Přejít na obsah

Fotka

Keše na stromech bez lezení (Biltema, Angel...)

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
127 odpovědí na toto téma

#121 Y&MD

Y&MD

Advanced Rejpal

• Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2019 - 13:11

Moje zkušenost je prozatím taková, že clo jsem neplatil ani jednou. Vždy tam bylo "GIFT" nebo cena takhle nějak divně. Teď mám na celnici elektromotor pro známého, za 160 USD, tak uvidíme jak to vyměří.

Každopádně na ali mi vyšli vstříc a vrátili 20 USD za prut (tolik jsem požadoval jako slevu za neodpovídající produkt).

• 0

#122 SvenWiersen

SvenWiersen

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2019 - 23:49

Vyhrabal jsem obal z tř.odpadu. Asi zapomněl napsat jedno číslo, je tam 4 USD.

Nezapomnel, nechtel, aby to nekdo cestou ukrad / proclil ;)

(nedavno mi prisly docela drahy soucastky popsany jako "sroubky M2" v hodnote $2)

Tento příspěvek byl upraven od SvenWiersen: 19 březen 2019 - 23:51

• 1

#123 Kas.

Kas.

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2019 - 0:31

Teď taková otázka. Setkali jste se někdy s Biltemou, která je výš než dejme tomu 9 metrů? Plánuju koupit klacek, ale jsem limitován prostorem v autě.

• 0

#124 SvenWiersen

SvenWiersen

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2019 - 1:28

Teď taková otázka. Setkali jste se někdy s Biltemou, která je výš než dejme tomu 9 metrů? Plánuju koupit klacek, ale jsem limitován prostorem v autě.

Minimalne v tomhle vlakne se pise i o kouskach 14m+ (kdesi v Dansku), Rybarske u Pribrami jsou deklarovane v 7-10m a i kdyz ji ted nemuzu dohledat, nekde pobliz Prahy jsem videl nejakou ve 12m.

• 1

#125 panzerstepan

panzerstepan

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1 127 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2019 - 7:45

Ja to nehrotim. Mam dve mezi 5-7metry. Neni to soutez, kdo to povesi vys, ale zpestreni.
  • 2

#126 Kreten8

Kreten8

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1 395 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2019 - 18:24

U nás na Kladně GC838W3 10m, GC838W1 12m, GC82M92 10m, GC8326D 12m
  • 0
A kdo netuší nic o Kreténské organizaci, tak zde se dozví víc
Moje pluginy Puzzle magnetky Turistické nálepky Turistické známky

#127 Kondor

Kondor

Member

• Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2019 - 20:13

Abych pravdu řekl, jsem z té vaší diskuze trochu vedle. Jako bývalý horolezec nemám téměř žádný problém někam vylézt, ale sundat keš ze stromu, na který se nemá lézt a keš je opravdu 8 až 9 m vysoko, to byl pro mně ze začátku dost velký oříšek. Neměl jsem chuť obětovat vyšší částku za nějaký speciální prut a tak jsem zakoupil v železářství tři dvoumetrové hliníkové trubky  (8, 12, a 16 mm) a k tomu ještě jednu metrovou 20 mm. Dalo to dost práce se s tím naučit manipulovat tak, aby nedošlo k poškození "soutyčí", ale rozhodně to bylo zábavné a navíc, vy kouzelníci, pamatujte ještě na připočtení obtížnosti luštění. Je zajímavé, že nikomu nevadí to co mně, že někdo, či spíše jeden nick je členem 10 let a má 30 tisíc keší, mráz nemráz, práce nepráce, nemoc bežné povinnosti atd. CO ???? 

• 2

#128 Petman02

Petman02

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2019 - 5:36

46$ uz je dost. Nebyl problem se clem? Pripadne kolik bylo.
Ja mam 6,2 metru a popravde jsem ho nikdy nepremeroval.

Clo se platí až od 150€ a to ještě jen z některého zboží. Spíše se doplácí DPH, to je limit 22€. Z EU se DPH neplatí. Většinou vše projde bez problémů, ale občas se jim na celnici něco nezdá a přijde ti dopis, aby jsi doložil cenu a případně doplatil DPH a poplatky. 

• 0

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama