Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Bookmark FTF


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Lalibela

Lalibela

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2018 - 21:58

Jak mám prosím jako owner vložit do listingu kešky Bookmark FTF apod...?  Při upravování samotné kešky nevidím v editovacím programu možnost vložení nebo jsem to přehlédla? Děkuji.


  • 0

#2 Toulavej Hypnos

Toulavej Hypnos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2018 - 22:17

Bookmark se u keše objeví, pokud si keš někdo přidána svůj seznam.
  • 1

#3 TamTenTom

TamTenTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2018 - 6:16

Jen doplním, že ty seznamy může dělat jen premium člen a pak si do něj můžeš vložit klidně i svou keš. Aby to pak u ní viděli i ostatní, musí být nastaven na veřejný.
Není to ale seznam hráčů, nýbrž keší (např seznam kešek, kde jsem byl první, které se mi líbí, které jsou v podzemí, které teprve chci navštívit, apod.) Jestli chceš zveřejnit, kdo byl na tvé keši první, tak to pak přidej přímo do listingu.
  • 1

#4 Lalibela

Lalibela

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2018 - 8:19

Díky za odpovědi. Jsem PM. Mylně jsem se domnivala, ze když mi nove založenou keš objevi FTF, ze bych JA mela udelat bookmark a zapsat ho tam. Spravne je to tedy tak, ze FTF si SAM zaznamena svuj FTF log a me se to u kesky jakoby "samo" objeví....


  • 0

#5 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2018 - 8:24

U kese se zobrazuje seznam bookmarku, na ktere je keska zarazena. Do bookmarku si ji zarazuji majitele tech bookmarku.

 

GS zadne FTF nezna a nezna ani zadny FTF bookmark. Jde jen o to, jak si majitel ten bookmark pojmenuje.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#6 TamTenTom

TamTenTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2018 - 9:35

...Spravne je to tedy tak, ze FTF si SAM zaznamena svuj FTF log a me se to u kesky jakoby "samo" objeví....

Pokud si ten dotyčný (první na keši) takový seznam vede, pak se tam objeví. Jinak ne. A je fakt, že to o ničem není a ten seznam je zajímavý asi jen pro toho, kdo ho založil.

 

Víc ownera potěší, když se ti tam začnou hromadit seznamy nazvané například: Nejlepší kešky, Naprostá bomba, Ježkovy voči :-D ... apod.


  • 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama