  • 4

#3 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2018 - 21:42

Ten člověk nemá rozum, copak nechápe, že při odlovu může někdo zemřít?!!!


  • 2
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#4 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2018 - 22:17

...

Ten člověk nemá rozum, copak nechápe, že při odlovu může někdo zemřít?!!!

Ale bude šťastnej...


  • 5

#5 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2018 - 0:49

Ten člověk nemá rozum, copak nechápe, že při odlovu může někdo zemřít?!!!

Jo, je to nebezpecnejsi nez nejaka kratka kanalovka...


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#6 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2018 - 6:28

Za pár měsíců si bude ten, kdo to tu čte klepat na čelo, co tím vlastně myslíte...

Nikdo si už nebude pořádně pamatovat, že narážíte na případ úmrtí v kanále a na vedlejší vlákno, kde se rozebírá možná nebezpečnost kešek...


  • 2

#7 VHteam

VHteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2018 - 7:55

Tak pořádná štreka. A finálka bude ve Vídni …. :P.


  • 0

#8 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2018 - 9:18

No to je ale krása!!!! Hlavou mi proběhlo toto: super keška na odlovení v důchodu....... do důchodu půjdu asi v sedmdesáti letech....... jak to v tom věku ujdu?.......


  • 9

#9 HubdaTeam

HubdaTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2018 - 10:07

Jonea to dá.  :D


  • 2

#10 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2018 - 10:20

To by mu to napred musel nekdo dat na finalky. A myslim (nebo doufam), ze kdo da tuhle kesku, asi nebude moc spolupracovat s finalkari.


  • 11

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#11 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2018 - 10:51

Zkusil jsem si vygooglit pár stagí a našel jsem zatím 1,4,5,6,7,9 bez věších problémů. :) Ale je s tím opruz a pro finálku nepojedu...


  • 0

#12 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2018 - 12:02

Zkusil jsem si vygooglit pár stagí a našel jsem zatím 1,4,5,6,7,9 bez věších problémů. :) Ale je s tím opruz a pro finálku nepojedu...

 Problémem je to, že ti chybí 2, 3 a 8  :D


  • 0

#13 modry adept & Peggy

modry adept & Peggy

    Modry adept & Peggy

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2018 - 13:49

tenhle by tu trasu  dal bez větších problémů... :D

https://www.novinky....rovu-slibu.html


  • 0

#14 Čtyřhranka

Čtyřhranka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2018 - 14:30

Pěkná záležitost! :)

Z těch nejdelších trekařských prozatím vede GC11PTE: "Graz - Monaco". Přechod celých Alp od východu k západu, 2000 km, od stejného autora. O té už jsem párkrát přemýšlela, ale 100 dní volna už je trochu větší oříšek.

 

Kdybyste někdo měl zakladatelské ambice na dlouhé multiny, napište mi, mohu vám dát pár tipů na zajímavé treky u nás i v zahraničí, kde by se multina hodila a určitě by měla úspěch. Průběžně se snažím je vytvářet sama, protože to moc lidí zatím nezakládá, i když mají čím dál více nadšenců, ale ráda starost o údržbu přenechám někomu jinému. ;)

A ještě co se týče této nové multiny, tak bude zajisté skvělá trasou (autor umí navrhnout opravdu dobré trasy), ale často u něj značně pokulhává řešení. Viz keš Mnichov Benátky (GC1FPN1), která byla v době mého lovení dost "zmatlaná" (např. autor nabízí přeložený listing do angličtiny, ale "postupová stage" byla celá v němčině!). Svědčí o tom i neúspěšný pokus o FTF Čitečky. V případě lovení jeho keší tedy doporučuji připojistit se číslem na ownera (odpovídá ale i po několika dnech), nebo lépe na někoho z lovivších kačerů. I tak to byla ale nejlepší keš, jakou jsem v životě lovila. :D


Tento příspěvek byl upraven od Čtyřhranka: 20 červen 2018 - 14:57

  • 3

#15 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2018 - 14:48

Zvlastni. Cekal bych ze Ctyrhranka uz bude davno na ceste, a ona se tu zatim vybavuje ;) Aby ji Kapsa nakonec nepredbehnul :)


  • 5

#16 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2018 - 14:50

Jojo zase krásný přírůstek do Bookmarku "I Cesta je cíl" no jsem zvědavý na FTF. Pro mě zatím mimo mísu 100 dní je nereálných zatím a hory jsou to pořádné...
Jinak je plno zajímavých dlouhých lumpáren které nejsou zase tak náročné a samozřejmě k tomu i zepár extrémů...
Viz Bookmark

 

Trochu přehledněji na mých stránkách ZDE


  • 2

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#17 Čtyřhranka

Čtyřhranka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2018 - 15:16

Modráku, kdybych ještě neměla na letošek naplánováno, možná už bych na cestě byla. Kapsa má tedy volné pole působnosti. :D Ale treky plánuji rok dopředu, takže pro letošek už je zadáno. Krom toho se pouštím do nějakých větších trekařských projektů mimo gc, takže na moc dálkových multin asi letos nepojedu. Příští rok už ale určitě ano. ;)

Díky, Draku, za vedení bookmarku. Chodím si do něj dost často pro tipy na výlet. Hlavně je fajn, že ho pravidelně aktualizuješ. Je to v současnosti nejlepší databáze krátkých i dlouhých českých geotreků. Dík! :)


Tento příspěvek byl upraven od Čtyřhranka: 20 červen 2018 - 15:17

  • 1

#18 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2018 - 15:51

Modráku, kdybych ještě neměla na letošek naplánováno, možná už bych na cestě byla. Kapsa má tedy volné pole působnosti. :D Ale treky plánuji rok dopředu, takže pro letošek už je zadáno. Krom toho se pouštím do nějakých větších trekařských projektů mimo gc, takže na moc dálkových multin asi letos nepojedu. Příští rok už ale určitě ano. ;)

Jak naplanovano? :o Prece kdyz to pipne, tak vseho nechas, u dveri popadnes za tim ucelem preventivne pripravenej bagl a bezis na nadrazi. Co na tom chces planovat?

 

Tak to teda nevim. Jeste pockam co Kapsa, ale jestli do toho taky nejde, tak snad abych to brutnul. Prece to nenechame nekomu cizimu :P


  • 8

#19 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2018 - 16:52

S ownerem multiny Mnichov - Benátky jsem měl možnost mluvit na jednom eventu. Srdečně pozdravuje Čtyřhranku, když jsme se bavili o největších dálkoplazech mezi kačery, tak si na ní vzpomněl. :-)


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#20 Čtyřhranka

Čtyřhranka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2018 - 18:56

Modráku, kdybych byla soutěživá, asi bych nikdy nedělala něco tak lopotného, dřivého a vnitřně složitého, jako je dálkový treking.

FTFka jsem nikdy nedělala, tahle disciplína mě nechává úplně chladnou.

Ten rok přípravy na dlouhý trek potřebuji jednak čistě z pragmatického důvodu. Čím víc máš informací, tím spíše se dokážeš vyhnout průseru. To v horách platí dvojnásob. Čtu cestopisy, knížky, nakupuji mapy, průvodce, jezdím za lidmi, kteří tu cestu už prošli, dělám GPX trasy, waypointy na prameny, chaty, důležité odbočky, dělám krizový management, varianty pro špatné počasí, atd.

Ale to samo o sobě by ještě nemuselo trvat tak dlouho. Ten hlavní důvod, proč treky plánuji rok, a proč už teď vím, kam pojedu příští rok, je, že se s tou cestou potřebuji smířit, zvyknout si na ni. Tenhle proces myšlenkového uzrávání je potřeba hlavně jako prevence proti vzdorovitosti. Nejtěžší na dlouhé cestě přes hory je totiž být pánem své vlastní hlavy. Všechno Ti tam strašně tlačí na mozek: déšť, voda v botech, mokrý stan, bolesti, puchýře, únava, nepohodlí, strach, prostě všechno co Tě ničí. A to se pak snadno zabejčíš, že dál nejdeš. Kamil (KaMo_cz) říká, že treky se chodí hlavou. Hlava má největší sílu, umí všechno překonat i všechno zadřít. Čím déle si zvykáš na myšlenku, že to půjdeš, a taky čím déle se na cestu těšíš, tím více jsi pak v terénu obrněn proti trucovitosti, protože sis to v hlavě už dávno srovnal. Vybuduješ si tím motivaci, ta tě žene, a kázeň, ta Tě klidní. Celý tento proces se do odpoledne smrsknout nedá. Kdybych vyrazila teď hned pankově na dvouměsíční cestu, hrozilo by, že bych se vrátila. Za ty tisíce natrekovaných kilometrů už mám sice sebedonucovací prostředky celkem dobře zvládnuté, ale přesto nemám svoji hlavu stále ještě dokonale ochočenou a občas si dělá co chce. A to pak hodně pomáhá, že jsem se na cestu těšila celý rok. :-))


Mimochodem cesty plánuji v podstatě až od 100 km, do té míry umím sbalit krosnu a vypadnout třeba hned.


Taxofte, díky za pozdravy, to jsou mi novinky! :-) Někdy bych se s ním moc ráda setkala osobně, možná se za ním někdy vypravím. Těší mě a překvapuje, že o mně ví. Ale vlastně, trekaři o sobě vědí. ;-)

Tento příspěvek byl upraven od Čtyřhranka: 20 červen 2018 - 18:58

  • 23




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama