Přejít na obsah


Fotka

Den polévky gazpacho 2018

event geocoin

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#1 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2018 - 5:35

Zdravím ve spolek,
rád bych vás pozval na právě publikovaný event Den polévky gazpacho 2018. Tento rok plánujeme gazpacho jako víkendový event (23. až 25. listopadu) a připravili jsme si pro vás bohatý program ve formě soutěží, workshopů, přednášek, besed a výstav. Pokud bude o event dostatečný zájem, tak budou i labky 1f609.png

 

Více informací v listingu https://coord.info/GC7GAZP
na webu http://denpolevkygazpacho.cz/
nebo Facebooku https://www.facebook...PolevkyGazpacho


  • 2

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#2 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2018 - 12:09

Pomozte to vytáhnout na megáč ;-)
  • 1

geowest.png


#3 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2018 - 13:08

Neblbni, tolik polívky nikdo nepřipraví...
  • 1

#4 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2018 - 17:19

Jasny Megac. Uz jsem se zapsal
  • 1

#5 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2018 - 18:50

Jasny Megac. Uz jsem se zapsal

 

Zase tak jasný megáč to není, ještě stále chybí pěkná hromada WA logů. Co s tím uděláme?  ;)


  • 1

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#6 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2018 - 19:18

Zase tak jasný megáč to není, ještě stále chybí pěkná hromada WA logů. Co s tím uděláme?  ;)

 

My uz nic, my uz WA mame :) Takze uz jen drzime palce at se to povede, zvlast kdyz sis dal praci s lovem styloveho GC kodu  ;) 


  • 0

#7 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2018 - 19:46

My uz nic, my uz WA mame :) Takze uz jen drzime palce at se to povede, zvlast kdyz sis dal praci s lovem styloveho GC kodu  ;)

 

GC kód se nám podařil získat těsně po půlnoci z 23. na 24. prosince, takže to byl vlastně vánoční dárek  :D


  • 1

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#8 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2018 - 6:41

GC kód se nám podařil získat těsně po půlnoci z 23. na 24. prosince, takže to byl vlastně vánoční dárek  :D

Kolik pokusů na to padlo ?


  • 1

#9 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2018 - 7:00

Kolik pokusů na to padlo ?

 

Co jsem slysel, tak jich bylo hodne :)


  • 0

#10 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2018 - 19:50

Co jsem slysel, tak jich bylo hodne :)

 

Ano, v profilu mám založeno pěkných pár listingů na eventy. Aspoň je mám předpřipravené a některé s pěknými GC kódy. Na deskohraní jsme třeba měli GC7GAME


  • 3

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#11 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2018 - 20:33

Ano, v profilu mám založeno pěkných pár listingů na eventy. Aspoň je mám předpřipravené a některé s pěknými GC kódy. Na deskohraní jsme třeba měli GC7GAME

 

Jojo prave u deskovek jsem si toho vsimnul kdyz mi prisla notifikace. Eventu se temer neucastnime ale i tak preji at se povedou. Jen bacha, ze listingy bez uprav jsou pry po 10 mesicich automaticky archivovany.

 

 A ted mi docvaklo, ze nekdy kolem vanoc jsem zakladal listing s blizkym kodem GC7G9..


Tento příspěvek byl upraven od Pavel TT: 12 červenec 2018 - 20:36

  • 0

#12 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2018 - 9:48

 A ted mi docvaklo, ze nekdy kolem vanoc jsem zakladal listing s blizkym kodem GC7G9..

 

Měli jsme štěstí, že nám vycházel ten správný kód kolem vánoc, protože se tolik nezakládali listingy a byla větší šance ho odchytit. Kdyby to bylo o týden dříve, tak by to byl větší problém.


  • 1

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#13 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2018 - 10:40

Zdravím ve spolek,

před časem jsme spustili ke Dni polévky gazpacho e-shop, přes který si můžete koupit suvenýry k tomuto eventu (coiny, trička, atd) a rezervovat účast na megáčovém programu. Neváhejte, limitek coinů už moc nezbývá a na některých workshopech jsou poslední volná místa.

 

Více informací na eshop.denpolevkygazpacho.cz


  • 1

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#14 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 8:19

Velke diky, organizatorum a vubec vsem kdo se na tomhle povedeem megaci podileli. Byla to parada a strasne moc jsme si to uzili. Dilnicka, veze, krytak atd. I Gazpacho jsme ochutnali. Proste parada
Diky moc
  • 0

#15 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 8:25

Velke diky, organizatorum a vubec vsem kdo se na tomhle povedeem megaci podileli. Byla to parada a strasne moc jsme si to uzili. Dilnicka, veze, krytak atd. I Gazpacho jsme ochutnali. Proste parada
Diky moc

 

Díky, přetlumočím dál.


  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#16 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 9:00

Snad se vyvedla i afterparty :)

Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 26 listopad 2018 - 9:00

  • 0

#17 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 9:12

Snad se vyvedla i afterparty :)

 

Pořádná afterparty ani nebyla. Řekl bych, že většina orgů byla ráda, když se dostala do postele.


  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#18 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 9:24

Tomu bych docela veril. Musim uznat, ze vsichni byli moc mily a vstricni. Slava jim. Muzu se zeptat kolik byl nakonec rekord na vezi z CWG?
  • 0

#19 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 9:28

Tomu bych docela veril. Musim uznat, ze vsichni byli moc mily a vstricni. Slava jim. Muzu se zeptat kolik byl nakonec rekord na vezi z CWG?

Rekord byl 88 cm, což jsem skoro nevěřil, že to dáte. Přece jen hranolky jako základna byly schválně šišaté  ;)


  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#20 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 9:39

No bylo to peklo. Mlade ale dalo 41cm co bylo pri vejsce stolu pomalu vic nez kam dosah :) strasne ho to bavilo. Uz to ted trenuje doma na pristi rok
  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:event, geocoin

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka